90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема VI

  • 18 512
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 984
На мен ми харесва Кени ..много ми е симпатичен и въобще не му давам годините ..

# 61
  • София
  • Мнения: 62 595
Деби е съвсем обикновена жена, според мен Колт просто си е "дроб" отвсякъде, такава му е конституцията, такова му е мисленето. Ако е ходил в колеж сигурно и там е бил същият, а там майки няма. Майката на онзи на Карини също е свястна. Синовете им са си такива, каквито са. Представяте ли си на някой от тях майка му да е като на Педро! Той е по-зле от Колт и Пол, защото майка му е ужасна, тя и дъщеря си тормози.

# 62
  • Мнения: 1 135
Дроб не дроб, много се меси тази жена. Сякаш казва избирай мен или Лариса, Джени и прочие. Няколко пъти ми направи впечатление, че сякаш тя трябва да е Жената , а не гаджетата му. Нещо сбъркано има в това семейство. При Пол същото, но там майката като че е есна идея по- умна и се усети,че ако много се меси ще я отритнат. Та се спря и се съгласява, дава съвети, но не се натрапва като Колд мама. Иначе на Пол в началото ми се струваше много студена майка му. Освен лудата част с косата, още настръхвам ( но от страх) като се сетя. И как скубеше после Карини 🤣🤣🤣 ако бях аз ,това щеше да е момента да си кажем сбогом!

# 63
  • София
  • Мнения: 62 595
Честно да ти кажа, при такъв син как да го остави, той съвсем ще я закъса с жените, виж го все какви го привличат. Той е като дете, което вечно трябва да пазиш, защото то няма усещане за височина и всеки момент може да полети от ръба. Не става като да го оставиш да си изпати, защото може да е фатално. Затова го пазиш.

Майката на Пол, ако беше по-ербап, Карини отдавна щеше да е в историята и да си върти някакви други мъже. Тя си призна, че ги върти.

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 26 440

Анджела какво си е правила?
Подмладена и много отслабнала изглежда

# 65
  • Мнения: 2 386
Някой не писа ли, че си е сложила пръстен на стомаха? Другото инжекции ботокс.

# 66
  • София
  • Мнения: 62 595
Грозноватички са и двете с дъщеря й, ако ще да си сложат колкото има ботокс из складовете. Като гледам половината внучета, май на едните баща им е хубавец.

# 67
  • София
  • Мнения: 3 816
Майката на Колт няма да хареса нито една жена за синчето си. Той от своя страна се опитва да е ербап, но като трябва да се справя сам и тича зад гърба на мама.

Анджела много е отслабнала и сигурно Майкъл още повече си я заобичал

# 68
  • Мнения: 36 573
Хубави снимки Simple Smile Майкъл мисли, че Анджела е красива, това е важното за нея Simple Smile

А ето го и него:


И още малко снимки:
Нуун и Кайл, които споменахме преди дни:


Евелин и Дейвид (не бяха от скандалните двойки, за който не ги помни - тя е от консервативно семейство, певица, той е от Испания):


Родителите и децата на Калани и Асуело:


Ана, Мурсел и един от синовете на Ана:


Аби и нейният съпруг, който тази година е бил болен от рак - тя е написала, че в момента е здрав и това е най-хубавият коледен подарък:


Джош и Александра:


Още снимки на Олга и Стивън:


Още една снимка на семейството на Робърт и Ани (на предишната бебето не се виждаше добре):


Кори, Евелин и компания (кадър от видео):


Дарси (от видео с 1000 филтъра):


Още една снимка на Том (на тази е с коледен пуловер):


Джен (сестрата на Елизабет) и семейството й (тези големи момичета сигурно са само на съпруга й, няма как да са нейни):


Побойникът Джефри:


И Варя:


Ейвъри:


Ед (от видео):


Яра от новия сезон (изглежда различно):


Британи:
Скрит текст:

Ребека е сложила видео, в което се вижда сина й и внучето й, Зиед сигурно е отказал да празнува Коледа (а може и да не са заедно, не знам):
https://www.instagram.com/p/CJPQ5WSjuVw/

Тим празнува със семейството си: https://www.instagram.com/p/CJMyfirp5Ml/

И неговата бивша годеница Вероника пее коледна песен (мислех, че тази я забраниха в Америка, защото имала токсичен текст):
https://www.instagram.com/p/CJMuUYKAVSI/

# 69
  • Мнения: 571
Олга и Стивън дали са се събрали пак ?
Оф Британи е ужасна! Поне на Коледа да беше останала облечена!

# 70
  • Мнения: 36 573
Не пише дали отново са заедно, може би да, а може би е само за празника.

# 71
  • Мнения: 11 150

Евелин и Дейвид (не бяха от скандалните двойки, за който не ги помни - тя е от консервативно семейство, певица, той е от Испания):

Щом той е от Испания, значи се казва Давид, не Дейвид. Но... нали по ТЛС всичко си го извъртат на английски, така че... вече свикваме Wink

Хубави снимки

# 72
  • София
  • Мнения: 3 816
Британи е много зле. Явно иска да се превърне в Лариса 2. Трудно я понасям.
Снимките са много хубави

# 73
# 74
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Малее, Британи не прилича на себе си - много напълняла, а и в лице е съвсем различна. Направо си помислих, че не е тя.
Ари и Бини са много готини. На последната снимка Ариела изглежда странно. Много благодаря за снимките!

Общи условия

Активация на акаунт