Кафе вита голд някои пие ли от него?

  • 1 522
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 813
Според мен само с кафенцето не става.
Аз пък и без кафенцето отслабнах с 5кг при това не от някакво сериозно тегло.
Свалих от 54 на 49кг,всеки знае,че колкото по-малко толкова по-трудно,но става.НО БЕЗ ВИТА ГОЛД.  hahaha
Всеки ден си вървях пеш по 3 4км в продължение на 3 месеца,пиех доста вода,танци 2 пъти седмично по 2 3 часа и от 1 месец на сам фитнес по 1 час и 10мин.
Хапвам всииииииичко .

# 16
  • Мнения: 966
на мен ми се иска да го пробвам от любопитство

# 17
  • Popovo
  • Мнения: 571
Аз не, но само кафето без правилен режим на  хранене не вярвам да има полза.

# 18
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Аз го пия от 1 месец и съм отслабнала с 3 кг без да се лишавам от храни. Даже в момента е до клавиатурата. Пия го по- скоро защото е много приятно на вкус  Peace ако решиш да го пробваш слагай по- малко вода. И не се вторачвай в себе си, пий го за удоволствие и ще видиш резултат. Дори и апетита ми се намали от тего а аз ям като  eat непрекъснато  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 353
Аз го пия от 1 месец и съм отслабнала с 3 кг без да се лишавам от храни. Даже в момента е до клавиатурата. Пия го по- скоро защото е много приятно на вкус  Peace ако решиш да го пробваш слагай по- малко вода. И не се вторачвай в себе си, пий го за удоволствие и ще видиш резултат. Дори и апетита ми се намали от тего а аз ям като  eat непрекъснато  Mr. Green
Ама то за бременни става ли newsm78,редукция на тегло през бременността не е хубаво нещо.

# 20
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Пих го, но не за да отслабвам. Просто един приятел, който е дистрибутор, донесе една кутия вкъщи.
  Това, което забелязах е, че много огладнявам след това кафе. Ама мноооого и то за сладко Laughing не знам, ако го пиех за отслабване, как щях да пазя и диета. Така че, това за апетита след Вита Голд е мн.индивидуално.

# 21
  • Мнения: 111
Изпих 2 опаковки от него преди няколко месеца, но нямаше ефект/поне при мен/ и го спрях. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 897
Не съм го пила,но мои приятелки пробваха да се вталяват с него-ефект=0
Мисля,че без спорт и ограничаване на някои храни няма да стане,колкото и чудотворни да са тези кафета,чайове и пр. Peace

# 23
Една моя приятелка го пиеше известно време, но нямаше никакъв ефект поне при нея. Според мен трябва да се съчетае кафенцето с умерено хранене или някаква диетка.

Общи условия

Активация на акаунт