СЪРВАЙВЪР БГ!

  • 18 319
  • 527
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 41
боже всички жени ли сме така прости като нели
то пък бива бива да се мазни на мъжете, ама чак толкова да е наивна на 29 години
няма да й простя че изгони семра
зарадвах се на петя, че й дойде акъла в главата, ама късно
сега и тя ще си ходи

# 511
  • Мнения: 15 619
А прави ли ви впечатление изкуствения начин, по кйойто се опитват да насадят някаква вражда между чичо Вальо и турците? Баси простотията! Че и Атака споментха и Волен Сидеров..и изобщо що за политизиране? Направо ми се повръща от подобни простотии....
А че Валентин си е комунистическо зомби си му личи от километри-то не са другарски приказки, планове, обработка, ... Sick Единственото хубаво у него, е че му се стопи мазното шкембе! Mr. Green
Всичко това ми се вижда много безвкусно, дори не е интересно, доста нескопосан опит да се създаде някаква интрига. Тъпо, тъпо, та чак вдлъбнато.

# 512
...А че Валентин си е комунистическо зомби си му личи от километри-то не са другарски приказки, планове, обработка, ... Sick Единственото хубаво у него, е че му се стопи мазното шкембе! Mr. Green

и с едното и с другото съгласна на 1000%.
Чичка Вальо не е чак толкоз любвеобвилен към турското малцинство, айде няма кой да заблуждаваме. ДеСар си е отвсякъде и няма такива ми ти бивши към това у-ние. Всчики са си до живот в системата.

По голяма простотия отдавна не бях чела.
И ако до живот вярва в системата какво от това?

# 513
  • Мнения: 7 122
Който не иска да отпада, да се бори със зъби и нокти за неприкосновеността, а накрая... Накрая отлюспените 6 ще режат глави  Grinning
Петя наистина само за готвеното стои там. Но има хъс някакъв.
Днес имаше част от серията довечера - негърчета пеят, а Петя реве  Cry

# 514
  • Мнения: 8 769
По голяма простотия отдавна не бях чела.
И ако до живот вярва в системата какво от това?
Не знам от колко отдавна четеш, но виждам, че си много отскоро регистрирана.  Което означава, че не си чела особено много. И изводът ти кое е простотия или не е крайно неуместен, освен че не е и конкретно по темата!
Принципно, лошо е да се вярва на една опорочена система. Дърпа движението назад. Това е.

# 515
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...А че Валентин си е комунистическо зомби си му личи от километри-то не са другарски приказки, планове, обработка, ... Sick Единственото хубаво у него, е че му се стопи мазното шкембе! Mr. Green

и с едното и с другото съгласна на 1000%.
Чичка Вальо не е чак толкоз любвеобвилен към турското малцинство, айде няма кой да заблуждаваме. ДеСар си е отвсякъде и няма такива ми ти бивши към това у-ние. Всчики са си до живот в системата.
По голяма простотия отдавна не бях чела.
И ако до живот вярва в системата какво от това?

ами явно ЕГН-то не ти позволява да знаеш едно-друго... Но както и да е... който иска ще разбере  Whistling  

# 516
  • Мнения: 983
А прави ли ви впечатление изкуствения начин, по кйойто се опитват да насадят някаква вражда между чичо Вальо и турците? Баси простотията! Че и Атака споментха и Волен Сидеров..и изобщо що за политизиране? Направо ми се повръща от подобни простотии....
А че Валентин си е комунистическо зомби си му личи от километри-то не са другарски приказки, планове, обработка, ... Sick Единственото хубаво у него, е че му се стопи мазното шкембе! Mr. Green
Всичко това ми се вижда много безвкусно, дори не е интересно, доста нескопосан опит да се създаде някаква интрига. Тъпо, тъпо, та чак вдлъбнато.
Абсолютно съм съгласна с Луна. Не мисля, че във въпросите които им зададоха има някакъв умисъл за създаване на каквато и да било вражда. Най-малко пък между чичо Вальо и турците. Той е човек с изградена ценностна система и едва ли една игра би променило отношението му към българо-мохамеданите/Ахмед не е турчин, има голяма разлика/. Интереса от сблъскването на две религии е безпорен и подчертаването на това обстоятелство е по-скоро от интерес да се разбере конкретно личното отношение, а не създаване на  някакъв проблем от по-голямо естество.

# 517
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
...А че Валентин си е комунистическо зомби си му личи от километри-то не са другарски приказки, планове, обработка, ... Sick Единственото хубаво у него, е че му се стопи мазното шкембе! Mr. Green

и с едното и с другото съгласна на 1000%.
Чичка Вальо не е чак толкоз любвеобвилен към турското малцинство, айде няма кой да заблуждаваме. ДеСар си е отвсякъде и няма такива ми ти бивши към това у-ние. Всчики са си до живот в системата.

По голяма простотия отдавна не бях чела.
И ако до живот вярва в системата какво от това?

Браво nelli_ Mr. Green Наистина, какво лошо има в това човек да има изградена ценностна система???
 Не че ми харесва Валентин и много ме е яд на жените, че така се изпързаляха сами, но не мога да не призная, че той е скрития лидер на Вокил още от началото на играта. Да, наистина професията си оказва влияние, но все пак той е отишъл там да печели играта и може би е един от малкото, които си признаха, че са там заради парите. Освен това считам, че много интелигентно парира провокациите от страна на Камен Во, относно възродителния процес. /който със сигурност горепишещите не помнят  Twisted Evil Twisted Evil/.

# 518
  • Мнения: 4 555
И аз много се подразних вчера на Нели.
На мен, за разлика от повечето от вас, тя винаги ми е била симпатична, но вчера ме подразни адски.
Ясно е, че следващата изгонена ще е Петя и Нели ако си мисли, че конкуренцията на Ахмед, Вальо и Наско е изгодна за нея, много греши.
Но най-тъпото е, че толкова хладнокръвно изгони Семра. За миг Нели ми стана неприятна почти колкото Ахмед.

А той не е неприятен с това, че прави коалиции. То е ясно, че не може без коалиция. Гадното е, че лъже.
Не само лъже другите, а и пред камерата се прави на света вода ненапита. Ама аз не съм тартор, аз не манипулирам никого, ама как така, ама моля ви се! Ужас!
Дали си вярва?

# 519
  • София
  • Мнения: 6 743
И каква ще е наградата ще видите .....утрееееееееееее  #Cussing out

# 520
  • UK
  • Мнения: 3 959
Леле, тая Нели ме дразни адски. Не бих могла да прекарам с нея дори половин час насаме, честно. Тя казва две думи бавно бавно и спира, после пак. Не се ли усеща че говори противно?

# 521
  • София
  • Мнения: 1 457
Леле, тая Нели ме дразни адски. Не бих могла да прекарам с нея дори половин час насаме, честно. Тя казва две думи бавно бавно и спира, после пак. Не се ли усеща че говори противно?
И мен много ме дразни как говори  Close

# 522
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Хм, не знам защо толкова се вживявате... нали всички са там, за да спечелят;
да, един ще печели; всеки има право да лъже и маже колкото иска; да прави коалиции, да върти интриги...
Нали целта е една - наградата парична. Това не е латино сериал, все пак
Аз се възхищавам и на петимата. Никъде досега не съм виждала такова уважение между конкуренти. Не е българска черта, тц.
А чичо Вальо е супер. много важно зомби ли е или не, ченге, комунист.... бла-бла.
Страшен е

# 523
  • Мнения: 8 769
Гадното е, че лъже.
Не само лъже другите, а и пред камерата се прави на света вода ненапита. Ама аз не съм тартор, аз не манипулирам никого, ама как така, ама моля ви се! Ужас!
Дали си вярва?
Не си вярва. Обаче не прави сметка, че другите ще гледат първо епизодите, и тогава ще гласуват...
Наистина, какво лошо има в това човек да има изградена ценностна система???
Зависи от ценностната система. Убийците също имат някаква. Да убиват (правя сравнение просто). За аплодиране ли са?
Освен това, според мен Валентин изобщо не отговаря чак толкова интелигентно на въпросите на Камен за възродителния процес. Личи си, че много се притеснява, пресъхва му устата. Знае, че там може да се издъни с отговора си, и много внимателно пипа. Повтаря едно ис ъщо-това му била професията. А скрупулите де са?
Интереса от сблъскването на две религии е безпорен и подчертаването на това обстоятелство е по-скоро от интерес да се разбере конкретно личното отношение, а не създаване на  някакъв проблем от по-голямо естество.
Според мен се опитват изкуствено да създадат някаква грозна интрига. Не мисля че е голям интереса към отношенията им-и без да се задават въпроси се вижда (а за тези които са снимали се е виждало и много повече)

# 524
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Наистина, какво лошо има в това човек да има изградена ценностна система???
Зависи от ценностната система. Убийците също имат някаква. Да убиват (правя сравнение просто). За аплодиране ли са?
Освен това, според мен Валентин изобщо не отговаря чак толкова интелигентно на въпросите на Камен за възродителния процес. Личи си, че много се притеснява, пресъхва му устата. Знае, че там може да се издъни с отговора си, и много внимателно пипа. Повтаря едно ис ъщо-това му била професията. А скрупулите де са?
Не виждам място за сравнение с убийците, но щом казваш сигурно си ги срещала доста и знаеш Wink
Ами именно внимателното "Пипане" е признак на интелигентност според мен. Освен това от време оно /Да те светна/ в тези служби не се започва работа току тъй ... Ниво на интелигентност се покрива Wink
 Що се отнася за скрупулите ... познаваш "онова" време не от първа ръка май ...

Общи условия

Активация на акаунт