Клиники в Истанбул - тема 11

  • 39 281
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 964
Шефкие и Анъл са в клиниката.

Васил, аз бях така през 2017. Получих кървене и спешно отодох на преглед преди първата дата. Видя се бременност. По съвет на Мемориал бих прогестан инжекция еднократно. Кървенето спря, но още няколко дни имах черно течение.
В 9-та седмица пак се повтори. Тогава установих, че черното течение е оцветен с кръв кринон.
Всичко завърши благополучно.
Без да е потвърдено от лекар, мисля че дафиновия лист и храни с него трябва да се избягват!

# 16
  • Мнения: 37
Може да е малко рано да видят нещо - само сакче. Пуснете прогестерон , може би ще изпишат допълнително. Ако няма силни болки и ярка и много кръв не е страшно.

За след трансфера имаме изписани сутрин и вечер Лутинос таблетки, който е аналог на Кринона и на три дни по една инжекция Прогестан. При слагането на сутрешните таблетки, до обяд вече са изпадали и се чудим дали се усвояват добре. Затова утре на прегледа ще питаме за изследване на прогестерона. Благодаря Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 964
Васил,
Попитайте дали не е по-добре да мине на кринон.
А сега не ви ли казаха да сложите инжекция Прогестан?

# 18
  • Мнения: X
Ако са таблетки трябва да лежи минимум 30-40 минути след слагането и да ги слага по навътре ,

# 19
  • Мнения: 37
Васил,
Попитайте дали не е по-добре да мине на кринон.
А сега не ви ли казаха да сложите инжекция Прогестан?

Ние започнахме ЗЕТ с Кринон, който закупихме от България, но когато отидохме в Турция разбрахме, че Кринон там няма и трябваше да минен на заместител - Лутинос таблетки и инжекции Прогестан. Мислехме след трансфера да попитаме за нова смяна от Лутинос на Кринон, който е много по-удобен /по-лесен за поставяне и при него не се слага отделно мускулна инжекция/, но ни притисни тази смяна на лекарствата и то след трансфер и затова останахме на Лутинос. Кофтито при Лутинос е че част от него изпада и на всеки три дни трябва да бием мускулна инжекция прогестан и трябва да ходим до ДКЦ, а в този COVID не е за предпочитане

p.s. Ако започвате сега ЗЕТ по-добре си купете достатъчно количество Кринон от България с което да изкарате престоя за ЗЕТ в Турция и после да си продължите в България с него.

# 20
  • Мнения: 215
Аз също съм с Лутинус, трасфера ми беше на 23.11, но не слагам инжекции, явно прогестерона на майката е нисък, не съм имала прокървяване и да количество от лекарството остава на превръзката, но това е напълно нормално, пише го дори в листовката, аз имах еднократно розово прокървяване преди трасфера, точно след започване на Лутинус и казаха че е от таблетките.

# 21
  • Мнения: 297
От къде си купувате Кринон в София/ България. В кои аптеки се предлага?

# 22
  • Мнения: 1 964
От къде си купувате Кринон в София/ България. В кои аптеки се предлага?
Всяка аптека могат да го доставят за следващия ден.

# 23
  • Мнения: 119
Момичета, идвам със страничен въпрос. Януари пътувам за стимулация и се колебая между хотел Елм и Темпо. Елм е по-близо, докато Темпо е по-евтин. Вие къде отсядахте?

# 24
  • Мнения: 240
Момичета, идвам със страничен въпрос. Януари пътувам за стимулация и се колебая между хотел Елм и Темпо. Елм е по-близо, докато Темпо е по-евтин. Вие къде отсядахте?


Отсядали сме в Темпо десетки пъти. Много сме доволни и като редовни клиенти ни даваха мн добри цени, доста по-евтини от Букинг. Също може да кажете, че сте пациенти на Мемориал и за тях има преференциални цени. Иначе пеша е на 15 мин, изобщо не е далеч.

# 25
  • Мнения: 119
MaDu, благодаря! Сега ще намеря контакт и ще им пиша. На място ли плащахте?

# 26
  • Мнения: 143
Елм дават по-добри цени от сайта при директен контакт по мейл(reception@elmsuitehotel.com )  Не държат да знаят за колко дни сте и може да се плаща всеки ден.
Чисти се всеки ден, повечето стаи са с малък кухненски бокс и пералня, супер, услужливи са. На 5 мин е от болницата, съседната улица е цялата в хранителни магазини.
Лятото, когато бяхме на стимулация една жена се премести от Темпо в Елм, защото по нейни думи нещата там били занемарени спрямо нейния предходен престой. Каза, че цената е същата иначе, но не съм разпитвала повече.

Последна редакция: ср, 30 дек 2020, 17:37 от Лорина

# 27
  • Мнения: 297
Ние лятотото бяхме в Елм. Много мили и услужливи хора/персонал. Доклокото знам собственичката е била също с репродуктивни проблеми и към нас има наистина сециално отношение. За пациенти на Мемориал има отстъпка в цените и може да плащате ден за ден, не  е задължително да декларирате колко дневен ще е престоя. На последния етаж стаите са с големи тераси с масичка и столчета и само хладилник(без печка за готвене), но има кана за топла вода, зареждат с чай и кафе. Единственият минус е, че закуската не е включена в цената на стаята,а ако искате се доплаща - 5 евро. От всички хотели, в които сме били в Истанбул - този ни е най-любим заради персонала.

# 28
  • Мнения: 1 964
За стимулацията бяхме в едно хотелче Holas Appartments (Беше преди доста време, сега не го виждам хотела в букинг). Близо до Таксим е, там има доста подобни хотелчета, и цените са по-ниски. За 40-50 мин. стигахме пеша до болницата.  За мен района на Таксим е по-добър за престой при стимулация. Не всеки ден се ходи на преглед, а всеки ден и вечер може човек да се разхожда.
Били сме и в K suits. Чисто, изгодно, услужливи има и паркинг и закуска в цената. На 15 мин. от болницата. Това, което не ми харесва там е че е на оживена улица.

# 29
  • Мнения: 134
За стимулацията бяхме в едно хотелче Holas Appartments (Беше преди доста време, сега не го виждам хотела в букинг). Близо до Таксим е, там има доста подобни хотелчета, и цените са по-ниски. За 40-50 мин. стигахме пеша до болницата.  За мен района на Таксим е по-добър за престой при стимулация. Не всеки ден се ходи на преглед, а всеки ден и вечер може човек да се разхожда.
Били сме и в K suits. Чисто, изгодно, услужливи има и паркинг и закуска в цената. На 15 мин. от болницата. Това, което не ми харесва там е че е на оживена улица.
И ние преди време бяхме в Holas apartmens. Беше ужасно, пълна катастрофа и явно за това и вече ги няма.
След този случай винаги си взимахме само апартаменти под наем и по време на стимулациите си живеехме чудесно.

Общи условия

Активация на акаунт