Търся електронна книга - 31

  • 67 855
  • 739
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 136
Здравейте!Търся ''Изкуството да бъдеш егоист"Ако  накой я има,моля да ми я изпрати dianagm76@abv.bg Благодаря предварително!

# 181
  • Мнения: 463
Здравейте, търся Институтът на Стивън Кинг, ще съм благодарна ако някой я има sillvie@abv.bg

# 182
# 183
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Не може да се сваля все още.

# 184
# 185
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511

При мен няма опция "скачат" в какъвто и да е формат. Само опция "купить".
Моля, помагайте, щом може! 🤗

# 186
  • София
  • Мнения: 7 805
Нещо странно става с този рулит. След като прочетох поста на Лиляна кликнах на линка - да, свободно се сваляше във формат EPUB. Сега обаче пак е върнато старото положение - препраща към закупуване. Нямам обяснение, но го видях с очите си.
Стивън Кинг - "Институтът" - https://dox.abv.bg/download?id=ea01e861ec# - Линк за сваляне

# 187
  • Мнения: X
Аз я бях изтеглила от рулит , когато се появи там миналата година. Съжалявам, но не знаех, че са променили опцията. Важното е , че NumLock откликна и се намери линк за книгата.
  Аз бих помолила, ако някой има "Кажи на вълците, че съм у дома".
Скрит текст:

# 188
  • Мнения: 463
Аз я бях изтеглила от рулит , когато се появи там миналата година. Съжалявам, но не знаех, че са променили опцията. Важното е , че NumLock откликна и се намери линк за книгата.
  Аз бих помолила, ако някой има "Кажи на вълците, че съм у дома".
Скрит текст:
Изпратих

# 189
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Интересно, наистина. Точно преди да напиша поста си, че я има в epub, опитах и се сваляше, а сега е променено. Аз също я имам свалена, но виждам, че вече NumLock е дала линк за сваляне.

# 190
  • Мнения: 413
Да, грешката е моя. Чела съм първите 2 книги. Другите ми липсват.
https://DMCA-removal-from-Google/banan?id=554060&hit=1&t=books
Това е четвъртата: "Ангелски танц" .
Няма трета.
Хора, отварйяйте сайтовете и първо търсете, преди да питате.
В Замунда, Рулит и Читанка, има доста, не всички, но все пак много от книгите.
В Замунда, в Бананите за книги, написах Налини Синг и излязоха и трите:
https://DMCA-removal-from-Google/bananas?c32=1&search=%ED%E0 … d=&field=name

 "

# 191
  • София
  • Мнения: 438
Здравейте, търся книгата "Пътешествие до края на нощта" от Луи-Фердинан Селин. Благодаря!
dessi_t_petkova@abv.bg

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 09:53 от doroty02

# 192
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237

Хора, отварйяйте сайтовете и първо търсете, преди да питате.
В Замунда, Рулит и Читанка, има доста, не всички, но все пак много от книгите.


Колко пъти се отправят такива апели... Книги, които ги има навсякъде, се търсят тук. Някак не е честно да молиш някой друг да ти свърши работата, но пък е удобно за получаващия. Не ме разбирайте погрешно, аз лично пращам много книги на потребители тук. Но като видя поредното питане за книга, за която има линк на предната страница, просто прескачам и не отговарям.

# 193
  • София
  • Мнения: 438

Хора, отварйяйте сайтовете и първо търсете, преди да питате.
В Замунда, Рулит и Читанка, има доста, не всички, но все пак много от книгите.


Колко пъти се отправят такива апели... Книги, които ги има навсякъде, се търсят тук. Някак не е честно да молиш някой друг да ти свърши работата, но пък е удобно за получаващия. Не ме разбирайте погрешно, аз лично пращам много книги на потребители тук. Но като видя поредното питане за книга, за която има линк на предната страница, просто прескачам и не отговарям.
Аз търся книгата от много време. Прерових целия нет. Не мога да я намеря - нито физическо копие, нито електронно. Затова и попитах. Не мислех, че е такъв проблем да попиташ, та нали това е целта на темата. Може пък някой да ми отговори. Благодаря!

# 194
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Нито съм отправила коментар към теб, нито е проблем да попиташ! Казах "Не ме разбирайте погрешно"...

Общи условия

Активация на акаунт