Кьол файда от Щупен  прЪвуписТен дарЦ - 122 пАти

  • 20 244
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 600
Цитат
Здравеи дани много ми хареса вичерята за двама дани искам да те попитам дали си правила баница със ориз ето как се прави омесваш бухкаво тесто слагаш във купа брашно след това малко вода и яица и после в чаша сипваш кисело млеко разбито със малко содо малко олио и оцет всичко това се омесва да стане пухкавото тесто и после взимаш малко от тестото взимаш точилка и разточваш кори слет това в тенджара слагаме ориза да се свари след като се свари се маха от котлона взимаме кората и слагаме от ориза и навиваме докато тавата се напълни мажесе баницата със жълтък и се пече в умерена загрята фурна дани това е моя собствена рецепта с уважение росито.
Цитат
Здравеи дани аз имам още една моя авторска рецепта ето я и нея взимаш кофичка кисело млеко слагашя в купа заедно с натрошено сирене през това време си обелваш картофи и ги нарязваш на кръкчета в отделна купа си обелваш и тиквички тях същто нарязваш на кръкчета взимаш тенджара пълна с вода ия слагаш на котлона да заври с малко сол като заври водата слагаш картофите и тиквичките да се бланшират вадиш ги да се отцедат взимаш тава и слагаш от киселото мляко и натрошеното сирене слет което започваш да редиш ред картофи слагаш млякото с сиренето и един ред тиквички докато тавата се напълни най отгоре слагаш разбити яаица и кашкавал с нарязан копар дани това е рецептата надявамсе да ти хареса както намен ми харесаха тиквините кюфтета  целувки твоя приятелка росито.

# 721
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Цитат
Даже и Леонардо Давинчи

Цитат
Казах дибел задник
ония дибели чичковци

# 722
# 723
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Дано коментарът да е бил шега. Thinking

# 724
  • Down south
  • Мнения: 7 720
Между осиновяването на  "бездомно агне" преди Великден и новото "правило" на изписването на "Здравей те" буквално се загубих по пътя на превода.

# 725
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Цитат
кумбинация
Цитат
алигофрен

# 726
  • Мнения: 6 489
Цитат
Еми аз си направих пожелание при моята лекарка вземи кръв за лоб иследвания исках и да си платя, тя отказа. На другия ден ми се обади, да ми каже че не съм боледува Ла. Аз ходих да си взема документ от нея, че не съм боледува Ла от вируса.
А след две седмици получих писмо с фактура за някъде към 18 ев да платя. Аз чувах за 30ев и се изненадах много .

# 727
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От Дир.бг

# 728
  • Мнения: 22 867
Цитат
да свали усурпаторите на власта
Цитат
Через манопулаций и наивни хора
Цитат
си купуваш тевтер

# 729
  • София
  • Мнения: 11 503
Цитат
моля без напатки

# 730
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Цитат
жестономичния език

# 731
  • Мнения: 22 867
Цитат
моля без напатки
Приемам само напитки! Simple Smile

И искам
Цитат
такъв абсурбатор

# 732
  • Мнения: 6 489
Цитат
Здравейте. Имам въпрос: Какви са тънкостите за върене на яйцата за Великден. Да не се напукват. И втори въпрос: Боядисаните яйца, извадини от хладилника  се подмакрят, боята започва да се размазва. Как да избегна това?!

# 733
  • BG
  • Мнения: 2 217
Цитат
Старая се да тренирам 3пъти седмично, е не винаги се получава, особедно в лок даун. Сладко си позволявам само уйкенда по малко, хляб не ям, не е същото с ароматни банички. Но толкова кг некога не съм била.

# 734
  • Мнения: 22 867
Цитат
не мисла,кръвта вода не става,суйни буйни роснаци

Нямам жокер.

Общи условия

Активация на акаунт