Търся филм, сериал... Тема 11

  • 60 281
  • 744
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 26
Добър вечер! Търся една анимация за две катерици едната женска, другото мъжко, които са в гората и женската мисля че се казва Нона и си счупва крака и мъжкия тръгва да търси помощ. Моля ако някой се сеща да ми пише наистина е важно

# 496
  • София
  • Мнения: 9 936
Търся този сериал
Show Me A Hero

# 497
# 498
  • Мнения: 113
Offtopic
Някой има ли опит в наемането на зала в София?
Говорим за нещо читаво, по-добро от домашното кино. Bowtie

# 499
  • Мнения: 12
Информацията, която ще дам е много оскъдна. Преди години(със сигурност повече от 3) даваха по телевизията филм или сериал за римската империя. Беше озвучен на български. Ако някой има спомен кой е моля да каже. Търсе из интернет много, но тези , които ми излизат са други. Спомням си  някакви части от филма - нещо като главен герой беше по възрастен мъж, който беше най-високопоставения в тази римска империя. Имаше и не малко сцени, които със сигурност не бяха за деца Flushed Smiley
Също така и имаше доста избиване в някакви села..
Знам, че информацията е малка, но на скоро се сетих за филма и ще се радвам, ако някой друг го помни Simple Smile

# 500
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 783
Единственият такъв, за който се сещам е "Калигула".

# 501
  • Мнения: 12
Единственият такъв, за който се сещам е "Калигула".
не е той, филмът, за когото говоря, със сигурност не е толкова стар и може би е направен в началото на 2000 година

# 502
  • София
  • Мнения: 1 247
Да не би да е "Спартакус", даваха го някъде 2011-12 г.

# 503
  • Мнения: 12
Да не би да е "Спартакус", даваха го някъде 2011-12 г.
прегледах части от епизодите, подобен е кати идея, но лицата на главните герои, които си спомям ги няма. На 90% съм убедена, че е друг филма

# 504
  • София
  • Мнения: 1 659
Главният актьор от Spartacus: Blood and Sand почина. В следващите сезони доста от останалите актьорите се смениха. По описанието ми прилича на Spartacus: Vengeance

# 505
  • Мнения: 332
Здравейте търся една детска анимация филмче, даваха го по Cartoon Network, тогава му казвах картона хаха.
Една джунгла , и много хора семейства , на един остров , една пещера или по скоро имаше и лавина от тази пещера и една баба с бастун живееше там . Толкова много го търсех това филмче точно годините 2000 и по нагоре може би

# 506
  • Мнения: 73
Blackmc, пробвай с Mike, Lu and Og

# 507
  • Мнения: 355
Здравейте, търся един италиански сериал. Разказва се за благородници. Жената имаше име, мисля, че с "В" и май самият сериал беше кръстен на нея, но не съм много сигурна. Та тя май беше бедна, но и в това не съм много сигурна.
    Ожени се за един аристократ, който има по-малък брат. Връзката й с аристократа беше много силна, бяха много влюбени. Прекарваха първите дни от брака си в леглото. Но после тя се запозна с брат му и още при първата им среща той я закачаше и пламнаха искри, макар че тя не щеше да си го признае. После съпругът й бе убит и след това тя и брат му, на едно събиране някъде, спаха заедно набързо. А веднага след това той си тръгна.
    Филмът се излъчваше в БГ, но след този епизод спонтанно го спряха. Някой знае ли как се казва този сериал. И дали има още серии? Аз мисля, че има...

# 508
  • София
  • Мнения: 1 659
Описaнието, което BLACKMC даде, ми напомни на едно друго велико детско Simple Smile


# 509
  • Мнения: 4 871
Здравейте, търся един италиански сериал. Разказва се за благородници. Жената имаше име, мисля, че с "В" и май самият сериал беше кръстен на нея, но не съм много сигурна. Та тя май беше бедна, но и в това не съм много сигурна.
    Ожени се за един аристократ, който има по-малък брат. Връзката й с аристократа беше много силна, бяха много влюбени. Прекарваха първите дни от брака си в леглото. Но после тя се запозна с брат му и още при първата им среща той я закачаше и пламнаха искри, макар че тя не щеше да си го признае. После съпругът й бе убит и след това тя и брат му, на едно събиране някъде, спаха заедно набързо. А веднага след това той си тръгна.
    Филмът се излъчваше в БГ, но след този епизод спонтанно го спряха. Някой знае ли как се казва този сериал. И дали има още серии? Аз мисля, че има...
Няма повече серии, това е минисериал от 3 епизода. Немски е и на български беше с името Вероник:
https://m.imdb.com/title/tt0375552/

Общи условия

Активация на акаунт