Търся филм, сериал... Тема 11

  • 60 231
  • 744
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 262
Искам да препоръчам филм в съседна тема, но не мога да си спомня името му. Беше азиатска драма, нещо като "Секс, насилие и смърт в Хонгконг", нещо такова, изреждаха се три неща май. Сюжетът беше за студентка, която става част от група, която се бори за независимостта на Хонгконг (може би?). Тя се съгласява да се внедри в дома на висш китайски военен, за да го прелъсти и убие. Вместо това е привлечена от риска, насилието и страстта, и накрая цялата група е разкрита и разстреляна. Филмът беше много тежък и противоречив, но силен. Идеи?

Намерих го

https://www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tTP1TdIqbBIzzJg9OLJKS0 … bile&ie=UTF-8

# 526
  • Мнения: 13 451
Здравейте. Преди  малко попаднах на френския сериал "Мъже в сянка" по TV Bulgaria on air.
Бих искала да изгледам и предишните епизоди, но не знам къде да ги намеря.
Някой знае ли оригиналното заглавие на френски, за да потърся сериала евентуално в YouTube.

# 527
  • София-Младост
  • Мнения: 23 361
Мъже в сянка“ (Les hommes de l’ombre)
https://www.bgonair.bg/a/150-film/81598-frenskoto-pravitelstvo-r … o-bulgaria-on-air

# 528
  • Мнения: 13 451
Ала-Бала, безкрайно съм ти благодарна! Flowers Hibiscus
Забелязах, че сериалът е излъчван още през 2018 г. Явно сега го  повтарят,
но виждам, че съм пропуснала няколко епизода преди снощния.
Дано успея да го намеря в YouTube  (макар и на френски).

# 529
  • София
  • Мнения: 4 429
jupetrov7,
давали са го 2015 по БНТ и епизодите ги има в Vbox7 и videoclip.bg
опитай, дали се отварят при теб

и този директен

Последна редакция: ср, 05 яну 2022, 14:13 от Mari_Mar

# 530
  • Мнения: 6 713
Аз търся музиката към един филм.. Става дума за "Самотни сърца" от 2007 год. Има 1-2 народни песни, ако не се лъжа. Търсих, но няма информация какви са песните.

# 531
  • Мнения: 1 390
Търся сериала Руби. Лятото го имаше качен в ok.ru, но е изтрит от там за съжаление. Доколкото бях чела от там трият сериалите, защото се води сайт за откриване на съученици. Не го намирам никъде другаде.


Търся също качени някъде сезоните на "Сексът и градът".

# 532
# 533
  • Мнения: 1 726
Здравейте, търся филм, който гледах преди много години. Става въпрос за момче, което се влюбва в богаташка дъщеря. Той беше много амбициозен, но тя май се дрогираше. Момчето се опитваше да я спаси и да я вкара в правия път. Като цяло това са ми спомените за филма. 😄 Благодаря!

# 534
  • Мнения: 5
Търся един американки двусериен тинейджърски филм за група деца ,защитници на горите ! Спомням ,че едното момче сирак се влюби в едно момиче водач на групата , двамата правиха любов в една мина ,тя се срина и момичето изпадна в кома ! Филма го даваха по БТВ 2002 _2003 ,моля някой ако знае името на филма да пише !

# 535
  • Мнения: 2 262
Гледат ми се научно-популярни/документални филми за Азия - Япония и Южна Корея най-вече с акцент върху култура, общество, архитектура, кулинария. Нещо да препоръчате?

# 536
  • Мнения: 190
Някой помни ли анимационно сериалче за пакостника Базин или Базен (не съм сигурна как точно)? Гледала съм го преди двадесетина години по някоя от кабеларките. По някоя от чуждите телевизии, вероятно музикална или анимационна телевизия. Епизодите бяха по 1 минута. Базен си го спомням като измислено животно, смесица от мечка и маймуна, може би. Във всеки епизод правеше някаква пакост и накрая се смееше "хихихихихи", запомнящ се смях.

Някой помни ли тази анимация? Как е точното име?

# 537
  • Бургас
  • Мнения: 909
здравейте търся филм в който вътре имаше няколко отделни истории, мисля че беше испански започваше с история на много хора в самолет получили една и съща оферта и в самолета се разбира, че ги свързва един човек май пилота беше, другата история беше - двама шофьора се засичат на пътя после се бият и умират в едната кола изгорели.

# 538
  • Мнения: 9 094
Гледах го този филм,но не мога да си спомня името му. Доста шантав...

# 539
  • София
  • Мнения: 1 375
здравейте търся филм в който вътре имаше няколко отделни истории, мисля че беше испански започваше с история на много хора в самолет получили една и съща оферта и в самолета се разбира, че ги свързва един човек май пилота беше, другата история беше - двама шофьора се засичат на пътя после се бият и умират в едната кола изгорели.
Relatos salvajes, Къси истории

Общи условия

Активация на акаунт