Колко е срока на годност на кашата след отварянето?

  • 880
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 259
4 седмици.

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
е нали е сухо вещество, какво може да и стане  newsm78
ей, да му се невиди, така трябва да давам цял месец една и съща каша, или да изхвърлям #Cussing out

Ако даваш всеки ден може да редуваш и повече каши и ще свършат за месец.
 Аз винаги имах по две-три отворени и винаги свършваха за месец. Ти няма да отвориш и трите в един ден. Wink

и аz така правех  Peace абе4е има не6то, на което о6те се 4удя  newsm78 zа6то на ка6ите пи6е, 4е са zа 4 порции примерно. това zна4и, 4е 1 пакет ка6а трябва да се иzяде на 2 пъти, а това е просто беzумно  Shocked или аz не6то не схва6там  Embarassed


На кашата пише еди си колко порции, ако спазваш точно указанията, а това обикновенно не става, защото са дадени доста големи пропорции като грамаж, а ние знаем, че обикновенно всяко дете яде различен грамаж и майката приготвя грамажа който е необходим за детето й.

Каша за 8 месечно дете, като пропорция и краен грамаж се получаваше около 250гр. и нагоре, мисля  Simple Smile Е аз никога не съм спазвала този грамаж, правех по 180гр., като сама си смятах пропорциите в зависимист от начина по-който е даден на кутията. Така имах каша за цял месец.

Аз също отварях по 3 каши и редувах. Годността им обикновенно е 4 седмици

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Моята е на Милупа - пише до 3-4 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт