Скандинавски филми и сериали - Тема 3

  • 73 816
  • 813
  •   3
Отговори
# 210
  • Мнения: 10 883
И аз харесвам най-много 3 и 4 сезон, с уклон към 3-ти Simple Smile
Първи ме издразни най-най-много.

# 211
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Нов криминален сериал качиха вчера в Нетфликс. The Chestnut Man.
 Първият епизод ни грабна още от първите минути. Довечера продължаваме.

# 212
  • София
  • Мнения: 13 659
Нов криминален сериал качиха вчера в Нетфликс. The Chestnut Man.
 Първият епизод ни грабна още от първите минути. Довечера продължаваме.


Изгледах го. Много ми хареса. Сега искам нов.

# 213
  • Мнения: 7 191
Ще го погледна, благодаря! Неотдавна прочетох книгата.

# 214
  • Мнения: 2 821
Охо и аз приятно се изненадах за Кестеновия човек.Smirk

# 215
  • София
  • Мнения: 749
Мисля, че не е споменаван тук досега норвежкият мини сериал Post mortem, в Netflix го гледах. Много е готин, не е криминален, а по-скоро е с малко черен хумор и тънка вампирска нишка Simple Smile Аз съм изгледала почти всичко скандинавско в Netflix, но там Мостът за голямо съжаление го няма и ще се радвам да подскажете къде го има.

# 216
  • Мнения: 2 865
Мисля, че не е споменаван тук досега норвежкият мини сериал Post mortem, в Netflix го гледах. Много е готин, не е криминален, а по-скоро е с малко черен хумор и тънка вампирска нишка Simple Smile Аз съм изгледала почти всичко скандинавско в Netflix, но там Мостът за голямо съжаление го няма и ще се радвам да подскажете къде го има.

Аз във filmisub.com го гледах.

# 217
  • София
  • Мнения: 749
Мерси, това сайт с торенти ли е, не ми и познат

# 218
  • Мнения: 11 314
Мерси, това сайт с торенти ли е, не ми и познат
Не са торенти, а се гледа онлайн. Друг вариант е kodfilmi.

Аз се зарадвах от Кестеновия човек. Много ми допадна.

# 219
  • София
  • Мнения: 3 114
Аз се зарадвах от Кестеновия човек. Много ми допадна.

Аз четох книгата и макар историята да беше доста заплетена и интригуваща, не ме спечели особено. Може пък да пробвам да гледам малко от сериала, тъкмо съм позабравила сюжета. Stuck Out Tongue Winking Eye

Гледат ми се нови епизоди на "Karppi" (""Deadwind"")....

# 220
  • Мнения: 950
И аз съм така. Много тежки ми дойдоха съдбите на всички. Нямам да издавам спойлери, но някак си историите ми заседнаха в гърлото. Иначе книгата е интересна, но ако знаех подробностите от по-рано, нямаше да я почна.

# 221
  • Мнения: 5 914
"Мостът" го имаше в Замунда.

# 222
  • Мнения: 2 821

Аз се зарадвах от Кестеновия човек. Много ми допадна.

Дано скоро да качат онлайн и другите три серии.

# 223
  • София
  • Мнения: 3 114
Изгледах два епизода на "Кестеновия човек". Май повече ми допада от книгата. Този тип трилъри просто плачат за екранизация. Безупречно е направен дотук.

Понякога се сещам за "Мостът" и още се вълнувам от някои сцени. Особен, специален сериал. Завиждам на всеки, който тепърва ще го открива! Бих си направила едно повторно гледане, но ме е страх, че чувството няма да е същото.

# 224
  • Мнения: 5 914
Аз го изгледах втори път след около година. Със същото удоволствие. Дори се виждат неща, които при първо гледане са ти убегнали. Толкова ми харесва сериалът, че се опитах да гледам американския римейк, но се отказах. Магията я няма.

Общи условия

Активация на акаунт