Банята - 37 тема

  • 47 536
  • 769
  •   1
Отговори
# 270
  • Русе
  • Мнения: 5 347
maxpainus каква вие структурата за вграждане, какъв модел? Още няколко въпроса: на какво разстояние се пада тоалетната чиния от пода, колко стърчи напред тоалетната чиния?
За такива огледала има ли някаква допълнителна изолация на кабелите против влага? ММ иска такова огледало, аз съм против, защото се мокри от душа и се притеснявам Simple Smile
Банята се е получила добре според мен - харесва ми, че пода е нареден така. Правих същото в една малка баня и има страхотен ефект.

# 271
  • Мнения: 27
Структурата е Геберит модел не мога да кажа (не е слим). Чинията "стърчи" на 52.5см от структурата (от стената на около 70-71см), дъската е на 43.5см а в долната част на чупката е на около 12-13см от пода.
За огледалото нямам идея какви са изискванията, но при нас ще е предпазено от параван (между мивката и душа).

# 272
  • Мнения: 518
Много полезна информация за което и аз благодаря.Някой занимаващ се с структури за вграждане, интересувам се ако е издадена на 22 см от стената колко най малко може да е чинията напред понеже сме ограничени в мястото и силно ни притиска? 😊😂 П. С
Струкрурата мисля да е Грое ако има значение това за см

# 273
  • Русе
  • Мнения: 5 347
И аз благодаря за подробните размери.
Най-малката чиния, която аз видях на Грое е 51 см. Но друго не ми хареса на някои модели - кухи са отдолу, там ще има влага и конденз и определено ще става плесен. Имам още да го мисля, че общия размер и при нас е проблем.

П.П. На Рока имачиния 48 см.

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 15:21 от Devil_Rose

# 274
  • Мнения: 175
Ако става въпрос за кабела над мивката предвиден за огледало с нагревател по него още не тече ток.

Някой пробвал ли се е да направи такова огледало и може ли да каже колко лесна/трудна задача е?

# 275
  • Мнения: 518
Нас ни посъветваха да заложим на Идеал стандарт керамика и Грое структура.

# 276
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
Здравейте , току що приключихме ремонта на тоалетната ни.Много ми харесва как се получи,надявам се и на вас да ви хареса.Предната беше на 30г. много тъмна и подтискаща.



До радиатора ще има колона ,в която ще държа препарати,козметика,кърпи .....и всякакви други дреболии.

# 277
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Страхотен резултат. Какви са подовите плочки като модел и производител?

# 278
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Харесва ми! От къде се сдобихте с шкафа с мивката!

# 279
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
Харесва ми! От къде се сдобихте с шкафа с мивката!
Благодаря.
Абсолютно всичко е от баня стил.

# 280
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Същите плочки дървесните гледах в Хаум макс снощи и се залепих. ММ мрънка, че ако ги търся след време няма да има същите. Случва се да се спука или отлепи плочка и съответно да трябва пидмяна - това от личен опит.
Освен да си купя 1 пакет допълнително.

# 281
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
Аз също се запасих и от двата варианна с по 2 квадрата.😊

# 282
  • Мнения: 190
Здравейте , току що приключихме ремонта на тоалетната ни.Много ми харесва как се получи,надявам се и на вас да ви хареса.Предната беше на 30г. много тъмна и подтискаща.



До радиатора ще има колона ,в която ще държа препарати,козметика,кърпи .....и всякакви други дреболии.
Страхотно е! Ние сме купили абсолютно същата комбинация от плочки. Дървесните са точно същите, а мраморните са в сивата гама. Също от баня стил. Много се колебаехме точно дали мраморните да са в топлата гама или студената. В крайна сметка избрахме сивите мраморни шарки, защото другата ни баня е в бежови нюанси и искахме да е по-различно.
Можете ли да ми кажете тоалетната каква е? Защото също много прилича на тази, която ние сме избрали. Пак ли е от Баня стил?
Вашия вариант много, много ми харесва, дано и при нас резултата да е също толкова красив. 🤗🤗

# 283
  • София
  • Мнения: 1 742
Здравейте , току що приключихме ремонта на тоалетната ни.Много ми харесва как се получи,надявам се и на вас да ви хареса.Предната беше на 30г. много тъмна и подтискаща.



До радиатора ще има колона ,в която ще държа препарати,козметика,кърпи .....и всякакви други дреболии.
Със здраве да си е използвате. Много красива тоалетна.

# 284
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752

Здравейте , току що приключихме ремонта на тоалетната ни.Много ми харесва как се получи,надявам се и на вас да ви хареса.Предната беше на 30г. много тъмна и подтискаща.



До радиатора ще има колона ,в която ще държа препарати,козметика,кърпи .....и всякакви други дреболии.
Страхотно е! Ние сме купили абсолютно същата комбинация от плочки. Дървесните са точно същите, а мраморните са в сивата гама. Също от баня стил. Много се колебаехме точно дали мраморните да са в топлата гама или студената. В крайна сметка избрахме сивите мраморни шарки, защото другата ни баня е в бежови нюанси и искахме да е по-различно.
Можете ли да ми кажете тоалетната каква е? Защото също много прилича на тази, която ние сме избрали. Пак ли е от Баня стил?
Вашия вариант много, много ми харесва, дано и при нас резултата да е също толкова красив. 🤗🤗
Много Ви благодаря.И при вас ще стане страхотно.
Структората за вграждане е Viega Prevista Dry ,и тя е от Баня стил

Общи условия

Активация на акаунт