Професионални серии за коса 144

  • 47 232
  • 782
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 705
Аня, искрено ме разсмя 😁😁😁
Теб съм те признала в победител в категория: Ако око види, коса ще усети! Липсваше ми в темата.

# 301
  • Мнения: 364
Аз идвам да похваля kerastase l'incroyable blowdry lotion. Беше в един травъл сет и .. ами влюбих се в него! Слагам много малко количество,косата е мека,но пък задържа стайлинга( в моя случай къдрици с маша на права като праз коса). Почти нищо до сега не е успявало да ми ги задържи така,а съм пробвала мноооого неща. Днед например е дъждовно и влажно,а грам не са загубили форма. Понеже се къдря всеки ден,на втория ден след като съм го ползвала,не се налага да слагам отново заради реактивирането му от топлина. Та ако някой се чуди за нов термик,препоръчвам го с две ръце.

# 302
  • Мнения: 4 337
Активирането на този термик го разбирам, че може в един ден да смениш няколко прически, само с едно нанасяне.
Ако на другия ден оправяш къдрици /в твоя случай/, не трябва ли отново нещо да се нанесе, дори и да не е този лосион?

# 303
  • Мнения: 3 705

По назад в темата беше качен линк, ето този : https://m.bg-mamma.com/?topic=998736.165
в който момиче описва как си е решила проблем, като твоя с почистващото мляко на Shu Uemura.

Между другото, в посоченото "ревю" има малка неточност. По описанията навярно става дума за този продукт:
Скрит текст:
който е различен от показания:
Скрит текст:
и който не бих съветвала никого да си сложи на скалпа или пък да използва вместо ДПШ.

Не бих казала, че и млякото може да замени ДПШ от въпросната серия (или който и да било друг такъв). Да, може да се нанася (понякогa) като заместител на обичайния използван шампоан, но не за постоянно да го измести. Също за по-суха или плътна коса със сигурност ще е препоръчително или маска, или балсам след него...

# 304
  • Мнения: 5 392
Абсолютно всички серии за мазен скалп съм пробвала. С коса до кръста бях, че и гъста, миех я през ден. Много досадно ми беше. Но с никой не постигнах успех.
В момента ползвам един шампоан на Тианде, 30 и няколко лева е, благодарение на него, разредих на 2, дори 3 дена.

# 305
  • Мнения: 10 941
Абсолютно всички серии за мазен скалп съм пробвала. С коса до кръста бях, че и гъста, миех я през ден. Много досадно ми беше. Но с никой не постигнах успех.
В момента ползвам един шампоан на Тианде, 30 и няколко лева е, благодарение на него, разредих на 2, дори 3 дена.

Може ли да споделиш какъв точно е шампоана?

Благодаря на всички за предложенията! Simple Smile

# 306
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
За бързо омазняващи се корени мин.седмица взех да опитам Ш на ЧИ със масло от чаено дърво.

# 307
  • Мнения: 2 019
Между другото, в посоченото "ревю" има малка неточност. По описанията навярно става дума за този продукт:
Скрит текст:
който е различен от показания:
Скрит текст:
и който не бих съветвала никого да си сложи на скалпа или пък да използва вместо ДПШ.
Аня за кой от двата продукта е съвета ти да се избягва ?

Коприната на Чи не си я спомнях с добро, и от вашите постове си спомних защо - заради аромата и трайността му. Не знам какъв е този моят нос, много иначе качествени продукти отиват подарък или размяна..

На Пол Мичъл серията с чаено дърво е много подходяща за мазни корени. Използвала съм и оригиналната формула и тази за боядисана коса.
тази имам предвид https://www.arlen.bg/category/804/tea-tree-spa-seria.html
че и друга има, с нея нямам опит
https://www.arlen.bg/category/805/tea-tree-scalp-care-sistema-pr … to-na-kosata.html

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 20:52 от Casual

# 308
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
Потвърждавам за Пол Мичъл.

# 309
  • Мнения: 3 705
Casual,
essence absolue hair oil-in-cream (по-малката опковка и този с черни цветни орнаменти) е продукт за дължини и крайчета, подходящ за по-плътни и сухи дори коси. Не бих го нанасяла върху скалп. Коментирах, за да не се подведе някой.
Другият (с белите цветчета и който е 250 мл) може да се ползва върху скалпа и като измивна грижа.
От по-популярните на този принцип е почистващият балсам на Kerastase, който съответно е за къдрави коси.
Скрит текст:

# 310
  • Мнения: 844
Аз идвам да похваля kerastase l'incroyable blowdry lotion. Беше в един травъл сет и .. ами влюбих се в него! ........ Днед например е дъждовно и влажно,а грам не са загубили форма. Понеже се къдря всеки ден,на втория ден след като съм го ползвала,не се налага да слагам отново заради реактивирането му от топлина. Та ако някой се чуди за нов термик,препоръчвам го с две ръце.
Само аз ли не съм доволна от това чудо... Когато го използвах нито задържаше прическа (т.е. да има някаква фиксация), нито на влага държи, а не е като да живея на морето. Изправя се с преса, след половин час се накъдри доволно..
Иначе да, според описанието може без да се нанася втори път да се промени визията.

# 311
  • Мнения: 317
Аз също не съм доволна от този термик.

От Ш за мазни корени и сухи краища изплзвах на Керастас и ФК. Не само, че нямаше ефект. Ами ми премиваха и пресушаваха ужасно дължините. Ефект за омазняване в корените досега, видях само от маслените маски и то с мазане на всяко миене.

# 312
  • Мнения: 3 705
Добре че споменахте Пол Мичъл! Има толкова хубави серии и продукти, жалко е, че не се обсъждат много в темата. Реших да си подновя серията awapuhi!

# 313
  • Варна
  • Мнения: 7 734
Аня ще поразкажеш ли за сериите на Мичъл? Никога нищо тяхно не съм ползвала с изключение на някакъв хидратиращ шампоан преди много години,но тогава бях на друга вълна.
 Това с ароматите ми е голям проблем на мен..... Например Марокан-любим на много народ не мога да го дишам. Макадамия също. Олиото на ланза-след 300мл. употребени в рамките на година нон стоп в момента направо не мога да го търпя.
 С Чи както казах нямам проблем,а и напоследък косата ми взе да го харесва.

 С нетърпение чакам олиото за блондинки е това е много мой аромат както и Генезис,но те пък нямат олио Confused, а термото ми е тотално слабо.

# 314
  • Мнения: 4 508
За бързо омазняващи се корени мин.седмица взех да опитам Ш на ЧИ със масло от чаено дърво.


Агентче, как се отразява на омазняването?

Общи условия

Активация на акаунт