С какво ви дразнят свекървите? - 126

  • 51 679
  • 766
  •   2
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Креми, да се обичат много, да се разбират и да си угаждат! Ама са ти много хубави, да знаеш. И двамата, няма да си кривиш душата за снахата, ей JoyJoy
И добре правиш, така като сте си отделно, всеки в неговото ежедневие, няма дрязги
Аз никога не съм го отричала, че е супер мацка.Да, откакто са отделно никога не сме имали дразги.За мен това беше най-тъпото да доведе момичето вкъщи и да ни набута в неприятна ситуация, ама я оправи бързо.Сега си знам за другите двама.
Това не е ли същото момиче, по което плюеше, каква мърла била, как коша за боклук в банята преливал, как не готвела, не пускала миялна и т.н.? Тогава не останахме с впечатлението, че е супер мацка Satisfied. Направиха ли официален годеж? Изпуснала съм. Кога ще се женят или вече са?

# 151
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Скрит текст:
Креми, да се обичат много, да се разбират и да си угаждат! Ама са ти много хубави, да знаеш. И двамата, няма да си кривиш душата за снахата, ей JoyJoy
И добре правиш, така като сте си отделно, всеки в неговото ежедневие, няма дрязги
Аз никога не съм го отричала, че е супер мацка.Да, откакто са отделно никога не сме имали дразги.За мен това беше най-тъпото да доведе момичето вкъщи и да ни набута в неприятна ситуация, ама я оправи бързо.Сега си знам за другите двама.
Това не е ли същото момиче, по което плюеше, каква мърла била, как коша за боклук в банята преливал, как не готвела, не пускала миялна и т.н.? Тогава не останахме с впечатлението, че е супер мацка Satisfied. Направиха ли официален годеж? Изпуснала съм. Кога ще се женят или вече са?
В случая говоря за момичето как изглежда.Винаги си е била супер мацка.Да това си беше самата истина, и ме засягаше до момента ,в който живеехме заедно , след като се изнесоха не ме интерсува как си подържат тяхното жилеще .Аз не съм супер чистофайница, но пък и не торелирам мизерия.Тяхният дом техните правила.

# 152
  • София
  • Мнения: 17 284
А, не, още от тогава си спомням,  че казваше Креми, че е Убавица момата. То не пречи, да е красива жена и мърлява домакиня все пак Simple Smile

# 153
  • при късмета
  • Мнения: 24 011
А, не, още от тогава си спомням,  че казваше Креми, че е Убавица момата. То не пречи, да е красива жена и мърлява домакиня все пак Simple Smile
Шегувам се с Креми, сега като официална свекърва да не й намери някой кусур Joy

# 154
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
А, не, още от тогава си спомням,  че казваше Креми, че е Убавица момата. То не пречи, да е красива жена и мърлява домакиня все пак Simple Smile
За Коледа снаха ми направи супер питки и мъфини.Не мога да не я похваля.Как подържа в тях си не е мой проблем.Щом им харесва и им е добре аз съм ок.Както казах имам си достатъчно мои си неща, за да се занимавам с тях.За мен свекърви, които се занимават и звънят да досаждат всеки ден са жени без работа и интереси.

# 155
  • Мнения: 2 465
Креми, честито и от мен! Да са живи и здрави, дълги години да се обичат и да се разбират! Тройна свекърва ще бъдеш. Грешките си на проекто-свекърва няма да повтаряш явно.

# 156
  • Мнения: 25 634
Поздравления и от мен! Да са живи и здрави младите, а също така и вие, за да им се радвате! И на внуците също! Simple Smile

# 157
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Поздравления и от мен! Да са живи и здрави младите, а също така и вие, за да им се радвате! И на внуците също! Simple Smile
Благодаря ти много.Аз се радвам, че са здрави и се справят много добре.

# 158
  • Мнения: 7 278
Аз не познавам свекърва, която да не мисли, че е добра свекърва. Странно ми е сам да се хвалиш.

# 159
  • София
  • Мнения: 11 989
Да взема да похваля моята свекърва тогЪз.
Не ме дразни с нищо.

# 160
  • Мнения: 2 217
Да взема да похваля моята свекърва тогЪз.
Не ме дразни с нищо.
Не може, ще ти се скарат.

# 161
  • Мнения: 2 039
Честито на Кремито и на младите.Щом са в отделна къща,проблемите са по-малко.

# 162
  • Мнения: 13 770
Къде ги видяхте на Креми младите?
Иначе честито на свекървата и все така да е! Всеки в своята си къща, виждане от дъжд на вятър и ще са си мили!
Само да видим като дойде бебето баба-свекърва как ще е Wink Защото всички оплаквания нали знаете как започват - в началото отношения чудесни, но като дойде внучето и почва войната. Баба се меси, мама реве... Joy

# 163
  • Мнения: 2 002
Креми, честито! И  не си мисли, че си подготвена за другите снахи - за всяка трябва индивидуален подход(мисля аз). Както с децата.
   А снахата, че била мърлява - мисля, че е била "мамина Богданка" и ще се научи(а може вече и  да е). И аз не бях учена да подържам дом, но се научих с годините. Вярно, че като дойде детето стана мнооого трудно. Ама всичко мина и замина.

# 164
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Птицо. Мако ми е приятелка във фб,.С нея се знаем лично също така.Надявам се да не изтряскам, та да се обаждам за бебето.В крайна сметка аз ще съм баба, за да лигавя, а не да разчитат на мен за отглеждане.Хич да не си мислят да ме занимават повече от няколко часа на седмица.

Общи условия

Активация на акаунт