В столче за хранене-от кога?

  • 13 240
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 818
Когато започнахме захранването, т.е. точно на 6 м. и 6 дни. Столът ни има няколк онива  исе възползвахме, но като цяло дъщшеря ми си стоеше стабилно.

# 16
  • Мнения: 8 917
8-9 месец Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 298
Зависи от столчето, нашето е стол-люлка, дават го от "0" месеца, има няколко положения на облегалката, едната е почти легнало, като в кошница за кола.
Сложихме я на 3.5 месеца, когато ни го подариха, като в началото използвахме само люлката; по-късно в него се захранихме.

# 18
  • Мнения: 2 663
Купих столче на PegPerego на 5 навършени месеца,сложих го веднага,защото облегалката има почти легнала позиция-много обича да седи там и се забавлява с играчките по таблата

# 19
  • Мнения: 7 803
8 месеца, седяха стабилно

# 20
  • София
  • Мнения: 3 787
От 6 месец Peace

# 21
  • Мнения: 507
Когато можеха да седят стабилно. Каката на 5м., а дребния на 8м.

# 22
  • София
  • Мнения: 290
Аз я сложих на пет и половина месеца, но в столче с променящо се положение на гръбчето - на най-легналото положение. Постепенно изправях със заякването на гръбчето.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 743
Ами Влади още не седеше стабилно, но го слагах в полуседналата пзиция на нашето столче.Беше разнообразно както за мен, такаи за него  Hug

# 24
  • Мнения: 2 254
и ние сме на столчето от 6 месечни.ще си прецениш сама по детето,ако не ти се струва достатъчно укрепнало -има позиции2-3 поне на всяко такова столче Peace
 "...  в столче с променящо се положение на гръбчето - на най-легналото положение. Постепенно изправях със заякването на гръбчето."-както е написала Жожоба

# 25
  • Мнения: 1 427
Купихме столче като навърши 8м.Сега вече не седи в него обаче Simple Smile

# 26
  • Мнения: 510
Всичко е индивидуално и ти сама ще прецениш кога детето седи стабилно. Друг въпрос е кога наистина ще можеш да ползваш столчето по предназначение. Аз моя бебок си го храня гушнат, защото иначе всичко става в пюре.

# 27
  • Мнения: 5 026
 Аз смятам да го сложа другия месец, т.е когато ще е на 8. Сега още не е много стабилен, отпуска се на страни понякога и ме е страх да не се удари.

# 28
  • Мнения: 44
moqta princesa q slojix kraq na 6 mesec,ama tq ve4e mogeshe da sedi sama .deteto trqbvq da e stabilno

# 29
  • Мнения: 5 103
Когато може да седи само Peace

Общи условия

Активация на акаунт