Търся нещо,свързано с обзавеждане...но не знам как се нарича

  • 5 262
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917

The Sun [/b] ,какви са тия магазини за бамбукови изделия ?


От рода на тукашните Бамбукита, или от т.нар индийски магазини - има много интересни изработки Peace

# 16
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771

Май само аз мисля, че това ще е възможно най-неудобният преход между кухня и хол ooooh!

На мен идеята също не ми допада, но все пак не това е важното Peace Провери в магазините с бамбукови изделия - има готини неща Peace


Защо  така мислите ? Аз си мисля,че е по-добре от врата,защото бокса няма прозорец и ще получа клаустрофобия вътре ако се затворя


Ами за мен лично би било ужасно ако пренасям прибори и да ми се налага да се съобразявам с тези ленти

# 17
  • Варна
  • Мнения: 956


Ако знаете конкретни магазини ,марка - казвайте  Hug,пък дано ги има и насам   или поне във Варна

Във Варна видях със сигурност в Бриколаж, но бяха доста скъпи и честно казано не ми харесаха, но за информация може само да ги видиш и да си направиш сама нещо по-фешън  Peace

# 18
  • Мнения: 1 226
В магазин Мухоморка има такива завеси, направени от седеф.Много красиви , но замисляла ли си се, ако ти се наложи да изнесеш супа от бокса в хола как ще стане?Успех все пак

# 19
# 20
  • Мнения: 121
Нашата кухня ще е в дъното на дълъг и тесен хол и сме планирали вместо стена да я отделим от хола с изрисувана стъклена стена така, че хем да не се вижда кухнята, хем да влиза все пак някаква светлина вътре и да не е много подтискащо. Но определено ще сме с врата - плъзгаща. Завеса би ме изнервила.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Благодаря на всички за отговорите,май ще ме разколебаете  Confused

bz_bz ,Много интересни сайтове,точно такива ресни си представях ,обаче отивам да гледам и пердетата  Crazy

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
влюбих се в това перденце   Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 648
   Гале, вчера като купувахме пердетата в Домко на едната витрина от вън, се вижда точно такава завеса тип "реснички" с едни такива сякаш стъклени топчета или имитация, загледах, защото много е красиво, тъй, че там може и да намериш този вариант Peace
Незнам колко е функционално, но идеята ти е много стилна и ще носи светлина Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 9 709
http://www.-spam140-

Тук има интересни мъниста, ако искате да се пробвате сами да си направите такива ресни.

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 12:18 от zori gb

# 25
  • Мнения: 116
Имай предвид,че каквото и да вземеш детето няма да му прости, ние мокрото помещение го затворихм със вертикални щора на лентички, няма да ти казвам на какво прилича в момента, та в тоя ред на мисли провери и в магазините за щори могат да ти дойдат интересни идеи.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
   Гале, вчера като купувахме пердетата в Домко на едната витрина от вън, се вижда точно такава завеса тип "реснички" с едни такива сякаш стъклени топчета или имитация, загледах, защото много е красиво, тъй, че там може и да намериш този вариант Peace
Незнам колко е функционално, но идеята ти е много стилна и ще носи светлина Heart Eyes

Благодаря ти ,в най-скоро време отивам да гледам  newsm51


Имай предвид,че каквото и да вземеш детето няма да му прости, ние мокрото помещение го затворихм със вертикални щора на лентички, няма да ти казвам на какво прилича в момента, та в тоя ред на мисли провери и в магазините за щори могат да ти дойдат интересни идеи.

Да, и ти си права, и нашето на нищо не прощава,може би ще ги сложа за украса и ще стоят прибрани ,но много ме блазни тази идея да имам нещо подобно Simple Smile

zori gb , още веднъж  smile3525

# 27
  • Мнения: 1 599
Виждала съм точно затова, за което говориш в Como и Айко. Но не знам дали ги има в Бургас

# 28
  • Мнения: 2 768
И в IKEA има такива аксесоари за декорация. Най-близката е в Истанбул, което пък е много близо до Бургас.

http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?st … &pageNumber=2

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
И в IKEA има такива аксесоари за декорация. Най-близката е в Истанбул, което пък е много близо до Бургас.

http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?st … &pageNumber=2

те дори не били и скъпи  , че и по-лесно е да ги поръчам от UK ако се стигне дотам

Общи условия

Активация на акаунт