Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през януари

  • 89 736
  • 4 221
  •   1
Отговори
# 2 520
  • Мнения: 5 723
Пийк,за мен днес е тежък ден,но гледам да се разсейвам от сутринта. Направи си подарък ,някаква глезотийка само за теб или пиши тук ,нали затова сме се събрали 🤗

# 2 521
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 079
весе, кат ти видя очаците и ми се допива.
Simple Smile и ми се доспива, ама после.
гледаме стари филми и юркам Горинич.
не ми е нито почивно, нито празнично някак.

# 2 522
  • софия
  • Мнения: 4 180
Веси,ще спиш? 1 часа е 😲

Сиси, прочетох те в другата тема. Тежък ден ти е,дано можеш да се разсееш някак,за да не се разстройваш.

# 2 523
  • София
  • Мнения: 13 816
Даре, аз спя през деня с кеф, откакто съм в къщи. Голям кеф, а и Весето става като мен с петлите 😀.

# 2 524
  • софия
  • Мнения: 4 180
И аз ставам рано,ама моето ранно ставане е по-скоро така:

Сигурно затова се зачудих на лягането в 1 😁

# 2 525
  • Мнения: 18 520
Излязохме с дребната и колелото, обиколихме кварталните улички, спуска се по едно баирче и като я заболяха бузите се прибрахме. На слънце се ядва.

Пийк, няма да се даваш. Налей си едно или второ, както дойде и направи нещо, което те кефи. Още няколко седмици и ще става времето да си хващаме шапките, като ни стегнат.

# 2 526
  • София
  • Мнения: 13 816
И аз ставам рано,ама моето ранно ставане е по-скоро така:

Сигурно затова се зачудих на лягането в 1 😁
И аз преди 100 години спях до 1, ама напоследък съм със съвсем объркан режим и дори и в 4 през нощта да заспя, най-късно в 7-8 се будя и после през деня ми се доспива.  Вчера бяхме на гости и стояхме до късно, но аз пак рано се събудих. Ще позаспя към 4 сигурно и после ще се надявам някоя кукувица да е на линия да броим звездите.

# 2 527
  • Мнения: 4 892
И аз по светлия пример на Веселинкова дремнах час и половина.Сега пак хапвам.Режим на бебе.

# 2 528
  • Мнения: 18 320
Замръзнах навън, естествено. Ужас, като няма как да седне човек в някое кафене да се сгрее. Затуй влизам по магазини. Smiley
Купих едни книги, да видим кога ще ги чета, но поне майка ми ще има занимавка, че почти не излиза навън.
И мен ми е нещо не съвсем комфортно, ама сигурно от студ, зима, локдаун.

# 2 529
  • Мнения: 39 372
Ние излизахме с куч. Чаааак толкова студено не е. Вчера примерно излязохме, стигнахме до другият блок след като установих че трябва да сложа павета  на кучето и детето и се прибрахме.

# 2 530
  • Мнения: X
И аз подремнах с малкия,  че сутринта докато той спа майка му беше на онлайн урок по немски.
Слушам как новия съсед се нанася, дано да не е шумен, ама хамалите му са под всякаква критика. Rolling Eyes

# 2 531
  • Мнения: X
Уиш, да ти е здрава именницата!

Бабълс, немски ли учиш?

Пийк, пиши тук и дано времето се оправи скоро при вас и да става за разходки , за да се разсееш.

Последна редакция: пн, 18 яну 2021, 14:20 от Анонимен

# 2 532
  • Мнения: 18 320
Моля някой да ми каже идея за лесна торта с готов блат.
Или пък някакъв сладкиш с бишкоти, нещо такова. Relaxed

# 2 533
  • Мнения: X
Моля някой да ми каже идея за лесна торта с готов блат.
Или пък някакъв сладкиш с бишкоти, нещо такова. Relaxed
Тирамису; пандишпанов блат със сметана и плодове; редени бишкоти с кидело мляко, сметана и плодове/мармалад; бишкоти/блатове за торта с яйчен крем; бишкоти с нишестен крем и плодове; или бишкоти с разтопен шоколад, ром, сушени стафиди киснати в ром и сметана мус крем.

# 2 534
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
Аз направих тирамису...отлежава сега.

Общи условия

Активация на акаунт