Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през януари

  • 89 740
  • 4 221
  •   1
Отговори
# 3 240
  • Мнения: 9 906
Вън съм, отвътре по-студено изглежда 😃
Балонче, абстрахирай се от критики и негативизми, че излишно изтощават. А ако намериш лек за заден ринит, свиркай. Това чудо ме тормози на периоди Sad

# 3 241
  • Мнения: 12 165
Не е толкова студено на вън, просто няма слънце. Дано да излъжат за новите минусови температури от понеделник. Искам сняг. Да вали, да натрупа и поне две седмици да е бяло на всякъде. Ако ще и -14° да е. Ако изобщо се случи, става киша и кал навсякъде. Ама няма да е тази зима.

# 3 242
  • Мнения: 35 130
Ие обиколихме квартала и се прибрахме. Сега като заспят , ще пекне слънцето, винаги така става.

# 3 243
  • Мнения: 4 892
Уточнете мястото на срещата,тръгвам.Мятам един кашон вино.
При нас е пролет.Чудно е времето.

# 3 244
  • Мнения: X
Уиш, за къде само с бутилка? Поне дузина...аз тъй съм чувала, такава е рецептата де Simple Smile
Поправям се незабавно! Две дузини!

# 3 245
  • Мнения: 2 163
Тук не е студено, бяхме навън за 2 часа, бесняха с комшийчето на площадката. После изяде 2 чинии манджа и заспа. Днеска сме на пица, ММ ще ги прави, от мен ОИто.

# 3 246
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
обиколихме военно-историческия музей.
три пъти. Sad
има задание за оръжията през балканската война, а наснима де що пистолети имаше - види се, тая война са я водили с пищаци.
мамка му и дете! а бащицата само чакаше да приключи и да иде да пуши. никакъв военен хъс и дълг няма у тоя човек!
и като започнах едни военните действия... три екскурзоводки се притекоха на помощ на детето...
сега смуча кола. защо и аз не знам. не я обичам, нямам никаква нужда от нея, ама нА - пия.

# 3 247
  • Мнения: 12 049
Е студено си е вън. С прогнозата си, синоптиците могат да си намажат филия, за нищо не става.
Минахме през мандрата, доволно напазарувах и взех готова храна. Сега си отворих бира и кротко нагъвам кюнефе.  Ще заслабна,  налЕ?

# 3 248
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
ох, кюнефе!
докладвай! немедлено ще изпратя големия гълъб за едно... няколко... Wink направо ще ида с него, да не стане грешка. Simple Smile

# 3 249
  • Мнения: 12 049
Идвай, Добри! И вино имам, ама няма да се излагам като Уиш с едно шише Stuck Out Tongue

# 3 250
  • Мнения: 9 906
Сиросче, след дегустацията сподели впечатления от продуктите Simple Smile
Свърших какво свърших и се изморих. И ви държа под око, да си знайте Simple Smile))

# 3 251
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
Wink знаех си, че мога да разчитам на вас за неспазване на диетата.
Simple Smile

# 3 252
  • Мнения: 12 165
Отивам да положа морна снага, надявам се да не се събудя в 17:30. До после.

# 3 253
  • sf
  • Мнения: 10 180
Аз снощи вместо дежурното вино, пих две малки бирички и спах като пън. 😁
А такива херпеси ми излязоха на горната устна, че съм като мравояд. Няма спасение от тях.
Сега си почиваме дружно с косматко.

# 3 254
  • Мнения: 14 804
Аз пак съм гладна,а ядох преди малко... 😳🙄😔

Общи условия

Активация на акаунт