Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през януари

  • 89 668
  • 4 221
  •   1
Отговори
# 3 735
  • София
  • Мнения: 9 534
Някой има ли положителен опит с лосиони и др. такива превенция срещу завъждане на въшки? Аз забърквам на щерката микс от етерични масла , но от него й се омазнява косата и ми се върти в главата идеята да купя нещо от аптека. Ама ей така на сляпо не ми се стреля.

# 3 736
  • Мнения: 5 701
Ядосаха ме в работата и се разплаках сега в къщи. Отказват да се съобразят с мен и с това ,че няма къде да оставя детето и настояват да работя и в събота и неделя! Намерих начин,ще работя и каквото искарам ще го дам на една добра жена да гледа малката!
Яна,отговорили са ти! Аз не съм толкова крайна,не бих могла да спазвам толкова строг режим и съм свела забраните до захар и глутен!

# 3 737
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Сиси, нямаш ли някаква защита като майка с малко дете?
За глутена - досега не съм се замисляла. Единствено напоследък купувам мляко без лактоза заради мъжа ми. Много неща не ям - някои, защото не обичам, други заради проблеми. Следващия месец трябва да правя изследванията за хормоните, ще видя как са.

# 3 738
  • София
  • Мнения: 9 534
Сиси, много неприятна ситуация! Съчувствам! Важното е, че си намерила решение, макар да е финансово неизгодно.
Напред пропуснах да ти честитя за проходилото човече. Нека прави смели стъпки в живота и в пряк, и в преносен смисъл на думата и всички те да са успешни!  

Най-сетне си купих безкофеиново кафе. Сварих си го и се оказа добро на вкус. На този етап още не съм се разтреперила от него, но са минали само 15 минути, дано не се разочаровам по-късно. Остава да разбера дали ще се пребори и със сънливостта. Но и да не успее, достатъчно ми е да знам, че ще мога да се наслаждавам на любимия ми вкус на кафе без да се треса като желе. Coffee Апропо, така бях зажадняла за вкуса на кафе, че го погълнах на екс. Laughing Animal Pig

Дядо и внучка са се прибрали от училище. Дядото оставил внучката да беснее в снега. После вкъщи се сушили и преобличали. Вече съм спокойна, че детето се порадва на сняг и тази зима, макар за кратко. Дано се задържи още няколко дни снега и да става за игра, но едва ли.

# 3 739
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Панди, щях да пиша за въшките - във форума четох, че мажат в основата на косата отзад, на вратлето, с  масло от чаено дърво. За профилактика, уж предпазвало.

# 3 740
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Сиси, гуш!
 
Панде, браво на дядото Simple Smile Малката не ходи ли на занималня? Не е ли задължителна?

# 3 741
  • София
  • Мнения: 38 476
Тийнеджърката е решила днес да се държи отвратително. Скарахме се за трети път.

# 3 742
  • Мнения: X
Сиси, понеже не зная къде си в чужбина, потърси правата си и на какво имаш право като самотна майка. Не могат да те изнудват, ако по договор си на работа само понеделник до петък.

Приятна разходка в снега!

Чудя се защо станах пак по нощите, а то било пълнолуние.

Последна редакция: чт, 28 яну 2021, 00:57 от Анонимен

# 3 743
  • София
  • Мнения: 13 661
Сиси не е самотна майка.
Сиси, кофти е това. Почиваш ли в други дни?

# 3 744
  • Мнения: X
Сиси не е самотна майка.
Сиси, кофти е това. Почиваш ли в други дни?
Не е ли?
Извинявам се, но понеже пише, че само на нея ляга грижата за детето и някакси оттам го заключих.

# 3 745
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Ями...не е казала такова нещо. Редуват се с бащата да гледат детето.

# 3 746
  • Мнения: X
Явно не съм чела внимателно, Мистик. Извинявам се.

# 3 747
  • София
  • Мнения: 9 534
Яни, благодаря! Чаено дърво присъства в микса, който аз й правя, но аз пръскам върху косата отгоре. Ще взема да пръскам на тила, не бях се сетила. Там и да се омазни косата, не се забелязва, защото госпожицата е дългокоса и не дава да я връзвам.

Мистиче, не  е задължителна занималнята. Ние временно я отписахме ( основно заради проблемите с коремчето). Може би на пролет пак ще я пуснем, макар че сега като си е вкъщи си давам сметка за някои значителни плюсове на това да не ходи на занималня и обмислям да я спра изобщо от занималня.

# 3 748
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Панде, ами да...щом има кой да я гледа и помага е ок. Аз нямах избор.

Следобедно кафе...? Simple Smile

# 3 749
  • Мнения: 12 004
Идвам за кафето.

Сиси, много неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт