Изпитани сайтове за парфюми - януари 2021

  • 97 927
  • 1 421
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 3 719
Доживах и това:


Изгодн мъжки тестер: мисля,че идва с магнитна капачка.

Acqua di Gio Profumo EDP 75ml





klodel, в момента го няма  в БГ, но може да го купите от тук: https://www.parfumscaron.com/en/products/yatagan

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 14:01 от Milen™

# 1 036
  • Мнения: 147
Здравейте,от къде да купя този мъжки парфюм - Ytagan на Caron?!
Благодаря

# 1 037
  • София
  • Мнения: 545
Милен , много благодаря за информацията за aromat.ee !!! Устройва ме идеално откъм размер отливки и брандове, с които бих искала да се запозная.

# 1 038
  • Мнения: 796
От много време се навивам, че не ми трябва, но много ми се иска да си имам Мароканската пустиня... Сух горещ пясък! 🏜️🐪Направо го усещам във фантазиите си и ражда картини пред очите ми! Малко са парфюмите, които визуализирам, този е един от тях. Milen, ако го съзреш на много добра цена, ще се прежаля! Знам, че си магьосник в това отношение и ти доставя удоволствие да правиш открития. 😊
Направо се чудя за същия ли парфюм става дума. При мен Мароканската пустиня всъщност е пушек. Застанете на едно натоварено кръстовище през студен дъждовен ден и дишайте дълбоко. Моят е от Aus Liebe Zum Duft  и го бях взела с намаление за рожден ден.

# 1 039
  • София
  • Мнения: 17 899
На мен ли ми се струва, или Insolence го няма вече по сайтовете? Да не е нещо спрян, или просто изкупен.
Помня, че преди го взимах на доста прилична цена.

# 1 040
  • Мнения: X
Скрит текст:
От много време се навивам, че не ми трябва, но много ми се иска да си имам Мароканската пустиня... Сух горещ пясък! 🏜️🐪Направо го усещам във фантазиите си и ражда картини пред очите ми! Малко са парфюмите, които визуализирам, този е един от тях. Milen, ако го съзреш на много добра цена, ще се прежаля! Знам, че си магьосник в това отношение и ти доставя удоволствие да правиш открития. 😊

Направо се чудя за същия ли парфюм става дума. При мен Мароканската пустиня всъщност е пушек. Застанете на едно натоварено кръстовище през студен дъждовен ден и дишайте дълбоко. Моят е от Aus Liebe Zum Duft  и го бях взела с намаление за рожден ден.
Той е от парфюмите, които пробваш 2 пъти и поставяш на пиедестал като уникат, който няма да носиш всеки ден или не дай си Боже докато готвиш, но някак искаш да имаш! Ако кажа, че не съм го пробвала вчера и има вероятност да ме срита в носа, сигурно няма да те изненадам. Дано не ме повали по гръб или да ме друсне по средата на някое кръстовище. Имам само един такъв парфюм, който уважавам по този начин, към който имам такова отношение и който нося веднъж годишно с най-голямо удоволствие - NY edp YSL, старото издание в кръглото кутия-шише.
Иначе, не се чуди. Знаеш, обсъждали сме безброй пъти как много хора усещат един и същи парфюм съвсем различно. Simple Smile

# 1 041
  • Мнения: 4 425
Само се заричам да не влизам в тази разорителна тема , ама пусто дето вика една позната това обсесивно разстройство..
Milen , благодаря !Много полезен сайт.Вече напълних с любими списъка..

# 1 042
  • Мнения: 3 719
unterdenlinden, отдавна не бях се смял така с глас! Simple SmileSimple SmileSimple Smile Любов или омраза, казаваш! Аз бих го оприличил, като шедьовъра на натоварените кръстовища! Благодаря ти! Днес съм точно с него. Каква е отстъпката за рожден ден, може ли да ми споделиш ?
 
The Catcher in the Rye, това ли имаш предвид ? GUERLAIN Insolence

vodica, mimozata, аз ви благодаря за доверието!

Азалия🌺, понеже виждам, че ти е евтино, ето в любимия ви douglas каква е цената: GUERLAIN Insolence

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 15:12 от Milen™

# 1 043
  • Мнения: X
Каква е тая цена за Инсоленс! 😮 Беше по 60 лв по едно време...

# 1 044
  • Мнения: 5 085
Вече напълних с любими списъка..
Attar Hayati зарадва мен, няма Khaltat night. Но аз ще пазарувам чак догодина Joy, така че има време да се обзаведат повече съфорумци и да ударя един нос и аз Joy

# 1 045
  • Мнения: 408
Това е най-ниската цена на Инсоленс в момента.Даже на места беше доста по-висока преди няколко дни.

# 1 046
  • София
  • Мнения: 17 899
Именно, нещо ми се стори странно. Имам стотичка, купена за 70-80лв.

# 1 047
  • Мнения: 3 719
unterdenlinden, значи изпращат ти ваучер за рождения ден и трябва да го използваш в рамките на същия месец? А каква стойност -  €10?

# 1 048
  • Мнения: 4 490
КЗП като специализран административен орган може да направи проверка и да налижи санкция.
Една консултация никога не вреди, особено ако е по колективна жалба.

Много се радвам, че не поръчах от Нотино сета на Replica миналата седмица, защото с отстъпката беше по-висока цената му от предложението тази седмица и само няколко часа от поръчката - вече е в ръцете ми.

# 1 049
  • София
  • Мнения: 1 210
Скрит текст:
Приемам всички намразени Марокански пустини - безкрайно обичам този парфюм и ми стои и зиме и лете.
Поръчката от сайта на Анди Тауър (не доставят до БГ за жалост) си е преживяване - помня, че имаше ръчно подписана картичка от него.
Споделете после за доставката от естонския сайт, ще е полезно. Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт