Да се оплачем... 2021

  • 2 027 789
  • 31 927
  •   4
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 247
Честита Нова Година на всички.
Да бъде здраве и благодат.
Снощи пих една чаша шампанско и ми стана лошо. Уж, хубаво беше Мартини .
Днес се поразходих в центъра на София (НДК), вярно няма врабчета, птици. Наистина ли 5G е причината?

# 61
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
За много години!

Недоспала съм и ме боли главата. От един час повтарям - масичке, сложи храна, ама масата не иска. Явно не е вълшебна и трябва да стана аз да сложа.

# 62
  • UK
  • Мнения: 2 836
Врабчетата намаляват още от преди 5G то. Градската среда, замърсяването презастрояванвто, изчезването на зелените площи са виновни. Даже преди години, още живее в София бях чела, че гълъбите ядат яйчицата и пиленцата.

# 63
  • Мнения: 1 805
За много години! Търсих, търсих подходяща тема, в която да го напиша, но тук ще се оплача. Сори, че не мога да скрия текста. Не се смейте. Та: Защо превръзките always вече не залепват като хората??? От няколко месеца забелязвам. Hushed

# 64
  • Сф
  • Мнения: 10 662
ЧНГ и от нас! Здраве и късмет на всички!
И ние прекарахме добре! Нито заспах като друг път,нито бях болна както обичайно съм на 31 ви.Мм за 1 път взе Римски свещи ..и отстреля тавана на балкона...посмяхме се добре,после оцелихме концерта на Пърпъл и до 3 куфяхме трезви,на по 1 питие.
Днес се развяхме, минахме през тоя,оня и напълнихме отново хладилника( ние сме от тия с празните)  хладилници Simple Smile та помогнахме на тия с пълните. Сега дремем и чакам да хапнем малко и да лягаме.Всичките ни съседи ги няма и пак ще ударя до 11 сутринта.Най накрая да се наспя!

# 65
  • Мнения: 1 415
Честита нова година,нека всичко лошо остане в старата,да сме преди всичко здрави и с любимите хора!
Обаче май леко ме хвана следпразнична депресия.Изведнъж днес ми докривя. Празниците минаха пак много бързо,почти не ги усетих. И не е непременно,защото бях затворена вкъщи,но някак се изнизаха неусетно,но и какво друго можех да правя...

# 66
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Честита Нова Година, момичета! Да се живи и здрави и вие и вашите близки! Много щастие и по-малко ядове и нерви!
От известно време насам лягам все по-късно. Буквално, ако имаше как, въобще нямаше да спя. Не мога да издържам повече на тия кошмари и лоши сънища. Искам да спя и да не сънувам нищо.

# 67
  • Мнения: 2 170
Честита Нова година, момичета!  Нека през нея всичките ви сетива да са изпълнени с блаженство. Очите със звезди! Слухът със смях ! Устата с вкус на сладки целувки! Обонянието с аромат на любов!
Не спирайте да обичате, обичайте и себе си!
С надеждата 2021 да е необикновено щастлива!
Честит имен ден на имениците в темата!
Оплакването ми е, че утре съм на работа.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 934
Цял ден постове за загубени кучета и котки! Как ги гледат хората тия животни? При условие,че се знае, че ще има пиратки, че животните се страхуват . ... в банята ще се затворя, ако трябва с кучето и пак няма да допусна да избяга .

# 69
  • Мнения: 1 000
За много години! Търсих, търсих подходяща тема, в която да го напиша, но тук ще се оплача. Сори, че не мога да скрия текста. Не се смейте. Та: Защо превръзките always вече не залепват като хората??? От няколко месеца забелязвам. Hushed
Ами сменете ги. Naturella залепват добре 🤫

# 70
  • Мнения: 2 325
За много години! Търсих, търсих подходяща тема, в която да го напиша, но тук ще се оплача. Сори, че не мога да скрия текста. Не се смейте. Та: Защо превръзките always вече не залепват като хората??? От няколко месеца забелязвам. Hushed
Ами сменете ги. Naturella залепват добре 🤫
Ха-ха-ха, че чак не се отлепват понякога.
Дано само за такива неща се оплакваме през новата година в темата Grinning

# 71
  • Мнения: 7 913
Трито ли е или аз съм пропуснала поста на Прити мама, но ако правилно схващам, боклукът се е изхвърлил сам... Така че, Прити, честито и скоро, най-много до месец, ще се радваш и наслаждаваш на нов живот
От предната тема една питка ме срази, май на Лъки беше...
За много години, дами, хубаво ми е с вас и благодаря, че ви има Heart

# 72
  • Мнения: 49
Започнах новата година болна от Ковид, със симптоми от 30.12. Много зле се чувствам физически.

# 73
  • Мнения: 4 347
Джолева, всичко да минава без проблеми! 🙏 Никой не получава изпитания, по-силни от него. Прегръдки.🍀🙏
EmilyPiers,  да оздравееш бързо. Имам няколко познати, прекарали болестта. Нямат отрицателни последици. Да е и при теб така! 🌼

# 74
  • Мнения: 12 122
Прити се редактира сама. Подкрепям общото мнение, не заслужава да бъде около теб, момиче. Дано вече си му дала посока на движение и начална скорост.

Общи условия

Активация на акаунт