Да се оплачем... 2021

  • 2 028 400
  • 31 927
  •   1
Отговори
# 3 285
  • Бургас
  • Мнения: 16 235
нали! казвам им аз, ама чуе ли ме някой!
сега цяла нощ ще ме тегли към бара. Simple Smile
няма с кого една чашка да изпия м@@@@...
детето малко, баща му далеч, приятелките и те... Sad
Добри, наздраве от мен! Аз съм на биричка в момента!
Но от този пост
Тарт, сега ако кажеш това нещо как да го замаскирам, та да става за пиене много ще съм ти благодарна
Детето го домъкна чак от Америка за мен, ама много трудно за пиене 😀 Текила каза, че е.
рязко ми се допи текила!
Освен с лимон и сол,си правя и магданозена салата с много лимон. Комбинация трепач ви казвам!
Наздраве!

# 3 286
  • ново
  • Мнения: 5 978
Очевидно нищо не разбирам от текила. Стои две години, опитахме с ММ веднъж, но не ни понесе Smiley Ще пробвам с лимон и сол щом казвате. Аз съм ценител на виното, пелин също много обичам.
Скрит текст:
Утре е Задушница и по този повод ми е много тъжно и ревливо днес. Цял ден си мисля за хората, които си отидоха без време в последната година. Имам нужда да си "поговоря" с баба, дядо и татко, ще отида утре да си поплача на гробището.

# 3 287
  • Бургас
  • Мнения: 16 235
Уфф, незнаех, че утре е задушница...
Не е изминал и ден в който да не си спомня и мисля за мама, тати, баба, дядо, вуйчо... Напоследък все повече мисля за тях, незнам защо..... 😭Връхлитат ме едни спомени....

# 3 288
  • here and now
  • Мнения: 4 264
Що ягодово дайкири изпих миналото лято на морето.

Сега се въодушевих да купувам бял ром.
Имам пасирани ягоди със захар и портокалов сок. Водка ли да им сложа? Или малиново вино? То май друго нямам...

 Оплаквам се от банка/банки... Вземат някакви тъпи решения с неблагоприятни за теб последици и с усмивка ти казват, че се грижили за клиента.. Побеснях.

# 3 289
  • София
  • Мнения: 10 340
ММ е с Ковид, леко го кара за сега, ама ще се избием из нас още сто дена. То с това да се разминем.
Вдъхнових се от вас, да взема да си забъркам едно блъди мери, ама нямам стрък целина. И мартини нямам. И ром нямам.

# 3 290
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390

Скрит текст:
Утре е Задушница и по този повод ми е много тъжно и ревливо днес. Цял ден си мисля за хората, които си отидоха без време в последната година. Имам нужда да си "поговоря" с баба, дядо и татко, ще отида утре да си поплача на гробището.

И аз имам нужда да говоря с баба и дядо, с татко и чичо... Всички си отидоха, а така ми липсват. Дядо го няма вече от цели 10 години, а понякога все едно вчера сме говорили. Липсват ми мъдростта и съветите им. Не знаех, че е Задушница. Ще приготвя баница утре, всички много я обичаха. Често си поплаквам, мислейки за близките ми, които ги няма.

# 3 291
  • Бургас
  • Мнения: 16 235
Вчера станаха 30 години откакто милата ми баба ни напусна.... Нося името й, толкова ми е скъпа и непрежалима....
Беше душа човек. ❤️

# 3 292
  • Мнения: X
ММ много ме ядоса днес -
Скрит текст:
от 15 ч. имаше час за зъболекар и, братче, светът трябва да спре да се върти по тази причина... Сутринта сам се натисна да свърши една моя работа - нищо не направил, и сега вместо аз вече да съм си я свършила, остана за събота. Утре преди обед ще се разкарвам за нещо, което можех да съм свършила днес сутринта. Вместо да заведа детето рано-рано в парка.

Извадили му корен с едно движение, нищо не усетил, обаче лежи, пъшка и мисли какво обезболяващо да пие, при положение, че нищо не го боли. Сега цяла седмица ще слушам как му вадили корен. Да не казвам как преживя ваксината, пак при положение, че имаше минимални реакции, ако изобщо е имал де.
Тихо сега! Ти представяш ли си какъв катаклизъм щеше да настане, ако беше вдигнал температура 37.1? Шшшшшът!

# 3 293
  • Мнения: 12 192
Днес си отворих абв пощата и видях, бе миналият месец Райфайзен банк ми е пратила няколко писма с отказ да ми издадат кредитна карта. Да, ама аз:
1. Не съм клиент на Райфайзен банк
2. Никога не съм била клиент на тази банка
3. Никога не съм искала да ми се издаде кредитна карта, освен от ДСК, съответно единствената ми кредитна карта е от ДСК.
4. АБВ пощата си съм я давала, когато ми е искано да посоча поща, ама отдавна не го правя, защото рядко влизам там.
Някой да се е сблъсквал с такъв отказ за нещо, за което дори и през ум не му е минавало да иска?

# 3 294
  • Мнения: 352
Мама Ру, сигурна ли си, че е наистина от Райфайзен? Възможно е да е зловреден мейл с вирусче. Преди време получавах уж от УниКредит такива, доста изпипани.

# 3 295
  • Мнения: 8 558
MamaRu, това е е вирус. Такива писма ги трий и не ги отваряй.

бъръльо, леко да минава.

# 3 296
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
много хора писаха за фишинг точно от Райфайзен уж.

# 3 297
  • Бургас
  • Мнения: 16 235
Аз съм получавала от различни банки, включително и от такива, на които не съм клиент.
Всичко трия. Не отварям.

# 3 298
  • Мнения: 12 192
Всъщност не знаех и пробвах да отворя едното, защото изглежда автентичен рингът. Но излезе нещо като грешка 404. Нямах време и не съм се задълбочавала, но в понеделник мисля да посетя банката и да ги питам относно тези писма. Това, което ми дойде на ум е за опит за злоупотреба, т.е някой да се е опитал да получи кредитна карта на мое име с фалшиви документи, въпреки, че аз л.к не съм губила.

# 3 299
  • Мнения: 1 226
Аз получих на АБВ от DHL, не се усетих и го отворих. От тогава лаптопа ми прави мизерии. Някой знае ли какво се прави в такъв случай.
Оплаквам се.

Общи условия

Активация на акаунт