КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 6

  • 76 172
  • 953
  •   1
Отговори
# 945
  • София
  • Мнения: 943
При мен тази тройка, съвпада Марс, Венера, Плутон, е в 7 дом… гаджето много ме дразни в последно време, някво лапешко поведение и имайки предвид скорпионаката ми натура май ще го отнесе в най-скоро време. Мога да го освободя от партньорството ни 😂😂😂

# 946
  • Мнения: 1 285
Цитат
Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
Астрокартография
(от моята страница)

Географски зони, които е възможно, да имат ключова роля за развитието на обществено-политическите нагласи и процеси, в рамките на 20 години. За астрологичен анализ от тази перспектива изполвам астрокартография. Астрокартографията е иновативна астрологична техника за релокационен анализ, чрез който може да се разбере къде по земното кълбо, по време на раждането на някого, нещо, всяка една от планетите попада на четирите оси на рождената карта: асцендент – там изгрява, десцендент – залязва, МС – намира се в кулминация и на имум цели е в антикулминация. Къде става по-изразена. Астрокартографската карта представлява проекция на астрологичната върху географската карта на света.

Африка: Либия, Чад, Централноафриканската република, Конго, Мозамбик, Замбия. В тези държави цикълът Юпитер и Сатурн във Водолей залязва. Като в Либия и Чад, е в кулминация Марс и залязва Плутон. Зони, в които има вероятност, за някакъв тип ескалация на напрежение, агресия е по линия на целия меридиан – 14, 15 градуса източна дължина. На нея в Европа се намират Швеция, Полша, Чехия, Австрия, Словения, Хърватска, Италия.

Европа: Великобритания и Франция са държавите в Европа, в които Юпитер – Сатурн във Водолей залязва.
Уран е в кулминация по меридиана 28 градуса източна дължина Това са локации, където има вероятност от протестни настроения, промени във властта и политическото устройство – Турция, Беларус, Украйна, Русия, Молдова.

В кулминация е по меридиана 63 градуса западна дължина в Канада, Южна Америка

Азия: В антикулминация е по меридиана 116 градуса източна дължина, в Китай, Индонезия

Юпитер – Сатурн във Водолей изгрява по паралела – 27,28 градуса южна ширина, където и Марс е в антикулминация. Някои части от Южна Америка, Република Южна Африка, Австралия.

По меридиана 151 западна дължина, паралела 4,5,19,20 градуса северна ширина, изгрява и Плутон и този цикъл Юпитер – Сатурн едновременно с антикулминация на Уран и Марс. Държави на тези географски координати – Мексико, Чад.

Понеже цикъл Юпитер – Сатурн във Водолей е в квадратура с ретрограден Уран в Телец. Русия и всички други локации по света, на които Уран изгрява (в САЩ, щата Ню Йорк, Южна Америка – Бразилия), в кулминация е (Турция, Русия, Молдова, Украйна, Беларус), залязва (Филипините, Малайзия) или е в антикулминация, е възможно в рамките на 20 годишния цикъл на Юпитер – Сатурн във Водолей, да са подател, адресант, източник със специфичното за Уран послание – колективният разум и еволюция, нововъведения, открития, нови технологии, прозрения, рационална интуиция, разум от по-висш порядък – имперсонален, абстрактен, технологичен напредък, прогресивен разум, промени, различие, порив, протестни и революционни настроения, изненади, високо напрежение, извън шаблоните.

Последна редакция: чт, 24 фев 2022, 23:45 от starinthenightsky

# 947
  • Мнения: 9 152
За 22- ра година нали отново ще има/ повтори квадратура Уран- Сатурн? Не съм слушала/ чела мнения за нея, някой би ли споделил ?

# 948
  • Мнения: 1 750
За 22- ра година нали отново ще има/ повтори квадратура Уран- Сатурн? Не съм слушала/ чела мнения за нея, някой би ли споделил ?
Да, ще има ,макар и не абсолютно точна и ще действа за  ПОСЛЕДНО  най-силно от 01.09 до 13.11. Повече може да прочете в сайта ми в прогнозата за 2022г, публикувана още на 03.12.2021 г. Не искам да посоча ТУК името на сайта или да се самоцитирам, за да не влизам в енергията за излишна самореклама. Пък за мен това не е необходимо. Smiling Imp Simple Smile Heart HeartHands V

Последна редакция: пт, 25 фев 2022, 12:58 от Не се сърди, човече

# 949
  • Мнения: 2 805
По-скоро си мисля, че Плутон и Марс могат да "сборят" Венера, която по природа е доста податлива. А и самата тя в Козирог не е кой знае колко голяма чаровница. Леко са й поокастрени венерините качества.
Недей така де Smile, моята Венера е там в Козирог, и си я намирам за много чаровна.  Даже смятам,че венерените ми качества са много силно изразени. Всичко що символизира Венера ми е на сърце Heart Eyes

Да, тук е по-студена и кариерно насочена, по-избирателна и пресметлива, но където и да е, тя проявява флиртаджийските Simple Smile си качества ..
Трябва да има изключения,  в сферата на Венера, съм само избирателна,но нито студена, кариеристка или пресметлива. А моята е на МЦ в Козирог. И все чета каква студена и скучна е Венерката там, а то хич, ама хич не се отнася до мен Smiley

Аз пък съм си записала датите от 25.02 до 7.03, Титания беше писала, че ще са много интересни.

Моя 22.02.2022 беше много интересен. Буквално Съдбата ми даде и показа нещо, което исках Heart

Последна редакция: пт, 25 фев 2022, 10:06 от *Serendipity*

# 950
  • При децата ми
  • Мнения: 6 058
По-скоро си мисля, че Плутон и Марс могат да "сборят" Венера, която по природа е доста податлива. А и самата тя в Козирог не е кой знае колко голяма чаровница. Леко са й поокастрени венерините качества.
Недей така де Smile, моята Венера е там в Козирог, и си я намирам за много чаровна.  Даже смятам,че венерените ми качества са много силно изразени. Всичко що символизира Венера ми е на сърце Heart Eyes

Да, тук е по-студена и кариерно насочена, по-избирателна и пресметлива, но където и да е, тя проявява флиртаджийските Simple Smile си качества ..
Трябва да има изключения,  в сферата на Венера, съм само избирателна ,но нито студена, кариеристка или пресметлива. А моята е на МЦ в Козирог. И все чета каква студена и скучна е Венерката там, а то хич, ама хич не се отнася до мен Smiley

Аз пък съм си записала датите от 25.02 до 7.03, Титания беше писала, че ще са много интересни.

Моя 22.02.2022 беше много интересен. Буквално Съдбата ми даде и показа нещо, което исках Heart

Каква студенина, каква кариеристка, какви пет лева?! Цялата съм огън аз! GrinningSmiling Imp Добре, че с годините все повече помъдрявам!:smiles:Smiling Imp И моята е в Козирог, че и в съвпад с Асцендента, че и в 12-ти дом!

Последна редакция: пт, 25 фев 2022, 11:58 от Hrispa76

# 951
  • Мнения: 1 750
Ако "познавах " на всички .... . Разбира се, че  има и ще има и недоволни,особено ако съм казала и нещо във връзка с противоречивия характер на натива  /родения/ . Прекратявам от моя страна неприятните за разумната и интелигентна аудитория пререкания .

И да си пишем за Венера в Козирог. В момента тя е като сериозен, дисциплиниран и мъдър дипломат от най-висша класа. Не прави негативни аспекти с други планети и се стреми да намали напрежението предизвикано от съвпада на Плутон и Марс. Всъщност може би се случва нещо много кармично : Венера е управител на транзитния Северен лунен възел в Телец , а Плутон и Марс са управители на Южния лунен възел в Скорпион . И трите планети се събират в 27-ия градус на Козирога - сякаш минало и бъдеще се сливат в една точка. Добрата вест е ,че тази точка прави тригон  /120 гр.с Юпитеров заряд/ със СЛВ и секстил  /60 гр./с ЮЛВ, аспекти с позитивен характер. И случващото се е трябвало да се случи по карма и всеки да си направи изводите ,особено в световен мащаб.

# 952
  • Мнения: 35 961
Моля някой да пусне нова тема.

# 953

Общи условия

Активация на акаунт