Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (106) - януари 2021

  • 137 322
  • 2 200
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 64

Възможност за спечелване на  козметична кутия от Broshura.bg.

# 31
  • Мнения: 172
Честита нова година ! Бъдете много здрави и успешни.
Играта на Стела артоа е до 31 януари, Станимир най -вероятно е забравил да напиши единицата 😉
И да допълня, че се включих в Тофифи 1 час преди да приключи играта. Надявам се да имам късмет 🙂

# 32
  • Мнения: 39
Честита Нова Година и от мен Simple Smile Нека всички имаме късмет и да печелим желаните от нас награди Simple Smile Търся часовника от дм ако някой не му е нужен да ми пише на лични Simple Smile

# 33
  • Мнения: 3 125
Честита Нова година!Пожелавам ви много здраве и късмет както в живота,така и в игрите😂.И аз се включих снощи в Тофифи за последно.Нямам търпение да приключи играта на София мел.От година играя навсякъде за хлебопекарна,но уви,все греда.Сега шестото ми чувство ми подсказва,че ще я спечеля.
Захарче,специални благодарности за труда,който полагаш да поддържаш темата🙂

# 34
  • София
  • Мнения: 13 137
Честита 2021 година! Да ни донесе здраве, много късмет и положителни емоции! Champagne

Аз чакам само сервиза за кафе от Траяна, с удоволствие бих си пила кафето в чашки с името на дъщеря ми.
Чашките от играта в Кауфланд ли? И аз чакам. В първия момент реших, че са надписани индивидуално и се учудих, че никой не ме е питал за име, но на втори прочит се досетих, че вероятно дъщеря ти се казва Траяна. Simple Smile

Вчера получих бутилката олио Hosso от форумната игра. Не съм го пробвала още.

# 35
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 778
Честита Нова Година! Пожелавам на всички здраве и много късмет!

Очаквам формичката от София мел и един форумен фаучер. Включих се в няколко игри и се надявам на успех!

# 36
  • Мнения: 1 348
Не си намирам поста от днес, което е странно. Или съм писала в темата за декември /проверих и не съм/ или съм засегнала някой с констатацията, че кремовете на Нивеа със снимка в Кауфланд са грознички.
Честита Нова Година!

# 37
  • Мнения: 1 449
Честита нова година! Нека новата година донесе на всички това, което най - много желаят!

Аз чакам само формичката от София Мел, нищо друго. Надявам се на интересни игри този месец.

# 38
  • Мнения: 1 175

Аз чакам само сервиза за кафе от Траяна, с удоволствие бих си пила кафето в чашки с името на дъщеря ми.
Чашките от играта в Кауфланд ли? И аз чакам. В първия момент реших, че са надписани индивидуално и се учудих, че никой не ме е питал за име, но на втори прочит се досетих, че вероятно дъщеря ти се казва Траяна. Simple Smile
Да, от Кауфланд чакам чашките, при мен така се случи, все едно са индивидуално написани. През далечната 2000 година баткото постоянно хрускаше от кръглите бисквитки и когато сестра му се роди, той измисли името й. Кръстена е на любимите му бисквити Траяна. Извинете за спама.

# 39
  • у нас
  • Мнения: 5 714
Излязоха последните печеливши за 500 лв от Загорка.

# 40
  • Мнения: 283
И аз чакам Софиямел. И нови игри Simple Smile вероятно ще се включа в активия и можи би милка.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 16 096
От фейса

# 42
  • София
  • Мнения: 14 665
Излязоха последните печеливши за 500 лв от Загорка.
Ще изтеглят 15 допълнителни за 500 лв., до 15 януари ще могат да се регистрират кодове.

# 43
# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Честита Нова година Simple Smile, живи, здрави до амина Simple Smile.
Дано така и с наградите даго караме
И честит имен ден, ако има празнуващи от темата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт