Педиатрите във Варна

  • 140 673
  • 443
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 365
Препоръчвам горещо д-р Ружа Панчева Grinning. Много съм доволна от отношението и към бебчо, винаги отзивчива, може да и звъннеш по всяко време и не прибързва с изписването на антибиотици. За нея разбрах от форума в предишна публикувана тема Grinning, благодаря на момичетата, които бяха писали за нея.
Тази която е в Аспарухово ли?

# 16
  • Мнения: 1 290
И аз съм една бъдеща мама и искам да ви питам имате ли мнение за д-р Александрова в Терапията? Препоръчайте ми някоя лекарка в Левски, Окръжна, Терапията..

Препоръчвам д-р Александрова.

ако иде реч за Ваня Александрова - и ние сме при нея.
Много мила жена, съобразяваща се с желанието на майката за гледане на детето, без да се опитва да я разубеди и да наложи друго мнение.

Препоръчвам я с две ръце.

# 17
  • Мнения: 2 922
Препоръчвам горещо д-р Ружа Панчева Grinning. Много съм доволна от отношението и към бебчо, винаги отзивчива, може да и звъннеш по всяко време и не прибързва с изписването на антибиотици. За нея разбрах от форума в предишна публикувана тема Grinning, благодаря на момичетата, които бяха писали за нея.

И аз съм препоръчвала д-р Панчева не веднъж  Peace

# 18
  • Мнения: 2 784
Препоръчвам горещо д-р Ружа Панчева Grinning. Много съм доволна от отношението и към бебчо, винаги отзивчива, може да и звъннеш по всяко време и не прибързва с изписването на антибиотици. За нея разбрах от форума в предишна публикувана тема Grinning, благодаря на момичетата, които бяха писали за нея.

И аз съм препоръчвала д-р Панчева не веднъж  Peace
Ако я препоръчам още веднъж, ще трябва да ми плаща процент... Wink Mr. Green
Голям фен сме и. Не бих я сменила за нищо на света! Hug

# 19
  • Мнения: 133
Моля Ви, дайте координати на д-р Ружа Панчева, ако някой прочете - спешно. Утре 26.09.2006 трябва да си избера педиатър. Може и на лични.

# 20
  • Мнения: 301
Аз също търся да с насоча към добър педиатър. Ружа Панчева в кой район работи? Ние сме до АГ, може и Окръжна, бихте ли ни препоръчали някой добър специалист?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 317
И ние сме при д-р Ваня Александрова от Терапията и също съм много доволна. Само понякога се увлича да назначава лечение по телефона, но аз ако нещо се притеснявам направо отивам на място. Винаги ни е приемала и наистина се съобразява с мнението на майката. Нищо не налага, всичко обяснява и е много спокойна.  Peace

# 22
  • Мнения: 2 922
Аз също търся да с насоча към добър педиатър. Ружа Панчева в кой район работи? Ние сме до АГ, може и Окръжна, бихте ли ни препоръчали някой добър специалист?

Д-р Панчева работи в център за детски болести на ген. Киселов мисля - нямам телефонът там в момента. Също така има часове и във Варна Медика на ул. Цимерман - тел. 622 622.

# 23
  • Мнения: 168
Аз ходя при Ели Чумпилева, хомеопат.   newsm10 smile3521Само че тя е в градска. И на мен не ми е много в района, но съм безкрайно доволна, много отзивчива, обяснява всичко, по всяко време можеш да я търсиш и винаги се държи добре. Досега не ме е разочаровала, а и за мен е много важно да не го тика с лекарства...Колики като имаше действахме пак с хомеопатия.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 916
И аз да се присъединя с добри думи за д-р Аня Николова от "Еквита".  bouquet  Най - важно за мен е , че е на разположение, че е внимателна и добър специалист. Когато бебето ми беше малко и болно идваше в къщи да го види без да съм я молила, дори ми е звъняла ТЯ по телефона да пита как е.
Препоръчвам я на бъдещи мами  newsm10, защото не е така претоварена като повечето известни лекари от Окръжна и обръща достатъчно внимание на консултациите ( аз често стоя по 20-25 мин. докато при др. лекари са по 5 мин)
Гласувам с 2 ръце за нея  Hug   doctor Hands Clap

# 25
  • Мнения: 869
И аз съм една бъдеща мама и искам да ви питам имате ли мнение за д-р Александрова в Терапията? Препоръчайте ми някоя лекарка в Левски, Окръжна, Терапията..

Препоръчвам д-р Александрова.

ако иде реч за Ваня Александрова - и ние сме при нея.
Много мила жена, съобразяваща се с желанието на майката за гледане на детето, без да се опитва да я разубеди и да наложи друго мнение.

Препоръчвам я с две ръце.

Моля ви кажете координатите й....

# 26
Д-р Галина Илиева.Работи в Курортна поликлиника
Никола Вапцаров2

# 27
  • Варна
  • Мнения: 199
Здравейте, следя темата с интерес, защото и на мен ще ми се наложи в съвсем скоро време да избера педиатър. И аз, както повечето мами тук бих искала да бъде внимателен, отзивчив и да не бъде от тези, които прибързано изписват антибиотици. Живея в района на АГ болница. Но дори и да не е в този район пътуването не би било проблем за мен, тъй като съм с кола. Важното лекаря да е добър и да се отнася добре с бебчо. Очаквам вашите препоръки и мнения, за които предварително ви благодаря.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 517
Доктор Кирязов, но работи само на частно. Координати точни сега не се сещам, но ако някой се интересува, ще погледна.

# 29
  • Мнения: 274
Здравейте и от мен! Страхотна тема!
Има няма след 5-6 седмици и моя човек ще се пръкне на белия свят и сериозно съм се замислила за педиатър. Акушер-гинекологът ми препоръча д-р Илиева в МЦ Младост и д-р Герова в МЦ Санита работи,ако не се лъжа. И двете са в този район, а определенмо мисля че близоста на педиатъра е от значение, защото въпреки колата в студовете няма да мога сама да взема бебчо и да се метнем с колата до някъде си, особено като е болен. Иска ми се да мога да разчитам че в такива извънредни случай педиатърат ще се отзове в дома ми. Имате ли някакви впечатления от тези двете лекарки? Ако не кой препоръчвате за Възраждане?

Общи условия

Активация на акаунт