Педиатрите във Варна

  • 140 817
  • 443
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 992
НЕ съм доволна от моята педиатърка в Градска болница и искам да я сменя. Изискванията ми са да не изписва антибиотици на поразия, да има часове за прегледите и да е внимателна(но това не ми е чак толкова важно). Предпочитам кабинетът и да е в центъра.

# 376
  • Мнения: 5 500
НЕ съм доволна от моята педиатърка в Градска болница и искам да я сменя. Изискванията ми са да не изписва антибиотици на поразия, да има часове за прегледите и да е внимателна(но това не ми е чак толкова важно). Предпочитам кабинетът и да е в центъра.
Намери си хомеопат, моя е такъв и е в центъра, но не е джи пи Flutter

# 377
  • Варна
  • Мнения: 2 341
Здравейте, варненски мами!
След около 2 седмици цялото ни семейство се мести да живее във Варна. Тогава нашата бухтичка ще е на 4 месеца. Бихте ли могли да ми препоръчате педиатър в района на Виница. До сега съм била във вашия град 3 пъти за не повече от една седмица сумарно, така че ще съм ви много много благодарна, ако ми помогнете с по-точни данни - адреси и телефони. Благодаря ви предварително!  bouquet

# 378
  • Варна
  • Мнения: 567
Здравейте, варненски мами!
След около 2 седмици цялото ни семейство се мести да живее във Варна. Тогава нашата бухтичка ще е на 4 месеца. Бихте ли могли да ми препоръчате педиатър в района на Виница. До сега съм била във вашия град 3 пъти за не повече от една седмица сумарно, така че ще съм ви много много благодарна, ако ми помогнете с по-точни данни - адреси и телефони. Благодаря ви предварително!  bouquet

Здравей!
Във Виница има една педиатърка, която аз лично изобщо не препоръчвам, всичко е през пръсти и колкото да мине консултацията!
За нещо по сериозно изобщо не бих и имала доверие!
Друг е въпроса, че почти цяла Виница ходи при нея!
Моят съвет е търси педиатър в града!

# 379
  • Мнения: 4 335
lolii,би ли ми казала коя е педиатьрката newsm78Аз живея вьв Виница и незнам да има такава Thinking

# 380
  • Варна
  • Мнения: 567
lolii,би ли ми казала коя е педиатьрката newsm78Аз живея вьв Виница и незнам да има такава Thinking

Име незнам в момента, трябва да питам, на чичо ми малката беше записана там, добре че я преместиха!
Намира се от старата бензиностанция нагоре, и първата в дясно! Голямо обяснение дръпнах!
Ако държиш ще питам името!

# 381
  • Мнения: 297
Добре де....аз имам един въпрос:

Майките от Аспарухово къде си водят децата на педиатър???

При Лазаров, единственото неудобство е че страшно много се чака!

# 382
  • Мнения: 2 100
Да знате педиатърка джипи в района около оркъжна? Може и на центъра де е някъде или към морската...Нашето джипи нямало вече да практикува, пренаосчвала се в друга област, та оставаме без личен лекар, а тепърва започваме със захранване и т.н.  Sad Бихте  ли ми препоръчали някой добър лекар. Условието ми е записванията да стават с часове, та да не се чака и да не предписва лесно антибиотици. Дано препоръчате някой, иначе ще се наложи на някой общ да го запишем малкия, а аз определено не мисля, че е добра идея. Confused

# 383
  • Мнения: 3 595
Да не сте при Кишева? И аз почвам да се ослушвам  Tired

# 384
  • Мнения: 2 100
Да не сте при Кишева? И аз почвам да се ослушвам  Tired

Да, при нея сме...Много неприятно, но няма как. Пък доста си я харесваме цялото семейство  Sad

# 385
  • Мнения: 2 113
Дъщеря ми е при Харитонова в Манус Вита, но ние със съпруга ми сме при Кишева и днес ни информира, че вече няма да е личен лекар, но на нейно място ще има друга лекарка, която е със специалност вътрешни болести и тя иска да си прехвърли пациентите при нея, каза, че в началото ще идва да й помага, да я запознава с проблемите и особеностите на пациентите си.

# 386
  • Мнения: 2 100
Дъщеря ми е при Харитонова в Манус Вита, но ние със съпруга ми сме при Кишева и днес ни информира, че вече няма да е личен лекар, но на нейно място ще има друга лекарка, която е със специалност вътрешни болести и тя иска да си прехвърли пациентите при нея, каза, че в началото ще идва да й помага, да я запознава с проблемите и особеностите на пациентите си.

Да, така е, но за децата е малко неудобно. За да се справи ще и помагат 2 педиатърки...Но аз предпочитам да търся друга за малкия, както казах по горе.

А доволни ли сте от Харитонова? И изобщо как е организацията там?

# 387
  • Мнения: 1
здравейте,аз живея в кв.Левски.имам 2деца,като голямата ми дъщеря е с дцп.от 11г. сме при др.Радостина Ангелова.Голям професионалист,изписва антибиотици само в краен случай.

# 388
  • Мнения: 2 113
Аз съм писала по-назад в темата за д-р Харитонова, доволна съм от нея. Детето ми е при нея от 1 година и нещо, не знам как е по отношение на захранване и т.н. Определено е натоварено при нея обаче, знам, че има отделни дни само за бебета и ваксинации, но пред кабинета й винаги има доста чакащи.

# 389
  • Мнения: 3 983
Да не сте при Кишева? И аз почвам да се ослушвам  Tired

Да, при нея сме...Много неприятно, но няма как. Пък доста си я харесваме цялото семейство  Sad

Я кажете какво става щот аз нищо незнам а сме при нея

Сега говорих с д.р Драганова и д-р Кишева
д-р Драганова си остава ,а на мястото на д-р Кишева ще е д-р Димитрова.
Аз си водя детето при д-рДраганова така че не виждам проблем Peace
Трябва да се направи пререгистрация направо при д-р Димитрова.

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 11:49 от DZ

Общи условия

Активация на акаунт