Помолете се за нас!

  • 9 314
  • 333
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 978
Искренно се надявам скоро всичко да е наред и да гушкаш прекрасно, здраво бебче Praynig Praynig Praynig

# 16
  • Мнения: 5 790
Дано бебенцето се оправи и скоро да се гушкате!  Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 492
Стискам палци бързо бебо да се оправи и да гушка мама! Hug

# 18
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Дано се оправи малката душица Praynig и мама да го нагушка!На теб кураж!  bouquet

# 19
  • Мнения: 445
Моля се за твоете бебче!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 368
Да,момченеце е.Казва се Мартин.А не мудават от моята кърма все още,защото до вчера ме тъпчеха с какви ли не антибиотици и лекарства.Казаха ,че за три дни ще ми се изчисти кърмата и тогава.

# 21
  • Мнения: 135
мн съжалявам за случилото  Sadсе ще си моля да се оправи бебенцето и ти също се възстановявай бързо за да гушкаш малкото Praynig

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Миличка от сърце ти желая всичко да бъде наред. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Дано бебчето ти се оправи newsm17

# 24
  • София
  • Мнения: 3 064
Стискам палци за вас!!! Кураж Peace

# 25
  • Мнения: 105
Все едно прочетох собствената си история от преди 26 дена,дори името ви е като нашето,вярвам че ще има късмет и се моля за вас и ние минахме през ехографския преглед.Мога да кажа само че лекарската немърливост е безгранична и ада през който преминах се дължеше именно на това и на невъзможноста да вземат бързо и адекватно решение а то е само едно секцио.Пиши как се развиват нещата , ако е интересува нещо относно ехографското изследване питай Praynig

# 26
  • Мнения: 3 092
И аз се моля да сте добре.Знам какво значи да искаш да дадеш живота си за малкото.
Непременно пиши.Господ да е с вас Praynig

# 27
  • Мнения: 568
Моля се всичко да е наред с бебо и скоро да го гушкате здравичък вкъщи.

# 28
  • Мнения: 103
Здравей мила от все сърце ти пожелавам този ад да свърши по-скоро и да си прибереш рожбата вкъщи.Аз напълно разбирам това което ти се случва,защото съвсем скоро и аз преживях нещо подобно но за щастие бързо се оправихме.Ще се моля за бебчетоти Praynig Praynig PraynigЖЕЛАЯМУ САМО ЗДРАВЕ.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 580
        Господ да го пази и всичко да е наред! Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт