Възможно ли е да съм бременна?

  • 1 678
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
здравейте момичета и аз се престраших да пиша вече Embarassed та и аз имам едно вапросч дано съм попаднала на правилната тема. не мога да преценя дали има някаква вероятност да сам бременна защото е прекалено рано т.е. няма закъснение има още около седмица преди мц правих тест който беше отрицателен обаче се не ми е много комфортно в кожата отпаднала съм постоянно ми се спи навсякъде ми мирише страшно силно на различни неща /нещо многоооо необичайно за мен/ а забражих да кайа най-важното което по скоро май е проблем точно в дните на предполагаемата ову получих някакво кървене не точно ами и аз не мога да го обясня нямаше болка ама продължи 3 дни незнам какво да мисля или май да отида на лекар Cry
Някой път самата овулация се съпътства с леко кървене, на мен ми се е случвало.

Само че не ми стана ясно- през овуто си правила секс без предпазни средства, така ли?

# 16
  • Мнения: 1 950
моля да ми помогнете...правих секс без предпазни средства..не се притиснявам за болести

А защо не се притесняваш за болести??? Според мен вероятността да си се сдобила с нещо неприятно е много по-голяма от тази да си бременна.
По написаното от теб разбирам, че си младо момиче. Ползвайте презервативи следващия път. Понякога това, с което може да се сдобиеш е далеч по-страшно от нежеланата бременност. Naughty
За другото момичетата са ти отговорили достатъчно.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
моля да ми помогнете...правих секс без предпазни средства..не се притиснявам за болести

А защо не се притесняваш за болести??? Според мен вероятността да си се сдобила с нещо неприятно е много по-голяма от тази да си бременна.
По написаното от теб разбирам, че си младо момиче. Ползвайте презервативи следващия път. Понякога това, с което може да се сдобиеш е далеч по-страшно от нежеланата бременност. Naughty
За другото момичетата са ти отговорили достатъчно.

Така, така, добре, че обръщаш внимание точно на това  newsm10

# 18
  • Мнения: 780
Цитат
Само че не ми стана ясно- през овуто си правила секс без предпазни средства, така ли?



да но то си беше целенасочено и въпросът ми по скоро беше дали трябва да се притеснявам от това че прокърви или не но общо взето ми стана ясно след като се разрових малко повечко из форума, установих че има всичко просто сте страхотни момичета
та сега ще видим другата седмица какво ще се случи дано EFP   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт