За мъжете, които много работят

  • 2 811
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 4 296
....... но за сега е само мечта и караници.
Няма смисъл от тези караници и аз така правех,но не успях по този начин да го накарам да се връща по-рано.Само излишно напрежение.Просто трябва да си свършат работата мъжете(въпреки,че мъжа ми си е сам шеф)и това е,мислиш ли,че не иска да си лежи пред телевизора и да яде в леглото например

# 16
  • София
  • Мнения: 3 989
за бягство, бягство е, само да не се прилага този номер често! Иначе се прибира между 19 и 20.00. Абе в 97% от случаите до 20.00 се е прибрал...

# 17
  • Мнения: 460
 Money
с всички е така!и ние неправим изключение!прибира се късно излиза рано.такъв е живота.налага се!просто трябва голямо разбиране и от двете страни! Flutter

# 18
То се усеща, но като цяло работата системно до късно си е чисто бягство. Мой познат, омъжен с големи деца стоеше в офиса по 14-15 часа на ден. Не можеше да понася жена си, но пък беше и твърде слабохарактерен, за да тегли чертата. Накрая мацката забременя и му каза чак в 4 месец.... Сега съвсем не се прибира. Донякъде ми е жал за горкия.

Човек каквото си направи сам, друг не може да му го направи!

# 19
  • София
  • Мнения: 8 932
Моят мъж се прибира навреме, до половин час след работния ден. Но пък отсъства почти винаги събота и неделя. Но не мисля, че бяга. След много разправии осъзнах, че допълнително го натоварвам, защото той умира да бъде с нас и всяка свободна минута е с нас. А работата е за да ни осигури приличен живот. Мисля че се усеща кога на някой не му се прибира в къщи.

# 20
  • Мнения: 10 758
Ох, болна тема ooooh!Излиза към 7 сутринта и се прибира най-рано в 8 вечерта.А работнато му място е на 3 км от нас и е до 7 вечерта.Но какво да се прави, примирявам се, защото аз не работя.А все някой трябва да изкарва пари.Изобщо не съм си мислела, че хойка.Дразня се само, че работи и събота и неделя.Няма почивен ден Cry

# 21
  • Мнения: 127
А бе момичета---мъжете трябва да работят първа--втора смяна и нощно време пазач.Какво ги жалите--нищо им няма.Въпроса е да вкарват достатъчно пари в къщи.Завиждам ви за бебетата--квот му купиш се доволно.С мойте големи деца--трябват повече стотинки за да е доволно Laughingзатова кога се прибере баща им все добре.Важното е работата да върви Laughing

# 22
  • Мнения: 217
Около 20.30.... Работи почти всяка събота и неделя... Разбирам го, той е журналист във всекидневник, почти 10 години и аз бях на тая ясла, знам как стоят нещата. Ама ми липсва... ето, сега си стоя в офиса, защото е дежурен по брой и ще се прибере към 23 ч., което се случва поне 1-2 пъти седмично. И ми е тъпо да се прибера в празната къща... пусто е едно такова...  Confused
Пък аз си искам "гушката" вечер... Уф, че съм мрънкало... Май ще ида да му правя компания в редакцията  Embarassed

# 23
  • Мнения: 798
Така като 4ета, бия вси4ки по късно прибиращ се съпруг. Моят се прибира към 12.30-1.00 през ноща. Такава му е работата. Ина4е тръгва към 1 след обяд. И в крайна сметка, аз тръгвам - той спи. Той се прибира - аз спя. Виждаме се в събота сутринта и в неделя, когато той по4ива. Първото лято се скъсах от мърморене. Сега когато и аз работя е малко по-разли4но, но пак натоварения сезон от април до октомври го мразяяяяяяя Close

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Не работи до много късно - прибира се между 18.30 и 19.30 ч. Повече ме притеснява фактът, че е страшно уморен...
За връзката между закъснението от работа и нежеланието да се прибират в къщи - може би я има в някои семейства.

# 25
  • Мнения: 2 180
Значи аз съм най-зле. Rolling Eyes
Излиза сутрин в 7:30 и се прибира в 2:30-3.00 през нощта.

# 26
  • Мнения: 2 032
мъжете трябва да работят първа, втора смяна и нощно време пазач.

 rotfImao

# 27
  • Мнения: 6 390
Значи аз съм най-зле. Rolling Eyes
Излиза сутрин в 7:30 и се прибира в 2:30-3.00 през нощта.
хехеххехехехе не си най - зле, спокойно  Mr. Green
Моят съпруг си спи в работата  Mr. Green понякога си идва 2-3х в седмицата, понякога седмица-две изобщо го няма  Mr. Green
Но има и още по зле  Wink Mr. Green
Кораби, Тирове... и всякакви такива професии Wink

Дали е бягство от семейството, не не мисля, преди аз работех от невидим до невидим, човек има нужда да докаже пред себе си и пред другите, че е на нещо способен, когато има успехи и резултати работата много се услажда  Wink Grinning

# 28
  • Мнения: 2 254
А бе момичета---мъжете трябва да работят първа--втора смяна и нощно време пазач.Какво ги жалите--нищо им няма.Въпроса е да вкарват достатъчно пари в къщи.
хехехехе ти  като една баба от нашата махала,тя все казваше"кръв да с**е ,боровинки е ял"
   не бъди такава де,ееее.мъжът ми работи много и доста тежка физическа работа,за да може аз да си отгледам рожбичката ни ...съвестно ми е Tired

# 29
  • Мнения: 998
tiqonew напълно те разбирам!    bouquet
И аз се чувствам по подобен начин. Мисля си, че оправданието "Правя го само заради семейството" - не е съвсем истина, но не е и лъжа. Както мислят за нас и прехраната, така се и нуждаят от многото работа. И хем имат достатъчно такава, за да не могат да се приберат навреме, хем когато я нямат си я измислят.  Confused
Често съм задълбавала в размисъл за времето прекарано заедно, за общите интереси, за темите на разговор....или по-скоро за липсата на всичко това. Но като погледна от по-високо и от по-широко   Wink и видя, че нещата вървят, разбираме се без бой Laughing, обичаме си децата и у дома цари спокойствие и любов...махвам с ръка и се старая да запълня времето за "чакане" с нещо интересно Hug

Общи условия

Активация на акаунт