Чантите тази есен/зима.

  • 11 309
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
и аз много обичам да ходя , като пощаджийка.
толкова е удобно!!
лично на мен късите дръжки не са ми по вкуса, въпреки, че имам и такива чанти.
неудобни са ми.

na red shoe исках да отговоря за формата чанта, която си е избрала.
тази есен има подобни форми.


Tod's


# 16
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
и аз много обичам да ходя , като пощаджийка.
толкова е удобно!!
лично на мен късите дръжки не са ми по вкуса, въпреки, че имам и такива чанти.
неудобни са ми.

na red shoe исках да отговоря за формата чанта, която си е избрала.



тази есен има подобни форми.

Ей, таз чанта ако можеш да ми я пратиш по пощата. Laughing

на мен чантите винаги са ми голяма болка, особено не-черните!
преди няколко дни си харесах обувки - есенни, кафяви, удобни за всеки ден в офиса. да, ама чанта в същия цвят откъде? в магазина не можаха да ми предложат нищичко, което да се комбинира с обувките и естествено, не ги купих.

някой друг държи ли да си купува чантите и обувките заедно?

за черните е ясно, те по-лесно могат да се комбинират, ама цветните...





Днес си купих кафяви ботуши ,макар да казвате ,че черното и червеното са на мода. Ама не ми харесва да ги нося с черна чанта. А хубави чанти не видях никъде под 100 лв.


Tod's






# 17
  • Мнения: 7 430

лелеееееееее, аз кво да кажа, като преди месец в Благоевград видях червената чанта от сънищата си....мечта, момичета, мечта!!!
Сега как да скокна пак дотам, а ....а тя пък да не би да ме чака.......
ей, много мъка по тоя свят, боже, много мъка Mr. Green

А какво представлява newsm78
аз вчера видях една червена - и бая се чудих дали да я взема - 40$ намалена ooooh!
Големичка със средна дължина дръжка...

# 18
  • Мнения: 4 202

na red shoe исках да отговоря за формата чанта, която си е избрала.
тази есен има подобни форми.


Tod's




Ох, Lennie, тази която си показала е разкошна, но аз по-скоро за дръжките исках да разбера, всъщност за БЕЗ дръжките  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 407
Гледах по магазините, че са модерни кафяваи чанти, тип торба.

# 20
  • Мнения: 6 167
и аз много обичам да ходя , като пощаджийка.
толкова е удобно!!
лично на мен късите дръжки не са ми по вкуса, въпреки, че имам и такива чанти.
неудобни са ми.

na red shoe исках да отговоря за формата чанта, която си е избрала.

тази есен има подобни форми.

Ей, таз чанта ако можеш да ми я пратиш по пощата. Laughing


на мен чантите винаги са ми голяма болка, особено не-черните!
преди няколко дни си харесах обувки - есенни, кафяви, удобни за всеки ден в офиса. да, ама чанта в същия цвят откъде? в магазина не можаха да ми предложат нищичко, което да се комбинира с обувките и естествено, не ги купих.

някой друг държи ли да си купува чантите и обувките заедно?

за черните е ясно, те по-лесно могат да се комбинират, ама цветните...

Днес си купих кафяви ботуши ,макар да казвате ,че черното и червеното са на мода. Ама не ми харесва да ги нося с черна чанта. А хубави чанти не видях никъде под 100 лв.


Tod's




Момичета, истината е , че показвам много скъпи неща, но нали за тенденции уж говорим  Wink
ето я и в друг цвят:

Tod's цената й е 1250 долара.

# 21
  • Мнения: 2 910
Харесала съм си една чанта, ходя гледам я и не мога да се реша, абе все едно ще купувам къща  Laughing

Та да ви питам дали ще са модерни този тип чанти и зимата?



Тази чантичка много ми харесва и, дори да не е на мода пак бих си я носила Peace

# 22
  • Мнения: 5 622

 Аз харесвам малки чанти. Големите няма с какво да ги пълня и си стоят спихнати и празни  Rolling Eyes

Иначе както уж не нося чанта, се оказа, че имам доста- оранжева, мръсно бяло с розово, червена, кафява, черна, спортна синя на Пума..сигурно има поне още една, за която не се сещам...

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
обичам големите чанти, а относно модата следа само тенденцията при дължината на дръжката /с друго не се съобразявам/. А бихте ли показали вашите чанти, а не тези от сайтове  :: това би ми било по-полезно.

# 24
  • Мнения: 6 167
обичам големите чанти, а относно модата следа само тенденцията при дължината на дръжката /с друго не се съобразявам/. А бихте ли показали вашите чанти, а не тези от сайтове  :: това би ми било по-полезно.

Здрасти Яна,
да, аз ще снимам чантите, които имам тук и ще ви ги покажа.
 Peace

# 25
  • Мнения: 5 622
Имам снимка само на червената си чанта:

# 26
  • Мнения: 6 167
Eто и моите чанти:

quiksilver


Esprit


H&M (с тази изкарах почти цялото лято)



O'Neil ( плажна чанта, но не се съобразявам, нося я здраво и в града)



Оxbow  ( отновно плажна, но не се съобразявам, в момента съм с нея)


Samsonite ( раница за командировки  и път, понякога я нося и в града)



Тъй като съм едра и висока не мога да нося твърде малки чанти, както и предпочитам чанти с 
дълга презрамка. Нямам кожени чанти ( освен Есприт, което обаче май не е точно кожа).

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
ейййй, страхотни са ви чантите ooooh!. Всъщност това със снимките ми е много по-полезно от снимки от колекции и дизайнери /чанти каквито вероятно никога няма да притежавам Rolling Eyes/

# 28
  • Мнения: 6 167
ейййй, страхотни са ви чантите ooooh!. Всъщност това със снимките ми е много по-полезно от снимки от колекции и дизайнери /чанти каквито вероятно никога няма да притежавам Rolling Eyes/

яна, не си много права.
дизайнерите определят тенденциите.
после ги поемат модните списания и ги налагат.
естествено, чантите им ( и дрехи и тн), ще са недостъпно скъпи за 99.9% от жените на тази планета.
но веднъж показани нещата, те се мултиплицират ( егати думата), и
производителите дори на пазара в Борово се съобразяват до голяма степен с тенденициите, защото женките гледат списанията и искат ,. като на Сара Джесика Паркър Wink
Така, че съвсем не е изключено да имаш модерна чанта на разумна цена.  Peace

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
почти вярно е Лени, но не  не съм съвсем съгласна. Много от модата е просто искуство и  неприложима в ежедневието. А на мен точно това ми е интересно, какви са ежедневните ви чанти Hug

Общи условия

Активация на акаунт