За пердетата

  • 3 700
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 959
В къщи само в кухнята и детската са къси.В другите стаи са дълги.

# 16
  • Мнения: 525
Моите и в хола са къси,защото има радиатор отдолу.Радиаторите са нови,не са грозни,а пердетата не са плътни.
http://images10.snimka.bg/001251355.jpg
http://images10.snimka.bg/001251357.jpg
http://images10.snimka.bg/001251358.jpg

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 15:03 от vanyia

# 17
  • Мнения: 22 898
ами аз съм на мението на мъжа ти.
Къси пердета само в кухнята.
За хола исках дори не да са до земята, а да са надиплени по пода, но с малкото дете не става:( та компромиса ми бе да са ТОЧНО до пода.

Аз също

# 18
  • Мнения: 1 546
Ох, болната тема за мен - пердета....вчера гледах едни, много ми харесаха, обаче като ми каза жената "мииии, към 400 лв" и ми призля! #Crazy Иначе и аз предпочитам дълги пердета.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 798
Уговорих мъжа, детската и кухнята с къси!!!  Mr. Green
Благодаря за мненията!  bouquet

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 926
A какво пречат дългите пердета на радиаторите newsm78 Сега се шашнах като го казахте - искам в хола да са ми  до земята , а под прозореца имаме радиатор Cry

# 21
  • София
  • Мнения: 35 950
За кухня и всекидневна или трапезария да са къси. За хола и спалнята  дълги  до земята. Peace

ПП Май заради топломерите /ако има такива/

# 22
  • Мнения: 22 898
A какво пречат дългите пердета на радиаторите newsm78 Сега се шашнах като го казахте - искам в хола да са ми  до земята , а под прозореца имаме радиатор Cry
Задържат топлината около рдиатора,пречат й да се разсейва в стаята.За топломерите-не знам.

# 23
  • Мнения: 5 475
За кухня и всекидневна/трапезария - къси. За хол и спалня - до земята. Това харесвам аз.


и аз !  Peace

# 24
  • Мнения: 7 640
може ли да питам и аз- от стена до стена, или само да покриват прозорците в спуснато положение newsm78
Вкъщи пък за това спорим Twisted Evil

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
A какво пречат дългите пердета на радиаторите newsm78 Сега се шашнах като го казахте - искам в хола да са ми  до земята , а под прозореца имаме радиатор Cry
Задържат топлината около рдиатора,пречат й да се разсейва в стаята.За топломерите-не знам.
Точно за това. А по повод топломерите - който има, знае, когато топлината стои само около радиаторите, навъртат повече единици за по-малко време. И в края на месеца плащаш повече, а стоиш на по-студено, и си се радваш на пердетата.  Mr. Green Laughing Mr. Green/Хехе, това в кръга на шегата/

# 26
  • Мнения: 1 930
В детската са къси, шаренки, бебешки пердета-няма как да са до Земята, ще е някак неприятно.
В хола са дълги, но ще ги сменям с плътни завеси, надиплени, падащи на пода. Кухнята ще е само със щори, пердета няма да слагам там.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743
Тези много ми харесаха  Hug , а ето ти идеи за пердета  Hug
Евала на жената която е събрала тази колекция   bouquet

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ако корниза е над прозореца - къси......иначе има възможност да си изнесете корниза с половин метър навътре в стаята - в такъв случай дълги

# 29
  • Мнения: 22 898
може ли да питам и аз- от стена до стена, или само да покриват прозорците в спуснато положение newsm78
Вкъщи пък за това спорим Twisted Evil

Аз харесва от стена,но ако не са много тежки/от плътни и набрани материи/ пердетата

Общи условия

Активация на акаунт