Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

?Въпроси всякакви? (2021г.)

• 112 310
  • 3 398
  •   12
Отговори
# 3 255
Въпросът бе за редуване на два вида нестероидни противовъзпалителни средства. Не за самостоятелен прием - за него си пише на листовката.

# 3 256
  • Mediterraneo
Отделно, че при висока, несваляема Т спокойно се дава нурофен на 4 часа, чак 8 не е необходимо.

За възрастни, пациенти в старческа възраст и деца над 12 години:
Първоначално се приемат 2 таблетки с вода, след това ако е необходимо се вземат 1 или 2 таблетки на всеки 4 часа.
Не приемайте повече от 6 таблетки за 24 часа. Не е подходящ за деца под 12 години.

# 3 257
Момичета, имам следния казус. Купих си сиви маратонки с идеята да ги нося със сива чанта, която имам от няколко години. Оказва се, че чантата е с пречупена кожа на капачето и си личи- стои смачкана. Има ли как да я поправя?

# 3 258
Не мога да си представя какво и има на чантата ти - в смисъл дали е подплатена, прошита и т. н. Това, което мога да кажа със сигурност е, че естествената кожа може да се глади с ютия. Не знам точно на каква температура, но бих опитала внимателно, през хартия за печене, като постепенно засилвам температурата.

# 3 259
Не знам за кожата на чантите, но аз така си "изгладих" един овчи кожух, та го свих/стопих направо, после ми го срязаха почти на якенце. Joy Уж през кърпа, какво правих не знам, но резултатът беше - рев. Та, mariat, много внимавай. Нямате ли кожар в града, можеш да питаш как да го оправиш.

# 3 260
Ето. Горе, между двете катарамки. А и дръжката се вижда, че е замръзнала в тази крива поза...

# 3 261
Като наслагаш вътре разните му работи (щот аз половината къща нося), няма ли да се оправи? Не е естествена кожа, нали? Че от снимката не ми прилича, ама......Може би, като я поносиш, ще се оправи сама, предполагам при съхранението се е получило.
 Тук за премахване на гънки, ама преводът е един път, не знам ще свърши ли работа. За премахване на гънки от маратонки, но май са кожени.

# 3 262
Не не е естествена кожа. И да, от съхранението е в това състояние. Нямам идея дали като я напълня ще се опъне, защото смачканата част е високо, а не около дъното, но ще опитам да я напълня. Сега ше видя и линка.

# 3 263
  • Пловдив
Започни да носиш чантата, в един момент ще се пооправи и "очупи" както трябва.

# 3 264
Аква обувките подходящи ли са за съвсем леки упражнения в домашни условия? Хлъзгава ли е подметката върху паркет и плочки?

Скрит текст:

# 3 265
В Пловдив, Стария град/Капана, уикенда паркирането платено ли е? Т.е. синя/зелена/т.н. зони работят ли събота и неделя?

# 3 266
  • Велики Преслав
Искам да попитам, когато си поръчвате нещо от Амазон то ако е УРЕД, няма гаранция нали?

# 3 267
Има естествено, как да няма.

# 3 268
  • UK
Има, даже са едни от най-коректните търговци.

# 3 269
Има ли термин за онези миниатюрни тераски, които са точно колкото да стъпиш на нея и толкова? Буквално 20-30см и парапет.

Общи условия

Активация на акаунт