Детски дъждобран(за обличане не за количка:) )

  • 3 136
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 154
Същия като този на мечо пух а и като за момиченце както го обесняваш ги видях за 26 лв  #Crazy , така че пак си го взела на добра цена

# 16
  • София
  • Мнения: 626
Същия като този на мечо пух а и като за момиченце както го обесняваш ги видях за 26 лв  #Crazy , така че пак си го взела на добра цена
Това е добра новина за мен smile3521  И все пак някой път не преставам да се учудвам на разлики в цените за едни и същи неща newsm12
Иначе изглежда здрав. Там, където са копчетата е двойно. Като го поноси ще разбера дали наистина е здрав!

# 17
  • София
  • Мнения: 8 282
Да се похваля ...ама почти Simple Smile
Днес ми обещаха че ще ми намерят в един магазин, ако стане ще дам повече подробности ... включване след 17 ч Simple Smile
(знам, че цената е 19,50 лв.)

# 18
  • София
  • Мнения: 626
Да се похваля ...ама почти Simple Smile
Днес ми обещаха че ще ми намерят в един магазин, ако стане ще дам повече подробности ... включване след 17 ч Simple Smile
(знам, че цената е 19,50 лв.)
Ще очакваме включване! От този с Мечо Пух ли?

# 19
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Купих го от Борово. Но явно няма много голям избор на дъждобрани, защото жената каза, че са свършили много бързо. Имаше този и още един определено момичешки-бледо лилав с принцесите на дисни. Взех го за 15лв. Честно казано това е повече от колкото си бях определила за дъждобран, но след толкова обикаляне #Crazy  Hug
А къде по-точно от Борово  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 626
Купих го от Борово. Но явно няма много голям избор на дъждобрани, защото жената каза, че са свършили много бързо. Имаше този и още един определено момичешки-бледо лилав с принцесите на дисни. Взех го за 15лв. Честно казано това е повече от колкото си бях определила за дъждобран, но след толкова обикаляне #Crazy  Hug
А къде по-точно от Борово  newsm78
Срещу пазара на улицата, която отива към Овча купел от странато а на автомивката има нещо като базар с няколко магазинчета. Точно на ъгъла има един детски магазин. От там го купих.

# 21
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря!

# 22
  • София
  • Мнения: 8 282
Да се похваля ...ама почти Simple Smile
Днес ми обещаха че ще ми намерят в един магазин, ако стане ще дам повече подробности ... включване след 17 ч Simple Smile
(знам, че цената е 19,50 лв.)
Ще очакваме включване! От този с Мечо Пух ли?

Не не са такива.
Аз като този с Мечо пух гледах в Добрич но най-малкото бе за дете на 5-6 г.
Това с което ни уредиха (без право на избор на разцветка бе червено но поне е с "мъжествени картинки") е с права кройка и има в едно каре разни туристически рисунки в светло синьо (фото, раничка, бинокъл...)
Значи м-на е от една верига "Мечо пух", специално този, от който го взех е на Н. Габровски.... мисля, че на Графа имат 2 м-на.

Сега остава да убедя притежателя на придобивката и да го облече   Twisted Evil

# 23
  • София
  • Мнения: 626
Няма значение каква е шарката, нали върше работа Hug
С обличането и ние имаме проблем Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 17 407
Някой ще ми каже ли къде във Варна мога да намеря? ОБикалях и second hand магазини- безрезултатно Confused

# 25
  • Мнения: 13 512
Някой ще ми каже ли къде във Варна мога да намеря? ОБикалях и second hand магазини- безрезултатно Confused
Виждала съм в Биг Шоп

# 26
  • Мнения: 5 228
Ако някой все още се интересува и за София - в магазин Пипи на Черковна и Оборище има много хубави дъждобрани. Останали са обаче само за 2 и за 6 годинки. Аз купих на дъщеря ми за 2, голям й е, така че може да стане и за 3 предполагам. Има оранжеви и зелени, от полупрозрачен материал, имат разни картинки по джобчетата и ластик на качулката. Много са хубави. Струват 18 лв.

# 27
  • Мнения: 17 407
Да, monda, и аз видях там, но беше яке за дъжд, промазано. Аз търся такъв от мушама или брезент или промазан плат някакъв, като от снимката тук. Видях в магазин за 1лв, но само за големи. Благодаря ти!

# 28
  • Мнения: 3 042
Някой ще ми каже ли къде във Варна мога да намеря? ОБикалях и second hand магазини- безрезултатно Confused
Здравей, виждала съм в магазин "Томи" на Колхозния пазар, около спирката на 14-ката се пада. За цени - не знам по колко вървят там.

# 29
  • Мнения: 17 407
Някой ще ми каже ли къде във Варна мога да намеря? ОБикалях и second hand магазини- безрезултатно Confused
Здравей, виждала съм в магазин "Томи" на Колхозния пазар, около спирката на 14-ката се пада. За цени - не знам по колко вървят там.


   Ще погледна там,   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт