Лакове за нокти - 147

  • 35 048
  • 733
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 996
И аз се включвам с любим нюд Essie Sand Tropez и Essie Semi precious Tones

На снимката изглеждат розови пръстите ми, но съм с жълт подтон и с този цвят се харесвам, за разлика от други “убити” нюдове.

# 406
  • Мнения: 439
Valeto, сподели кой е цвета? Heart Eyes
Много нежно Heart
Ето това е цвета. Наистина е много нежен. Търсих си точно такъв и много ми харесва. 🌸

# 407
  • Мнения: 7 710
Снощи се лакирах, но не можах да снимам добре, днес на дневна светлина пак е неуловим. Лаковете са flormar full color fc04 rose i hold и GR extreme glitter shine 211

Скрит текст:



# 408
# 409
  • Мнения: 27 599
Снощи по неволя се наложи да правя корекция на 2 нокътя
Скрит текст:
(крепя със секундно лепило Grinning нокътя на средния пръст на лявата ръка, а на дясната ръка- този на показалеца; само заради показалеца се занимавам, че там цепването е много лошо към основата):
 
Синьото е на Импала- номер 8. Blue Heart  
И бързам да ви се похваля Heart Eyes :
Скрит текст:

https://jysk.bg/skhranenie/skrin/basic/skrin-kabdrup-5-chekmedzheta-tesen-byal
Сложиха ми колелца отдолу обаче Heart Eyes
И ударих вчера лаковия джакпот (все лакове които търсех от известно време):



F3 бях разляла наполовина на пода, та го заредих, а F5 е много нежен цвят...синьото на Мамето, подобаващо зелено, брокатче което да им отива, горчица, зелено "пистакио" (така му викам аз)- доволна и леко гузна съм Smiley
  
После ще се връщам назад да гледам Heart

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 19:37 от dolce miele

# 410
  • Мнения: 2 812
dolce, F3 плътен цвят ли е?

# 411
  • Мнения: 27 599
Blondyberry, не е плътен цвят F3. Има много приятен перлен отблясък, на 1, 2 и 3 слоя стои с различна покривност. На "мострата" F3 e под синия лак (на 2 слоя), под брокатения е F5 (на 3 слоя). F3 е чудесен върху лилаво, плътно бяло и някои други цветове- придава перлен ефект, а на 1 пласт е идеален за френски маникюр. Много ми е любим и се радвам, че пак го намерих. Blush
Кристал, мерси. И аз нямам проблеми с металните пили, само китайските много бързо се захабяват...
Пени, кой номер е този лак? Много хубаво си оформила и лакирала ноктите Blue Heart Пилиш ли и отстрани?
Ел, предимството на това да имаш много лакове е, че знаеш как изглеждат на живо Laughing На последните 2 снимки май е най-реален.
Джулс, за мен си в червената гама Heart
Valeto,  Марголота, Heart Eyes

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 00:24 от dolce miele

# 412
  • Мнения: 1 129


Не мога да спра да си гледам ръцете ..
Налинсъм си сврака...трябва да ми блести 😁😁😁
https://www.instagram.com/p/CKVyN8LsFan/?igshid=17gcfrneh4w20 

# 413
  • Мнения: 1 990
Много красиви, Маме, като Северно сияние! Heart Eyes

# 414
  • Мнения: 7 710
Хубава ли е тази колекция?

# 415
  • Мнения: 1 382
Долче, честита придобивка. Да го напълниш целия с лакове 🤗 П.П Така като гледам, скоро това ще стане 😁👏
Маме, красота 😍 Един от най-хубавите ти маникюри.

# 416
  • Мнения: 7 710
нещо от 2016 на този ден (😢 една сълза за дългите нокти и желанието за рисуване)

# 417
  • София
  • Мнения: 1 179
Джулс, за мен си в червената гама Heart
И е червен, и е кафяв....Много обичам такива лакове - "манджа с грозде" Joy, а се оказва че не са ми много в колекцията Heart Eyes

# 418
  • Мнения: 5 478
Долче, честито шкафчe!

Аз си строших до дъно един нокът в опит да си сменя калъфа на телефона. Та, понастоящем съм с къси нокти https://www.instagram.com/p/CKWqcY1DNK_/?igshid=534g4ipvz0nn

# 419
  • Мнения: 290
Здравейте, признавам си, че не съм следила темата стриктно, но пък имам въпрос, по който вие ще сте компетентни Grinning

Лаковете Мис Спорти с какво качество са? Харесала съм 5-6-7 цвята и се чудя да ги поръчвам ли всичките или да пробвам с 1-2-3 Grinning

За протокола - от Есенс съм доста доволна, издържат по седмица, съхнат бързо. Това и търся в един лак по принцип.

Общи условия

Активация на акаунт