Лакове за нокти - 147

  • 35 015
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 541
Много хубави маникюри!
Джаста, подсети ме и аз да пробвам нещо подобно.
На места ми стана на балончета, но не се забелязва.
Много хубаво зелено ❤️ четките удобни ли са за лакиране, смисъл не с всяка четка успявам

# 721
  • Мнения: 27 521
Олгарита, разкошно Green Heart Glorious emerald (май на него най-много ми прилича) или Bluish green? Simple Smile Или пък е друг? Все се надявам да извадят бякоа Салвия... Grinning
Маринела, стандартна флормарска тънка четка...лакирането зависи много и от консистенцията на лака.
По-късно ще чета назад и ще гледам красоти Heart Eyes

# 722
  • Мнения: X
Всички сте прекрасни Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 27 521
Джиджи, декорацията печат ли е?
Някой успя ли да види лаковете Флормар в Кауфланд? Дали има интересни цветове (по-скоро комбинации от цветове)?

# 724
  • Мнения: X
Джиджи, декорацията печат ли е?
Половината е печат, точките аз ги правих, но нещо не се получи както трябва.

# 725
  • Мнения: 1 420
Олгарита, прекрасен цвят ♥ На твоите нокти всичко стои прекрасно ♥
Джиджи, много сладурско се е получило ♥
Пробвах и втория нов бързосъхнещ Ейвън Stuck Out Tongue Тъмно винено - кафяво е, но както и да се въртях, където и да снимах и на каквато и светлина излиза черно Sad Името му е In No Tweed и може да видите в нета точно цвета. Луда съм от няколко месеца по подобни нюанси и много се дразня, че телефона  не може да ги покаже в истинската им прелест, а ги изкарва скучни и плоски.

# 726
  • Мнения: 872
Аз пък нахлувам с гръм и трясък да похваля бързосъхнещия топ на тренд ит ъп.   Ами - прекрасен е. В сравнение с куик драй, който ми правеше резки на лака и очертаваше границата, където достига, този е чуден. Маже се лесно, лакът ми държи много повече (!!!) и изсъхва бързо. Не знам дали сте го коментирали вече, но е страхотен за мен.

# 727
  • Мнения: 435
Аз пък нахлувам с гръм и трясък да похваля бързосъхнещия топ на тренд ит ъп.   Ами - прекрасен е. В сравнение с куик драй, който ми правеше резки на лака и очертаваше границата, където достига, този е чуден. Маже се лесно, лакът ми държи много повече (!!!) и изсъхва бързо. Не знам дали сте го коментирали вече, но е страхотен за мен.
Ще може ли снимка, че и аз съм в търсене на нов бързосъхнещ топ лак.

# 728
  • Мнения: 526
Олгарита, прекрасен цвят ♥ На твоите нокти всичко стои прекрасно ♥
Джиджи, много сладурско се е получило ♥
Пробвах и втория нов бързосъхнещ Ейвън Stuck Out Tongue Тъмно винено - кафяво е, но както и да се въртях, където и да снимах и на каквато и светлина излиза черно Sad Името му е In No Tweed и може да видите в нета точно цвета. Луда съм от няколко месеца по подобни нюанси и много се дразня, че телефона  не може да ги покаже в истинската им прелест, а ги изкарва скучни и плоски.

Аз по този повод със снимането взех да ги правя през Инстаграм.Ако не си опитай.

# 729
  • Мнения: 872
Аз пък нахлувам с гръм и трясък да похваля бързосъхнещия топ на тренд ит ъп.   Ами - прекрасен е. В сравнение с куик драй, който ми правеше резки на лака и очертаваше границата, където достига, този е чуден. Маже се лесно, лакът ми държи много повече (!!!) и изсъхва бързо. Не знам дали сте го коментирали вече, но е страхотен за мен.
Ще може ли снимка, че и аз съм в търсене на нов бързосъхнещ топ лак.

# 730
  • Мнения: 1 420
Благодаря за идеята, Лилипан ♥ Не съм пробвала, но ще опитам, че тъмните цветове нямат снимане - все черни излизат.

# 731
  • Мнения: 27 521
Ох, изтри ми се дългия пост...та...отново... Flushed
Момичета, страхотни неща сте показали назад! Няма да споменавам, да не забравя някоя!
Олгарита, само да вметна, браво на момичетата, много ме кефи своенравното нокътче на кутрето на едната Heart Eyes
Фифито, как направи декорациите към синия лак? Уникални! Моля те, сподели как ги направи?
Аз съм така:

Скрит текст:

Тези шимъри са трудни за улавяне, а със светкавица излизат някакви блестящи нокти и не се вижда нищо...
 В момент на умопомрачение си купих 2 лака Лумс...заради това, че са ефектни, иначе не съм особен фен на марката Stuck Out Tongue Winking Eye Много по-бляскави са на живо, но на снимките от нета поне се виждат шимърчетата...
Номер 40- lilla (микс от розови, сини, лилави шимърчета):

Номер 41- dark lilla (ако не бъркам името; лилав с много приятни топли шимърчета):


Купих си за първи път и Куик драй (има 10% намаление в Лили). Не знам защо, но нанесен върху синия лак на снимка стои като линеен холограм Joy , после стана почти с матиран ефект- само на блистера с "мострите", и другите лакове така. Със Спийд драй не става така. Още не мога да дам мнение за топ лака на ГР, обаче четката уж е по-широка, а я чувствам някак по-твърда от тази на Спийд драй... Thinking
По-светлото лилаво е Бел 44, а лакът 21 от Лили е с номер 66 (по-светлото лилаво):


В Лили са заредили с много хубави, пастелни цветове от тяхната марка лакове 21- бледо жълто, лилаво, праскова и др. Даже и цвят пистакио...Само да не бяха гадните им, ръбати, рошави, криви четки...
Искате да кажете, че през Инстаграм могат да се правят снимки? Личи си кой не го използва, нали? Joy

Последна редакция: вт, 09 фев 2021, 14:46 от dolce miele

# 732
# 733
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Grinning Ха! Гледайте сега! Близначета Wink
Аз съм така:


Номер 41- dark lilla (ако не бъркам името; лилав с много приятни топли шимърчета):



Общи условия

Активация на акаунт