Харесвате ли името си?

  • 7 499
  • 249
  •   1
Отговори
# 165
  • Sf
  • Мнения: 808
Да, харесвам си името. И първото и фамилията Simple Smile

Казват, че името определя човека Simple Smile Не знам доколко е вярно, но откривам известна логика Simple Smile

Разгледайте, има интересни неща Simple Smile

http://www.imena.hit.bg/ime_sudba.htm
http://www.astrohoroscope.info/imeto1.php

# 166
  • Мнения: 83
Да много си го харесвам.Името ми е най-характерното име за мия град и се гордея с него и като се запознавам с някой от друг град и като си кажа името казват:"аааа Ямболийка!" е какво по-гордо от това.Да не говорим ,че е на богиня.Благодаря на майка си ,че не ме е кръстила някоя Динка Sick #Crazy.Обожавам си името!

# 167
  • Мнения: 5 140
Да, харесвам си го, пък и не е чак толкова срещано Илиана.

# 168
  • по света
  • Мнения: 1 587
Да, харесвам си го Hug

# 169
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Не си го харесвам хич - Боряна, ама какво да се прави, кръстили ме така, за да се боря  Simple Smile

# 170
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Вече да. Рядко срещано - поне тук, в Пловдив. Запознати ме питат какво общо имам с Родопите (тати е от Устово). Шинка се казвам. Вярно, че понякога се налага да си го казвам по няколко пъти, да обяснявам, че не съм Шенка и не обичам да се обръщат към мен с "ШинКЕ". В семейството ми казват Шинче, смолянските роднини - Шони, любимият и роднините му - Ина, приятели и колеги - Ши, Сия, Сийче (щото е еквивалент на Анастасия).

# 171
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 496
Не ми харесва, но съм свикнала с него  Grinning..а и рядко се представям с пълното си име..Елисавета

# 172
  • Мнения: 2 849
Харесвам си го . FlutterРадослава

# 173
  • Мнения: 5 026
Да,харесвам си го!

# 174
  • Мнения: 2 116
Не особено, ама какво да се прави!  Thinking

# 175
# 176
  • Мнения: 6 167
Да, харесвам си името
Елена. Много женско име, силно.
Отива ми.

# 177
  • Мнения: 3 647
......Мария.
.................. ние какво да кажем?  Mr. Green
Аааа, вас ви знаем - вие сте през две  Mr. Green
Twisted Evil  през две сме само в не-мюсюлманския свят - при мюсюлманите това име е забранено 
използват  подобие Мирям( единствената жена в корана)  Peace
А аз си харесвам и името и фамилията  Мария Пеева  Twisted Evil Twisted Evil

# 178
  • Мнения: 3 537
Вече да. Рядко срещано - поне тук, в Пловдив. Запознати ме питат какво общо имам с Родопите (тати е от Устово). Шинка се казвам. Вярно, че понякога се налага да си го казвам по няколко пъти, да обяснявам, че не съм Шенка и не обичам да се обръщат към мен с "ШинКЕ". В семейството ми казват Шинче, смолянските роднини - Шони, любимият и роднините му - Ина, приятели и колеги - Ши, Сия, Сийче (щото е еквивалент на Анастасия).
Моята чинка също се казва Шинка. Wink

# 179
  • Мнения: 4 629
Като дете не си го харесвах. Сега вече си го обичам  Heart Eyes Не бих си го сменила.

Общи условия

Активация на акаунт