Реални или измислени (Количка????)

  • 10 237
  • 189
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 826
Деси4ка(Весна,Ралица) пак се разгорещи. Mr. Green
През юни роди близна4ки,сега отново е бременна(8г.с.). Shocked Ве4е знае пола на бебето,защото живее в Афганистан,където техниката е много напреднала. Wink
Инфото от тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123440.260

Интересно защо модовете си траят............... newsm78

# 46
  • Мнения: 3 336
Деси4ка(Весна,Ралица) пак се разгорещи. Mr. Green
През юни роди близна4ки,сега отново е бременна(8г.с.). Shocked Ве4е знае пола на бебето,защото живее в Афганистан,където техниката е много напреднала. Wink
Инфото от тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123440.260

Интересно защо модовете си траят............... newsm78

Ми те на Деси4ка близнетата били адашчета с нашите, бре Mr. Green Що не казвате ooooh! Ели и Ники са и нейните. Shocked Grinning

# 47
  • София
  • Мнения: 12 237
   От доста време не бях чела и сега се чудя от къде се намират такива хора. Те нямат ли си работа  Wink
   За nadiaeuro гарантирам  Grinning Виждала съм и каката и двамата сладури на живо  Hug

# 48
  • Мнения: 7 803
и аз я видях на протеста  Mr. Green сега остава и тя да гарантира за мен  Hug
а и с калинка се познаваме  Simple Smile

Последна редакция: нд, 01 окт 2006, 13:39 от jump

# 49
  • Мнения: 4 965
И сега какво излезе... Crazy

Добре, че светът е малък, а България още повече, та все някой е познат на някого, та "парашутистите" бързо ги засичаме.

 ooooh!
Дано бързо им омръзне, че да поохладим страстите (накрая всеки ще започне да подозира всекиго).

В тази връзка, дайте някоя бърза дневна срещичка.
С Полар-чето вече трябва да се видим до няколко седмици.
Друг желаещ да пие с мен кафе? Тези дни се връщам в офиса на половин ден, но ще приключвам в 13 ч., а децата ще ги прибирам от яслата чак след 15:30. Т.е. в промеждутъка от време ще скитосвам по центъра.
А и някой ден мога да не пусна децата на градина, да си остана вкъщи и да излезем и с хлапетата.
Каня ви на кафе   bouquet.

# 50
  • Мнения: 7 803
ееееее искам и аз пък  Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 4 965
ееееее искам и аз пък  Crossing Arms

 Hug
Скачай на самолета. Аз ще те посрещна.
  bouquet

# 52
  • Мнения: 7 803
хехех трябват специални уговорки зада пътувам сама с малките  Sad то не е лесна работа. само ако имало свободни места 2-3 само за мен  Shocked и децата, а и да не ти казвам какви цени ми обявяват за децата за билети. такова чудо като безплатно до 2 години за близнаци пътуващи с един придружител няма  #Crazy
иначе мерси за предложението  Heart Eyes ако идваме по нова година обаче искам да се видим

# 53
  • Мнения: 3 336
и аз я видях на протеста  Mr. Green сега остава и тя да гарантира за мен  Hug
а и с калинка се познаваме  Simple Smile

Калинка - всъщност Калина bowuu съм аз Wink Да не стават грешки Laughing За Джъмп, надето Евро и за Межик гарантирам - бяха на протеста Grinning

Аз съм навита за кафе, с удоволствие ще дойда Party

# 54
  • Мнения: 1 744
и аз я видях на протеста  Mr. Green сега остава и тя да гарантира за мен  Hug
а и с калинка се познаваме  Simple Smile

Калинка - всъщност Калина bowuu съм аз Wink Да не стават грешки Laughing За Джъмп, надето Евро и за Межик гарантирам - бяха на протеста Grinning

Аз съм навита за кафе, с удоволствие ще дойда Party
Аз пък ще гарантирам за Jump и за  Aila, която също беше на протеста, но все още бременна. preggo Калинчето е медийна звезда и просто няма смисъл да се гарантира за нея. photo
 В тази връзка се сетих за едно облекчение за децата или поне за близнаците, което не знам дали се е коментирало в темата в Майки бъдещи и настоящи, защото нямам време да изчитам всичко. Пък нали предстои среща с президента. Когато децата боледуват, да им се издават със специални рецепти лекарства, така че да ползват поне 50% намаление при закупуването им. Другата част да се поема от държавата. Знаем колко са скъпи особено антибиотиците.
Извинявам се, че не е изобщо по темата, ама сега ми дойде на ума. smile3538

# 55
  • Мнения: 3 336
и аз я видях на протеста  Mr. Green сега остава и тя да гарантира за мен  Hug
а и с калинка се познаваме  Simple Smile

Калинка - всъщност Калина bowuu съм аз Wink Да не стават грешки Laughing За Джъмп, надето Евро и за Межик гарантирам - бяха на протеста Grinning

Аз съм навита за кафе, с удоволствие ще дойда Party
Аз пък ще гарантирам за Jump и за  Aila, която също беше на протеста, но все още бременна. preggo Калинчето е медийна звезда и просто няма смисъл да се гарантира за нея. photo
 В тази връзка се сетих за едно облекчение за децата или поне за близнаците, което не знам дали се е коментирало в темата в Майки бъдещи и настоящи, защото нямам време да изчитам всичко. Пък нали предстои среща с президента. Когато децата боледуват, да им се издават със специални рецепти лекарства, така че да ползват поне 50% намаление при закупуването им. Другата част да се поема от държавата. Знаем колко са скъпи особено антибиотиците.
Извинявам се, че не е изобщо по темата, ама сега ми дойде на ума. smile3538


Ами, имаме искане на близнаците до навършване на 2 - годишна възраст да са им безплатни лекарствата. Може да искаме и след това 50% да плащат само от лекарствата. Ама като гледам близнаците не ги имат за нищо в тая държава, на всеки му е все тая за тези деца.  #Cussing out

Утре ще имаме пак изява по ТВ Европа, ще присъства Адемов и ще го разпитваме за детегледачките и в случаите с близнаци какво ще става, аз ще бъда като репортаж, чакам днес да ми се обадят. Така че утре вечер след 8.15 може да гледате.

Вярно, че Аила беше на протеста ooooh! И аз гарантирам за нея Laughing

# 56
  • Мнения: 7 803
Aila що не се обади на протеста  Cry
за исканията се сетих нещо. тук пневмококовата ваксина се плаща, но на нас ни я сложиха безплатно, защото са недоносени. пък те доста близнаци са недоносени. може и това да искате

# 57
  • София
  • Мнения: 12 237
   Jump става въпрос за първия протест май беше още юни месец. Мисля че ти тогава още не беше в България  Laughing

# 58
  • Мнения: 7 803
aaaaaaa добре. да не бях още в бг  Sad

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 580
             Ааа, и ние сме си истински. Само че за съжаление работя и в събота и неможахме да присъстваме на протестите, за да се запознаем на живо.

Общи условия

Активация на акаунт