За какво си мечтаете?

  • 3 315
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 721
Мечтая си за финансова стабилност и сигурност, която да ми позволи да осъществя останалите си мечти!

# 16
  • Мнения: 695
Май всички си мечтаем за едно и също Wink
Иаз мечтая цялото семейство и близките ми да сме живи и здрави.Да ни се случват по-често хубави неща,когато плачем да е само от щастие Hug

# 17
  • Мнения: 2 495
Мечтая си да съм далеч от тук...на ново място, в някой хотел и да релаксирам-масажи, СПА, сауна, да мързелувам и никой да не ме безпокои.Само за ден-два...Ех, мечти.. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 6 993
Да се върнем да живеем в Пловдив, да си имаме 1-2-3-4-5 деца...Да имам сватбена агенция. Да напиша книга с приказки. И май това са достижимите Crazy Като изключа децата, де,че там достижимото не вярвам да е повече от три...но пък три наши и 2-3 осиновени... Hug

# 19
  • Мнения: 189
А пък аз си мечтая, освен за здравето на членовете на семейството и самото семейство; къщичката в която ще има място за всички ни и финансовата независимост, която ще може да направи живота ми по лек и приятен, 
и за това да намеря вътрешната си хармония и доброто си самучувствие (май някъде от раждането до сега съм ги губила малко по малко Sad)
Във всеки случай обаче пожелавам на останалите да сбъднете своята мечта  bouquet.

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мечтая за къща - не голяма, но задължително с двор, големи цветни лехи и здравец покрай дувара...Куче - голямо и рошаво. Люлки - за децата, пък и за нас - от онези пейки-люлки с раирани сенници. И здраве, за да работим и да я построим тази къща Wink
В духовен аспект - мечтая да уча, но този път не за професия, а за себе си - социология, психология, нещо такова...
За децата - О, нека сами си мечтаят...А аз ще се погрижа да се научат как да постигнат мечтите си.

# 21
  • Мнения: 5 577
Мечтая за наш апартамент, и се радвам, че се доближаваме все повече.  Praynig

# 22
  • Мнения: 730
Май всички си мечтаем за едно и също Wink
Иаз мечтая цялото семейство и близките ми да сме живи и здрави.Да ни се случват по-често хубави неща,когато плачем да е само от щастие Hug

 Peace

Също така и да си имаме нов голям и просторен апартамент,в момента мъжо работи по въпроса Laughing,също си мечтая за моя кола(но мъжлето каза след апартамента и с кола ще се сдобия)и още нещо-много лично Flutter

Дай боже се сбъднат тези ми мечти в най-близко бъдеще Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 978
Мечтая си децата ми да могат да излязат вечер и аз да не се притеснявам за тях. Да мога да си оставя апартамента и колата отключени. Да виждам спокойни и усмихнати хора.

# 24
  • Мнения: 1 858
Най-голямата ми мечта е сина ми да е здрав но това зависи само от Бог и неговото благоволение. Другото , за което мечтая и мога да постигна МНОГО, МНОГО, МНОГО труд е да имаме собствен дом. Да живеем в някое малко , живописно селце и да имаме голям двор. Друга моя (още от детството ми мечта) е да имам маса с ДВАНАДЕСЕТ стола. И за други неща мечтая но те не зависят от мен.

# 25
  • Мнения: 396
Мечтая да си купи ме апартамент в току що построена кооперация и някой ден да работя за себе си.....Но на първо място се нарежда молбата ми към Господ всички,които обичам да са здрави. и до мен!!!

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 355
Естествено, мечтая всички около мен да са живи и здрави! Това е от първостепенна важност. Другото се постига с труд- искам собствен дом  Praynig

# 27
  • Мнения: 1 226
За бебе.Ако може две - още по-добре.Това е!

# 28
  • Мнения: 9 721
За бебе.Ако може две - още по-добре.Това е!

Дано скоро мечтите ти се сбъднат!!!

# 29
  • Мнения: 3 611
Мечтая си за финансова стабилност и сигурност, която да ми позволи да осъществя останалите си мечти!

Това абсолютно е и моята най - голяма мечта   Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт