Колко пушехте през бременоста си?

  • 13 188
  • 228
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Спрях ги  като разбрах,че съм бременна. Преди това пушех по кутия- кутия и половина. Доста трудно ми беше в началото, но смятам, че е безотговорно и егоистично  да се пуши по време на бременност.  Naughty

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
До третия месец пушех около 5-6 на ден, а след това се улях от пушене.

# 17
  • Мнения: 1 259
Пушех по 3-4 на ден,понякога и само една(ако таткото е с мен).

# 18
  • по света
  • Мнения: 1 587
В началото по една,а след 4 месец до 5.  bouquet

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Седмица след като разбрах че съм бременна започна да ми се гади и да повръщам толкова много, че последното за което съм си мислила бяха цигарите.
После и мъжа ми ги спря и нямаше кой да ме подсеща  Wink
Преди съм пушила по кутия-две на ден, сега съм най-злия им противник  Peace

# 20
  • Мнения: 559
Спрях ги от раз...пушех по кутия, кутия и половина на ден.....не смятам да пропушвам, въпреки че понякога ми липсват
И за мен се отнася абсолютно същото Peace

# 21
  • Мнения: 1 101
Спрях ги, когато разбрах, че съм бременна  Peace

# 22
  • Мнения: 1 419
Спрях ги!

Пушех по близо кутия на ден пък макар и от най-леките, но много ми пречеха и дълго време исках силно да ги спра. Е, спрях ги около месец и нещо преди да стане чудото и мисля/вярвам, че ми помогна за пукането на фоликулите и радостта, която очаквам в момента Wink

# 23
  • Мнения: 41
Спрях ги до 4-ия месец,но нещо не издържах повече Embarassed и сега пуша не повече от 5 на ден.

# 24
  • Мнения: 2 407
Не пуша.

# 25
  • Мнения: 510
Не пуша, но и да пушех съм сигурна, че щях по всякакъв начин да се опитам да ги откажа.

# 26
  • Мнения: 5 790
Уф... голяма мъка ми беше, исках да ги спра, но ми се пушеше и не можах. Пушех по около 5-6 цигари на ден.

# 27
  • Мнения: 193
Аз си пушех по 1 кутия за 2 дена, като разбрах, че съм бременна намалих на 4-5 цигари на ден, след 2-3 седмици намалих на 1-2 цигари на ден и към края на 4 месец окончателно спрях да пуша.
Все още съм непушачка, за моя радост и гордост, но....таткото с неговото димене някой път така ме изкушавааа.... Embarassed

# 28
  • Мнения: 5 026
 А нужно ли е да пушиш? Винаги можеш да ги спреш! И 3 цигари дневно са много за бебчо-само помисли колко е малко човечето вътре !

# 29
  • София
  • Мнения: 3 827
Не пуша Naughty.

Общи условия

Активация на акаунт