Добър гинеколог в Плевен или Троян

  • 83 748
  • 132
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 390
Аз също съм много доволна от д-р Зари Стойков от клиника Св. Марина, но не съм раждала там.

# 16
  • Мнения: 1 004
Танче, аз раждах там при Цветков. Но иначе уж имах уговорка с Пухо Георгиев, ама нещо не се получи.
Знам, че него много го хвалят, а за Цветков...май нямам мнение..при мен всичко мина нормално, но незнам колко е добър.

# 17
Само не ходете при д-р Пенков. Само един факт за него - през ноември той причини смъртта на една родилка от Ловеч. Жената беше на 36 години и той въобще не и предложи секцио, като след това е измъкнал детето с вакумна помпа и сега детенцето има мозъчен оток. Този случай е известен вече в цял Плевен. Даже мисля, че прокуратурата го проверява.
 

# 18
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Az sam ot Pleven i predi 10 meseca rodih pri d-r Nikolai Slavov.Strahotno dobar chovek i lekar.Dva pati v sedmicata hodi v klinika Avis Medica.Mojesh da si zapishesh chas za nego na tel.8808.Niama da sajaliavash.Hodih i na konsultacii pri nego i sam strashno dovolna.Rodih za 4 chasa bez nikakvi problemi blagodarenie na nego.

# 19
  • Мнения: 57
Аз раждах при д-р Стойков. Доволна съм от него като специалист, разбира си от работата и е много отговорен когато поеме ангажимент към теб. Всеки ден идваше да ме види, докато бях в родилното. А що се отнася до клиника Света Марина - там не се ражда.

# 20
  • Мнения: 8
[Искам да попитам вие мами от Плевен като сте раждали тук при определен доктор колко взимат за нормално раждане.Можете ли да ми кажете.Моля ви.Аз скоро ще раждам а не зная колко струва.пишете

# 21
  • Мнения: 5 026
Аз не съм плащала, родих без уговорка.Знам,че варира 200-300лв.
А за лекар-доволна съм от доц. Божинова (в Авис Медика) и Д-р Стойков -в новата клиника КИРМ  Peace

# 22
  • Мнения: 82
Мила Тан4а незная защо са написали това за др.Пенков но когато раждах първото си дете преди 2.6г бях при него сега пак съм там защото останах много доволна.

# 23
Аз съм от Велико Търново и съм безкрайно благодарна на д-р Веселин Пенков,че осъществи мечтата ми-Златимира,която днес прави 6 месеца.След 2 спонтанни аборта-първия беше в 6-тия месец,а втория в четвъртия се обърнах към него.Така наречените ''специалисти'' от В.Търново ми казват ,че нищо ми няма и всичките ми изследвания били идеални.Д-р Пенков ми назначи изследвания и установи от какво са ми умирали бебенцата-имам антифосфолипиден синдром.С прости думи имам антитела в кръвта и тя се сгъстява и когато се образува плацентата кръвта ми неможе да преминава през нея за да може плода да набавя необходимите му вещества,така изостава в развитието си и в последствие умира.И така след известно лечение забременях и сега се радвам на прекрасната си дъщеричка,затова ценя страшно много този човек.Винаги е бил мил с мен и съпруга ми,винаги ми е отговарял  с търпение на  хилядите въпроси които съм му задавала.Страхотен човек,изключителен специалист,препоръчвам ви го горещо.  Grinning

# 24
  • Мнения: 3 453
Ние също пътуваме от Велико Търново до Плевен. Посещавам д-р Веселин Пенков - клиника Хера. С негова помощ разрешихме редица проблеми. Той ни насочи към специалист в София, когато прецени, че проблемът надхвърля неговата компетенция. Благодарна съм му за това. Продължавам да следя състоянието си при него. Пак при него планираме инсеминациите. Винаги коректен, внимателен, загрижен за пациентите си. Изключителен професионалист!

# 25
Мила Тан4а незная защо са написали това за др.Пенков

3ащо ли мила?  newsm78 3ащото е истина, не само 4е е при4инил смъртта на родилката от Ловеч, а управата дори се опита да прикрие слу4ая  #2gunfire


# 26

 Online

Публикации: 1


  Re: д-р Веселин Пенков
« #32 сряда, 12 септември 2007, 23:55 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Този "лекар" Веселин Пенков заради своята алчност и некомпетентност предизвика кръвоизлив,който отне живота на една родилка,застраши живота и бъдещето на едно детенце и разби десетки живота.Не знам как може да спи спокойно.
 
 

# 27
  • Мнения: 3 453
Мнение, изказано от потребител само с една публикация не изглежда сериозно. По-скоро намирисва на провокация и стремеж към компрометиране на дискутирания лекар.
Също като Рем ще копирам отговора си от друга тема:

"Рем,
ти там ли беше? Видя ли с очите си случилото се?  Confused
Наясно ли си, че е имало проверки по случая? Известни ли ти са всички факти по случая? Confused
Д-р Веселин Пенков продължава практиката си. Това какво ти говори? Или в България всеки е виновен до доказване на противното? Confused
Да, има разбити животи. Да вина има, но хайде да си свалим капаците от очите и да гледаме малко по-далеч от носа си!
Защо никой не попита защо кръвта пристига от кръвен център часове по-късно? Защо няма налични кръвосъсирващи ампули? Защо никой не попита, че до миналата година болниците не са били задължени да разполагат с въпросната ампула, поради високата и цена? Едва тази година има клинична пътека! По-лесно е да се обвини едно лице, а не неработещата система, нали!

Аз съм пациентка на д-р Веселин Пенков. Той направи много за мен и съпруга ми. Преди да отида при него, знаех за историята с родилката. Но аз вярвам, че лекарите не са Богове. Въпреки всички усилия, трудно е да се справиш без налични животоспасяващи медикаменти.
Аз бях с диагноза яйчникова дисфункция и начало на ЛУФ. След проведено адекватно лечение, сега овулацията ми е по часовник. Благодарение на д-р Пенков открихме  навреме проблема при съпруга ми. Пак благодарение на него, се свързахме със специалисти в областта. Какво да кажа - винаги ще сме му благодарни за всичко, което направи и продължава да прави за нас!
Отдавна се ровя из форума. Смея да твърдя, че всяка негова стъпка, всяко изследване, всичко, което сме направили е било прецизно премислено, премерено и преценено от него. Нищо не сме пропуснали.
Какво е професионализъм и лекарска етика? Колко "специалисти" ще кажат - "Аз бях до тук. Проблемът надхвърля компетенцията ми. Пращам ви при един от най-добрите специалисти в областта".
Много мога да пиша за д-р Пенков. Не съм ничий адвокат, но съм се наслушала на истории във форума. Истории, от които косата ти да настръхне. Ние сме доволни от д-р Пенков и не се срамуваме да го кажем! Не случайно пътуваме от Велико Търново до Плевен понякога по два пъти в месеца!
Peace

Последна редакция: пт, 14 сеп 2007, 16:47 от _Hope_

# 28

Новак


 Online

Публикации: 3


  Re: д-р Веселин Пенков
« #34 петък, 14 септември 2007, 23:21 »     

--------------------------------------------------------------------------------

Hope,
а ти там ли беше?Известно ли ти е как предизвикаха раждането през ноща,че да стане в неговата смяна заради някакви си тъпи 250-300 лева?След като през ноща в кръвния център няма дежурен,  а те нямат налична кръв.Кръвта и ампулата закъсняват,но това само допълнително утежнява предизвиканото тежко положение.Защо не направи секцио след като жената е на почти 36 години и това и е първа бременост,плодът е 3 800 грама?Известно ли те е,че родилката за първи път влиза в болница,след като кара безпроблемна бременост,а излезе от там мъртва?Известно ли ти е,че са и счупили две ребра и гръдната кост? Това ли е професионализъм?Известно ли ти е,че измъква детето с вакуумна помпа и предизвиква кръвоизлива,а самото дете е с тежка асфикция и оток на мозъка?Дано да е живо и здраво,но то никога няма да знае какво е МАМА. Недей да съветваш,"да си свалим капаците от очите и да гледаме малко по далече от носа си", защото отстрани е много лесно да се говори.На теб и твойте близки само ще пожелая да не Ви се случва никога такова нещо,защото е много,много тежко и боли цял живот.
 Относно проверките по случая,кой ги е правил?Нали и те са "лекари" като него.Ти за виновен лекар чувала ли си?"Гарван гарвану око не вади".Да "доктор" Пенков продължава практиката си и дано това не се случва на никого,защото е много гадно и страшно боли. 
 

# 29
  • Мнения: 3 453
Рем,
аз също съм загубила близък, следствие на неработещата система. Загубих майка си.  При всички усилия, които положиха лекарите, когато няма животоспасяващи медикаменти, никой нищо не може да направи! Затова добре зная за какво става въпрос. Дълбоко съчувствам на семейството на жената. Разбирам чувствата им. Може би търсенето на изкупителна жертва носи някакво временно облекчение, но проблемите са много по-сериозни. Пак казвам, едва от тази година има клинична пътека за кръвосъсирващите ампули!

Относно тези 250 - 300лв., няма лекар, който би заложил репутацията си за такава смешна сума. Още повече, че аз съм пациентка на Пенков и смея да твърдя, че той ми е спестил много от  разходите и се е стремял да не ме натоварва финансово. Сравнение правя с крупните суми, които дават много от момичетата на други места. Той ми е спестил много по 200лв. Да не говорим, че можеше да си затвори очите и да назначи лечение на съпруга ми, без да е специалист в областта. Но той не направи онова, което мнозина на негово място биха направили. По този начин ми спести не само разходи, но и нерви и, така ценното за нас време.
Надали някой умишлено би искал да загуби пациент и то за 250 - 300лв.! Дали някой би поел този риск за тези пари? Това звучи несериозно! Confused
Понякога просто трябва да признаем, че лекарите не са Богове, че те си вършат работата, но системата не работи. Аз се убедих в това. Затова пожеланията ти са излишни, добре зная, колко много боли!

Последна редакция: сб, 15 сеп 2007, 11:44 от _Hope_

Общи условия

Активация на акаунт