25кг за 6 месеца?

  • 2 655
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=1179
Погледни и тази тема,има доста линкове Grinning

# 16
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
  bouquet за линковете. Стискай палци да не ми се изпари ентусиазма Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 1 320
Свалих 36 кг за 6 месеца, 6 месеца по-късно не съм качила нито грам и не се лишавам от нищо! Успех  Peace

# 18
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Свалих 36 кг за 6 месеца, 6 месеца по-късно не съм качила нито грам и не се лишавам от нищо! Успех  Peace

Сподели малко повече, ще ми е интересно Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 11 711
Според мен при добър хранителен режим е възможно да свалиш тези килограми за 6 месеца. Позната на съпруга ми имено по този начин /диетолог/ за 4-5 месеца е свалила около 20 кг. и за момента ги е задържала.

# 20
  • Мнения: 337
Споко,ще успееш,само си направи добър хранителен режим(което в никакъв случай не означава да гладуваш).Успех,стискам ти палци  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 35 957
Мисля че няма нужда от упражнения преди да свалиш поне половината от излишните килограми. Още повече ще се изнервиш / стига ти диетата/
Може просто да спреш сладко и тестяно/ като цяло/  и да се лишиш от вечерята - това като начало. Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 1 320
Свалих 36 кг за 6 месеца, 6 месеца по-късно не съм качила нито грам и не се лишавам от нищо! Успех  Peace

Сподели малко повече, ще ми е интересно Praynig

Ето виж в тази тема съм писала -  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=90369.msg1579306#msg1579306

# 23
  • София
  • Мнения: 3 328
Не е непостижимо - правила съм го преди осем години - точно 25 кг свалих за 6 месеца. Със строга диета, включваща много лишения, и много ходене пеш. Това, което ядях, бяха предимно плодове. Никакъв хляб и никаква рафинирана захар. Запазих теглото си, докато забременях, въпреки че примерно година след свалянето на килограмите не се лишавах така драстично и хапвах почти всичко, но умерено. Сякаш с гладуването бях превъртяла някакъв механизъм в организма си и той беше задействал по-иначе. Сега вече нито мога да гладувам така стоически, нито мога да се движа толкова много пеш, а и всяка година над 30-те си казва думата.

# 24
  • Мнения: 337
Мисля че няма нужда от упражнения преди да свалиш поне половината от излишните килограми. Още повече ще се изнервиш / стига ти диетата/
Може просто да спреш сладко и тестяно/ като цяло/  и да се лишиш от вечерята - това като начало. Grinning
Тук не съм много съгласна,защото по принцип преди да започнем да сваляме така омразните мазнини,най-напред организма сваля телесни течности и мускулна маса,чак след това прибягва към мазнините.Освен това,ако не се правят упражнения,за около 2 седмици организма привиква към режима на хранене и спираш да сваляш.Насочи се също така не към диета,а към балансиран режим на хранене.Не е нужно да се гладува,за да се слабее Peace

# 25
  • Мнения: 89
За 4 месеца 20 кг.
Стига да искаш нещо силно то става.Бях си сложила''дебелата снимката '' на вратата на хладилника,а любимия панталон ми висеше на вратата на гардероба.Успех Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 3 992
да, става, аз съм на диета от 17-май, 4 месеца и малко, 19 килограма съм свалила.

# 27
  • Мнения: 2 013
Съгласна съм с доста от горните мнения, но все пак да добавя - има значение собствения ти метаболизъм, за колко време си качила килата - дали всичките са от бременност или си ги носиш от много години, на колко години си ти самата, имаш ли някакви хормонални проблеми...

# 28
  • Мнения: 206
Отслабнах с  20кг. за 8м., а година и половина след раждането вече съм минус 26-27кг. С две думи влязох си в старите килограми, но не съм правила нищо за да го постигна...Не мога да пазя диети, а спорта...май сме скарани с него.Последните 2-3кг. в повече изчезнаха от самосебе си когато се местихме в новия апартамент и го ремонтирахме Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 873
да, става, аз съм на диета от 17-май, 4 месеца и малко, 19 килограма съм свалила.
mira,браво на теб!Кажи как се справи?Каква диета спазва?

Общи условия

Активация на акаунт