Почина актрисата Пепа Николова

  • 10 624
  • 212
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 237
Това е ужасно ! Cry Не мога да повярвам ! Нямаше толкова готин човек и артист,а и не беше стара беее....Милата Алекс,дано събере сили да го преживее,ако въобще такова нещо се преживява.Много,много ми е мъчно.......... Cry

 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 16
  • Мнения: 5 622
Е, от какво така внезапно умира млада жена?!  #Crazy

Толкова я харесвам. Господи...........  Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 2 671
Лека й пръст  Praynig , много я харесвах!

# 18
  • Мнения: 6 417
Оперираха й главата. Не мога да повярвам Shocked

# 19
  • Мнения: 4 358
Някак много пусто ми стана като прочетох Sad Толкова жизнена и усмихната жена Sad  Sad
Мир на душата й  Flowers Rose

# 20
  • Мнения: 346
Ох, ужас! Много мъчно ми стана!
Да почва в мир!
Горката й дъщеря!

# 21
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Брей, ужасна работа, набор на майка ми е...Мир на душата й. Забелязала съм, че готините хора рано си отиват... Cry

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Мир на праха й! Чак не е за вярване- толкова жизнена е била винаги, като съм я гледала. Cry

# 23
  • Мнения: 9 709
Бог да я прости! Беше толкова изпълнена с енергия и живот, а изведнъж..................

# 24
  • Мнения: 8 917
Стига бе Shocked Shocked Shocked Готина беше Cry Мир на праха й....

# 25
  • Мнения: 4 390
Да почива в мир! Sad
Много я харесвах...

# 26
  • София
  • Мнения: 4 423
Мир на праха й, беше ми любима актриса Cry, знам как се чувства Алекс - много е тежко, но дано се пребори с мъката Praynig

# 27
  • Мнения: 7 112
Вечна й памет  Praynig.
  Flowers Rose Flowers Rose

# 28
  • Мнения: 8 917
Родена на 23 дек 1946...не можа да стане на 60 и да празнуваа юбилей....като татенцето ми Cry....понякога плановете ни се разминават с живота, за съжаление....

# 29
  • София
  • Мнения: 1 951
Много я харесвах,но за жалост е истина.Съпругът ми гопотвърди.Жалко за момиченцето й ,толкова младо ,а остава самичко.Съболезнования за дъщеря й Алекс.

Общи условия

Активация на акаунт