Лидл 147 - Януарска оптимистична :)

  • 156 594
  • 3 112
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 10 212
Дали по всички филиали са зле боровинките, аз също имам намерение да купувам.

# 1 351
  • Мнения: 18 687
ММ вчера купи боровинки от магазина в Изток-София и с детето много ги харесаха. Някой друг писа в темата, че е купил хубави.
Но явно не навсякъде е така.

# 1 352
  • софия
  • Мнения: 25 754
Вчера взех от магазина на Халите. Хубави са, не са меки или гадни.

# 1 353
  • Русе
  • Мнения: 5 355
Каперсите, които аз съм яла са ужасно кисели. В салати и паста са били вложени. Вкъщи не купувам. Не ги харесвам.
П.П. И аз имам Скреч карта за Кроасаните.

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 18:07 от Devil_Rose

# 1 354
  • София
  • Мнения: 5 547
Кроасаните и на мен ми се паднаха от скреч картата,но не ги намерих .Каперсите в салатката за овкусяване ,като намалявам солта и търсих и не намерих ментовите шоколадчета от ххл.
Кроасаните са в опаковка с надписи на английски, а на снимката с немски затова не си ги намерила, иначе стоят при кексовете и сухите пасти.

# 1 355
  • Мнения: 9 232
Аз преди НГ бях купила 10кутии боровинки и в хладилника имам още 1 последна с прозрачно фолио, залепено отгоре,- хрупкави сочни прекрасни,  след гадната кутия, която се отваря на 2 от днес меки безвкусни . Погледнах на дъното значи сегашните са Аржентински , а предишните Перу.


визуално разлика нямат


Които, както си прецени, казвам да не се минете - 3лв.

# 1 356
  • Мнения: 1 732
Йога постелката мека ли е, имам една като от пяна, много въздушна и не се разгъва изцяло стои си на руло.
Йога постелката не е мека и ако е мека, тя не е такава. Тези са добри. Миналата година накупувах за студиото, красиви са, малко са хлъзгави, ако искаш да правиш ащанга, например. И са по-скъпи с около четири лева от миналата година.

# 1 357
  • Мнения: 6 829
Бадемите опаковка 2 бр за 4 лв са страхотни. Hug

# 1 358
  • Мнения: 7 776
Е какво да се минем? Плодове и зеленчуци винаги могат да се скапят и ако това, че в един магазин са скапани, не значи, че навсякъде са. И аз попаднах на гадни банани, ама не съм решила,че всички банани във всичщи филиали са гадни. Следващата седмица купих пак, бяха ок.
И като редовен потребител на боровинките,както казах винаги вкъщи има постоянно и изобщо не се застоява тоя продукт повече от 2 дена, са им хубави боровинките.

# 1 359
  • Мнения: 10 630
Като си говорим за тематични седмици 😁😁😁

# 1 360
  • Пловдив
  • Мнения: 40 890
Бадемите опаковка 2 бр за 4 лв са страхотни. Hug
взимала съм по-рано пак бяха супер.

# 1 361
  • Мнения: 9 232
Вчера взех от магазина на Халите. Хубави са, не са меки или гадни.

Днес по обяд от там ги взех въпросните, точно от същия Лидл!
Утре ще взема от Сточна гара и от Х.Димитър по кутия

# 1 362
  • Мнения: 39 594
Може ли снимка на бадемите?

# 1 363
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 245
36 % сметана е много хубава. Разби се перфектно без много усилия.  За вкуса е ясно - уникално вкусна е! Дано си се запази в асортимента. Много съм доволна.

# 1 364
  • Мнения: 6 829
Може ли снимка на бадемите?

Общи условия

Активация на акаунт