Лидл 147 - Януарска оптимистична :)

  • 156 677
  • 3 112
  •   2
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 4 144
Днес бях на пазар, оставих 260 лв(4 спестени с Лидл плюс) , отново -опитай пак. И половината неща, за които бях тръгнала съм ги пропуснала някак.
Май утре пак ще се ходи до там.
Кажете някакви хубави кори за баница, както и майонеза.

Сиренето в тенекия е страхотно -простоооооо нямам думи.

# 1 366
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 086
Колко време е гаранцията на ултразвуковите четки за зъби, знаете ли?

# 1 367
  • Бургас
  • Мнения: 16 491
Днес и аз ходих до Лидл, да използвам намалените филета, но бяха останали само 2 тарелки. Взех и шампоан Тео, да го изпробваме. А, и душ гела с пъпеш. Липсва ми този аромат, беше ми любим на ейвън, преди много години.
Бадемите ги забравих. Утре ще отида пак.

# 1 368
  • Мнения: 69 218
Днес бях на пазар, оставих 260 лв(4 спестени с Лидл плюс) , отново -опитай пак. И половината неща, за които бях тръгнала съм ги пропуснала някак.
Май утре пак ще се ходи до там.
Кажете някакви хубави кори за баница, както и майонеза.

Сиренето в тенекия е страхотно -простоооооо нямам думи.

Аз харесвам тяхната майонеза в кутийки, 99 ст.

# 1 369
  • Мнения: 10 214
За четката - 3 години. Не я видях в Тарга системата.

# 1 370
  • Мнения: 6 010
Днес ходих за фъстъченото масло, но като прочетох какво съдържа и бързичко се отказах. Слънчогледово масло, палмово масло и масло от ший... Защо ще слагат 100 масла във фъстъченото?

# 1 371
  • Мнения: 5 160
В книжката с инструкции е дадено към кой е сервизното обслужване.

# 1 372
  • Мнения: 10 214
Фъстъченото масло от редовен асортимент е с доста по-добър състав. И на друга цена съответно.

# 1 373
  • Мнения: 6 010
Тъкмо това щях да попитам, да препоръчате истински фъстъчено масло. А това от редовния асортимент на коя фирма е?

# 1 374
  • Мнения: 10 214
Тук беше препоръчано напълно чисто на Шаламанов 79, не е от Лидл.

# 1 375
  • Мнения: 35 184
Тъкмо км гледах рекламата Wink
Много е яка Wink
Обаче сока с Джинджър ( който се споменавя в рекламата) не стои във витрината, а при плодовете и зеленчуците Wink

# 1 376
  • Мнения: 4 508
При нас боровинките бяха супер, сладки и ароматни, честно казано толкова хубави от обичайните малки кутийки не съм пробвала.

# 1 377
  • София
  • Мнения: 3 725
И аз се прибирам от пазар, но не бих казала добър. Нямаше 36% сметана, нямаше и тази от ххл, бадемите за 4 лв, нямаше йогурт кремосо, мрежи за пране, ххл пици нямаше. Абее! Но взех масажора за врат дето е шиацу. И за огромно мое учудване, имаше кана за чай 😀 след като пратих леля ми до Халите. Явно сега са ги изкарали, защото съм 100% убедена, че нямаше миналата седмица като издирвах. Нямаше и памперси 5ца за малкото... абе бях се подготвила за 250 лв сметка, а оставих 130. Взех някакви неща за проба, грозде, бисквитите с корабче,замразени броколи,тесто за печене, гръцки питки,еклерите дето хвалите, био банани, които пробвах и не са нищо по-различно от обикновените. Ето този йогурт взех за проба и мнооого ни хареса с малкия.

Но естествено сигурно не е в постоянния асортимент. Не знаех, че и пиците на др Откер не са в постоянния асортимент, много се разочаровах... така ми се ядеше с песто. Взех някаква със салам, ще я видим тези дни.
От скреч картата спечелих намаление на кисело мляко за пиене с плодове, точно днес му се чудих дали да взема за проба. Та, доволна съм от купона.

# 1 378
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Днес взех преоценени питки тортила и правих чидни дюнери с тях.
Тортелоните ги правя на фурна, по-хубави стават - заливам с малко сос за спагети, малко бекон или шунка и накрая моцарела.

# 1 379
  • Варна
  • Мнения: 128
Да знаете кога пускат четките за лице от този тип? Трябва ми за подарък.

Тази четка я изрових точно вчера от шкафа-купувана е 2017 година, не е зареждане нито веднъж и все още имаше заряд, но и съответно не е ползвана много. Честно казано й имах голям мерак,но не мисля,че почиства особено добре и конкретно за моето лице не е много удобна. Тъй като четката е обла,явно моето лице е ръбесто и не съм сигурна колко добре почиства навсякъде. Има няколко степени на вибрациите за почистване, а масажът със задната част е "анти-бръчков" Grinning  Моята е лилавата, която е за нормална и чувствителна кожа, a  приятелка има зелената ( за мазна кожа май беше) и също не  е  доволна. С две думи-не е е нещо уау и не съм я виждала из брошурите доста отдавна.
Боровинки купих вчера-сладки и сочни. Имам една кутия от миналата година- те бяха киселки и твърди и не са се променили.
 Кроасаните от скреч картата ми се паднаха -ние ги харесваме много и дано да следващия пазар идната седмица да ги намеря в магазина и да взема наградата.
пп. За феновете на майонезата на Хелманс- тази на Кания в жълтото бурканче е добра имитация.

Общи условия

Активация на акаунт