Лидл 147 - Януарска оптимистична :)

  • 156 881
  • 3 112
  •   1
Отговори
# 3 015
  • Мнения: 36 993
На мен ми се струва, че кантарът (за хора) е точен - този черният, който пускаха последно. Показва същото, като старият ми кантар, който е купуван от друго място.

# 3 016
  • Мнения: 3 466
В Х. Димитър взех последната тарелка Хек. И там бяха заредили новите хранителни, взех едни млечни конци за проба, че като ходехме в Турция много ги ядях.

# 3 017
  • Мнения: 2 141
Някой с инфо от днес дали в Старозагорския Лидл до гарата все още се намират патки?

# 3 018
  • Мнения: 10 214
Съни, дай после отзив за млечните конци, моля те.

# 3 019
  • Мнения: 7 386
До сега сме с кухненска хартия или салфетки,ще взема да пробвам от тези изглеждат лесни за употреба

# 3 020
  • София
  • Мнения: 2 907
И аз купих една кутия салфетки, ей така за тест. Иначе кухненска хартия и салфетки си купувам винаги.
Днес пак беше навалица на Раковска. Взех колсло, ще го пробваме и тетрадки. И Grandino soft бисквитки с лимонов аромат - уникални, за нула време ги изядохме с мъжа ми със следобедното кафе. 😂

# 3 021
  • Мнения: 22 867
До сега сме с кухненска хартия или салфетки,ще взема да пробвам от тези изглеждат лесни за употреба

Аз толкова съм харесала кухненската хартия на Папиа, че не поглеждам за друга. Тия салфетки всъщност сухи или мокри са? Като ви чета се сещам, че вчера зад мен имаше две жени на касата, едната се върна за някакви салфетки и стовари три кутии на лентата. Сигурно са били тези, които обсъждате. Ама аз кат влюбена, та загубена, освен папия-та не поглеждам други. Ако не ме домързи, може до довечера да отида да видя, ако изобщо ги има още.

# 3 022
  • София
  • Мнения: 2 907
Сухи да, ето ги:

# 3 023
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 945
Вчера взех от тези, хубави са, не са твърди.

# 3 024
  • Русе
  • Мнения: 5 359
И при нас тъкмо нареждаха тематичните хранителни следобед. Купих си от сиренето на конци и едно друго на малки топчета. Второто се маринова с подправки, зехтин и печени чушки от "нашите" Simple Smile
Кадаиф и т.н. също имаше.

# 3 025
  • Мнения: 22 867
Helene S, благодаря! Поне ще знам за какво да гледам. Онези кутии вчера бяха в кафяво и без картинки, като че ли на черти или.......не ги загледах много, но определено не като показаната от теб. Може да са били други или изобщо нещо друго, пък аз реших, че това са салфетките, просто защото жената каза, че за салфетки се връща.

# 3 026
  • Мнения: 69 354
Кутиите са с различни шарки.
Кърпички като кърпички. 200 броя за 1,69 лв..супер изгодни и удобни са.

# 3 027
  • Мнения: 7 340
Лабрекс, картинките са най-различни, но кутиите са все такива( в К.също ги има тези салфетки).

# 3 028
  • Мнения: 10 214
Американските палачинки хубави ли са? Питат ме за тях, но аз не съм ги опитвала.

# 3 029
  • Мнения: 2 973
Американските палачинки хубави ли са? Питат ме за тях, но аз не съм ги опитвала.
Аз много ги харесвам .Преди  малко ходих в Лидл и вече бяха заредени .

Общи условия

Активация на акаунт