Разплаках се на новините.

  • 3 007
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
Добре,че каза,че го дават по канал 1 и аз да го гледам,че с този Биг Брадьр ooooh!

# 16
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946

Прекръстих се три пъти... Бог да пази децата ни!!! Praynig

Идват ми наум веднага думите на Моканина: "Боже, колко мъка има на тоя свят..."

Точно това каза и мъжът ми , като му разказах.. защото той не гледа...   Sad

А знаете ли, че Пепа беше на 60? Дано и аз да имам нейният дух на толкова години!

# 17
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Днес не е хубав ден, много катострофи, трагедий.... Sad

Да.
Аз пропуснах новините защото плачех на терасата. Днес ми казаха че малкия ми син има сериозна вродена аномалия и в сряда влизаме в болницата за изследвания и евентуално операция.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 210
Днес не е хубав ден, много катострофи, трагедий.... Sad

Да.
Аз пропуснах новините защото плачех на терасата. Днес ми казаха че малкия ми син има сериозна вродена аномалия и в сряда влизаме в болницата за изследвания и евентуално операция.
Миличка, ужасно съжалявам и ви стискам палци всичко да се оправи.  Praynig

# 19
  • Мнения: 1 052
Martisun, цялата ни любов и подкрепа миличка имаш. Ако имаш нужда от контакти (връзки) с лекари, напиши, знаеш че ще ти помогнем, пък и с каквото и да било друго....

# 20
  • Мнения: 990
И аз бях така вчера, даже споделих на съпруга ми, че това не са новини, а само скъбни вести, нищо хубаво вече не съобщават... Добре, че рядко ги гледам, направо изпадам в депресия, а така не обичам да се натъжавам...

Да.
Аз пропуснах новините защото плачех на терасата. Днес ми казаха че малкия ми син има сериозна вродена аномалия и в сряда влизаме в болницата за изследвания и евентуално операция.
Съжалявам миличка за теб денят е бил още по-ужасен! Стискаме палци всичко да мине възможно най-леко!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Много ми е мъчно от снощи, след такива скръбни новини- за кончината на Великата актриса Пепа Николова, и кадри от погребението на Деница и Петрина( в главата ми е постоянно въпроса на 2-год. момиченце на деница- Дени:"Къде е моята мама, кога ще ме гуша моята мама?".
Плача сега,плаках и снощи и се обадих на мъжа ми да му се извиня,че съм толкова крива и нервна напоследък  Cry Embarassed, а не се знае докога ще сме на тоз свят  Sad
Мир на праха на трите жени! Praynig
Бог да пази децата им!
martisun, много сили и кураж на теб и цялото семейство!Дано изследванията са добри!(много секефя на снимката ти от аватара)

# 22
  • Мнения: 811
Ако трябва да съм честна и на мен ми се насълзиха очите на вчерашните новини  Cry

martisun, и аз стискам палци да са добри изследванията и да не е нещо страшно  Praynig

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Стискам палци и аз на martisun, кураж, миличка! ужасно е,това ми е най-големия кошмар-да се случи нещо лошо на детенце Cry

# 24
  • Мнения: 3 216

Да.
Аз пропуснах новините защото плачех на терасата. Днес ми казаха че малкия ми син има сериозна вродена аномалия и в сряда влизаме в болницата за изследвания и евентуално операция.

Просто не знам какво да кажа,но бьди сигурна,че всички те подкрепяме и сме с теб в този момент. Бьди много силна,заради себе си и прекрасните ти момчета.

# 25
  • Мнения: 569
  С мен се случи същото снощи, опитах се да не се разстройвам, но когато видях кадри от погребението на двете момичета и от няколко часа преди това мислех само за смъртта на Пепа Николова просто не издържах......

# 26
  • София
  • Мнения: 1 941
Да.
Аз пропуснах новините защото плачех на терасата. Днес ми казаха че малкия ми син има сериозна вродена аномалия и в сряда влизаме в болницата за изследвания и евентуално операция.
Praynig Praynig Praynig

# 27
  • Мнения: 282
Наистина всичко е много тъжно и нелепо Cry

# 28
  • Враца
  • Мнения: 158
Да, наистина напоследък само трагедии показват.Мен вчера ми беше мъчно за двете момичета,но успях да се сдържа,но преди малко гледах "Отечествен фронт" за вярата, за Бога и просто всичко насъбрало се изби на сълзи, почти на цялото предаване плачех и се замислих над думите на леля Здравка,че проблема на днешните хора е, че чакат да им се случи нещо лошо за да повярват и Бог им трябва само когато са зле.А и цитирам Карбовски:"За някои хора крачката от неверието към вярата е една бучка някъде в тялото."Не знам, но много ме разчувства това предаване.

martisun, стискам палци и се надявам всичко при вас да се нареди

# 29
  • Мнения: 755
Стискам палци и аз на martisun, кураж, миличка! ужасно е,това ми е най-големия кошмар-да се случи нещо лошо на детенце Cry
Присъединявам се и аз и мисленно ще ти предавам кураж ... да е живо и здраво детенце това е най -важното. Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт