Форум - Хоби и Развлечения

  • 6 504
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 039
Аз също съм против. Не мисля, че има нужда от точно такъв подфорум. Тези теми се обхващат от Клюкарника и Дом и сем. Освен това, главната идея на форума БГ-МАММА са бебетата и майчинството, а не просто форум за всестранни интереси, който да се разширява неограничено.  Confused

Да бе, само дето темите в клюкарника надминават по полезност темите в Кърмаческия форум...
В клщкарника няма нито една тема, полезна за този форум.
като изкл. фотошопските, които нямат аналог Laughing Laughing Laughing Laughing

# 46
  • Мнения: 6 155
Аз също съм против. Не мисля, че има нужда от точно такъв подфорум. Тези теми се обхващат от Клюкарника и Дом и сем. Освен това, главната идея на форума БГ-МАММА са бебетата и майчинството, а не просто форум за всестранни интереси, който да се разширява неограничено.  Confused

Да бе, само дето темите в клюкарника надминават по полезност темите в Кърмаческия форум...
В клщкарника няма нито една тема, полезна за този форум.
като изкл. фотошопските, които нямат аналог Laughing Laughing Laughing Laughing

"Да, бе" какво?
Къде съм написала, че темите в клюкарника са полезни?
Клюкарника беше създаден именно като място където да се пишат всякакви неща извън темата за "майчинството...", а не щото е "полезен" Tired

# 47
  • Мнения: 1 416
Аз не се разписвам в подобни теми, но мисля, че обособяването на такъв подфорум е добра идея...  Peace

# 48
  • Мнения: 1 080
Против.
1. Нямам нищо против авторката - пиша това да не ми се обиди.
2. Много ще станат подфорумите, аз и сега бавно ги обикалям.
3. Развлечение е много разтегливо понятие, например 90% от темите в клюкарника са за развлечение, барабар с километричните за Сървайвър и ББ.

Lilqna напълно съм съгласна с теб, че е трудно и бавно се обикалят форумите. Точно за това намирам за смислено, да са по-конкретизирани нещата, за да не се налага дълго щуране, докато намериш това, което те интересува. За това, че хоби и развлечения са разтегливи понятия няма съмнение, точно това е още един мой мотив за направеното предложение, но теми като ББ3 и Сървайвър са си баш за Клюкарника както според мен са темите за свекърви, етърви и т.н., но те пък се подвизават в Дом и семейство и са най-масови, както и теми от типа "искрено и лично". Peace

# 49
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък мисля, че в новия форум може да има теми като:
парапланеризъм, пещери, скално катерене, велосипеди, фотошоп, плетки,и т.н......

# 50
# 51
  • Мнения: 6 039
Аз също съм против. Не мисля, че има нужда от точно такъв подфорум. Тези теми се обхващат от Клюкарника и Дом и сем. Освен това, главната идея на форума БГ-МАММА са бебетата и майчинството, а не просто форум за всестранни интереси, който да се разширява неограничено.  Confused

Да бе, само дето темите в клюкарника надминават по полезност темите в Кърмаческия форум...
В клщкарника няма нито една тема, полезна за този форум.
като изкл. фотошопските, които нямат аналог Laughing Laughing Laughing Laughing

"Да, бе" какво?
Къде съм написала, че темите в клюкарника са полезни?
Клюкарника беше създаден именно като място където да се пишат всякакви неща извън темата за "майчинството...", а не щото е "полезен" Tired

просто си противоречиш

# 52
  • Мнения: 6 155

просто си противоречиш



Умно... Mr. Green
Ако обичаш, цитирай в какво точно се състои противоречието   Whistling

# 53
  • София
  • Мнения: 5 289
Абе то на нас и 100 форума да ни направят,пак няма да сме подредени като хората,но може един подфорум Злобарник или Змиярник да се направи Mr. Greenшегувам се разбира се

# 54
  • Мнения: 6 039
умно..........явно съм проста

не смятам да се въвличам в спор и цитиране и анализиране на мнения

с или без, за или против

не зависят от мен

# 55
# 56
  • Мнения: 2 768
Аз също съм против. Не мисля, че има нужда от точно такъв подфорум. Тези теми се обхващат от Клюкарника и Дом и сем. Освен това, главната идея на форума БГ-МАММА са бебетата и майчинството, а не просто форум за всестранни интереси, който да се разширява неограничено.  Confused


Само дето доста от потребителите са далеч от майчинството и бебетата. Ако е така, както казваш, трябва при регистриране да се изисква новият потребител да е родител, а то не е така. В резултат на което има всякакви такива, дори и тийнове! Ако админ-ите решат, може да се разшири с още подфоруми, отдавна БГ-МАМА не е форум само за майчинство.

# 57
  • Мнения: 1 399
Аз съм "за".
Няма нищо лошо в разширяването на форума, стига да може да се поддържа.
А и в случая, това не е точно разширение, а по-добро структуриране и систематизация.
Те темите, така или иначе съществуват, но по този начин по-лесно ще се намират и следят.

Вижте в един от руските форуми за майчинство, в който напоследък чета често, колко подфорума има  Peace

Последна редакция: ср, 27 сеп 2006, 08:38 от stella

# 58
  • София
  • Мнения: 2 530
И аз съм за.

# 59
  • Мнения: 1 080
Аз също съм против. Не мисля, че има нужда от точно такъв подфорум. Тези теми се обхващат от Клюкарника и Дом и сем. Освен това, главната идея на форума БГ-МАММА са бебетата и майчинството, а не просто форум за всестранни интереси, който да се разширява неограничено.  Confused


Само дето доста от потребителите са далеч от майчинството и бебетата. Ако е така, както казваш, трябва при регистриране да се изисква новият потребител да е родител, а то не е така. В резултат на което има всякакви такива, дори и тийнове! Ако админ-ите решат, може да се разшири с още подфоруми, отдавна БГ-МАМА не е форум само за майчинство.

Biby всички, които са тук знаят много добре каква е основната идея на този форум, именно така сме попаднали тук, НО аз мисля, че и майките могат да имат всестранни интереси, да ги разширяват непрекъснато и да са едни пълноценни хора, както в отглеждането на децата си, така и в други дейности. Знам че има много други специализирани форуми, но там никой няма да разгледа хобитата и развлеченията пречупени през ежедневието на една майка!!!! Това, ако не е добър мотив, наистина незнам кое е...... Peace

Общи условия

Активация на акаунт