Искам да ставам....кума

  • 2 525
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 202
Много е хубаво  Hug Хем си в центъра на вниманието, хем не съвсем. Чувстваш се все едно се жениш ти, подписваш си , снимат те, съвет, църква , участваш във всички ритуали.  Hug
Аз даже живот и здраве декември ще ставам и кръстница тогава е термина на кумицата.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 819
Аз бях... вчера! Супер беше! Искам пак!

# 17
  • Мнения: 1 403
И аз бях наскоро и е невероятно  Crazy Тръпката е голяма   Laughing

# 18
  • Мнения: 5 622

 И аз искам да бъда кума!  Wink Но за сега просто не виждам кой би могъл да ни покани да кумуваме  Rolling Eyes  Confused

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
....Иска ми се, също така,  да стана кръстница, но все още никой не ме е удостоил с тази чест !

Честно, съгласих се да кумуваме, точно заради това, че ще имам кръщенличе. Даже две Heart Eyes
Като ти кажат, че ще бъдеш духовен настойник на този дребосък в ръцете ти и се чувстваш страшно отговорен, чувството е доста по-различно от това към твоите си деца

# 20
  • Мнения: 4 965
И на мен ми се иска ...... много даже ! Това е голяма чест, отговорност и много приятно начинание според мен.  Иска ми се, също така,  да стана кръстница, но все още никой не ме е удостоил с тази чест !

Аз пък 2 пъти съм била кръстница, ама на по-големи дечица. Сега искам да кръстя бебенце.
А кума отдавна си мечтая да стана. Дори имаме 3 кандидат-двойки, но все се мотаят и не се женят. Едните се гаджелосват вече 10-тина години, но не са се разбързали (уж някой ден, когато си направят бебе). Другите са обещали за следващата година. Третите май и те след някой и друг месец (дано, макар че на тях май мъжът ми няма да е много навит, защото другите двойки са ни общи приятели, а тези са моя приятелка с гадже, което аз съм виждала 2 пъти, а мъжът ми дори не познава все още  Confused).
Дори тоалети съм намислила на цялото семейство, ама да не ни изненадат наведнъж, че да се озорим с приготовления и с финанси Naughty.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Страхотно е да си кума! Приготовленията са почти като за собствената сватба, вълнението също, а и вниманието на самото събитие.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 173
Какво ще кажете за кумуването-случвало ли ви се е ? Peace

Да преди 4 години на моя приятелка. 
Последствието от запознанството ми с един мъж там е в подписа ми.

# 23
Кума Лиса, Кумчо Вълчо и такива ти ми работи............ Laughing  Пробвал съм, не е лошо.

# 24
  • Мнения: 6 039
кума на сватба не съм била
но кръстница съм ставала  6 пъти, предимно на деца, но и на 2-ма възрастни
по едно време ми беше като професия   Joy Joy Joy
но всеки път се вълнувам

а за кумове на сватба - не съм се замисляла, дали пък някой би ни поканил?

# 25
  • Мнения: 4 390
Булка не съм била, но пък бях кума миналата година. Party
Беше ми приятно, даааа. Flutter
Сега чакам кръщелничета. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 6 206
Бях кума, да, на една много близка приятелка на мъжа ми, пък и моя.
За кума не знам, обаче шаферка главна съм била 6 пъти.
Много ми харесва, може и кумството да овладея до такава степен.

# 27
  • в къщи
  • Мнения: 467
аз съм била кума 3 пъти.Много е хубаво-обръщат ти внимание,почти колкото на булката(даже повече отколкото на младоженеца),снимки,тостове,подаръци,а преди това тоалети и големи приготовления.Много е вълнуващо.Пожелавам ти да бъдеш кума!  newsm10

# 28
  • Мнения: 7 430
Днес Ни поканиха да бъдем - мой пръв братовчед и вече си фантазирам какво ли не

ЗА един ден а вече съм готова утре на сватба да ходя

Надявам се да е страхотно Peace

...ще видя как е, че и аз не съм била булка

# 29
  • Мнения: 8 505
Бях.Миналото лято.Не ми хареса.Не беше мой ти сватба,а съвсем традиционна.Трябваше да съм официална,с грим...изобщо не се чувствах в кожата си.Чак след като приключиха всички ритуали,успях да се отпусна.

Общи условия

Активация на акаунт