мед на едномесе4но бебе

  • 2 506
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
НЕ!  Naughty
Мед не се дава преди навършване на поне 2 години на детето.

На 1 година.....заради бутолизма..............но ако се окаже, че сте склонни към алергии, можеш да отдалечиш във времето приема на алергизиращите храни, сред които е и меда

# 17
  • Мнения: 948
Категорично не  Naughty

# 18
# 19
  • Мнения: 1 353
Аз да продължа с НЕ-тата Naughty

# 20
  • Мнения: 992
мойе ли да се дава мед на едномесе4но бебе.по малко разбирасе.по 1 кафена лайи4ка на ден?

ама това е лудост  ooooh! в никакъв случай

# 21
# 22
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
имам приятелка която като се върна от родилнлият дом с бебето - на 3 дни му топна залъгалката в буркана с меда и му я пъхна в устата да мълчи. Но пък детето й на 5 месеца ядеше кюфтета и кебапчета от уличните сергии на гарата  Sick вярно че нищо не му стана ама  #Cussing out

Според мен не бива да се рискува - аз лично няма да давам поне до годинката

# 23
  • Мнения: 596
Медът не се препоръчва за бебета през първата година, защото се консумира без термична или друга обработка и може да предизвика алергични или бактериални заболявания   на храносмилателната система на бебето.

# 24
  • Мнения: 5 026
НЕ!  Naughty
Мед не се дава преди навършване на поне 2 години на детето.

На 1 година.....заради бутолизма..............но ако се окаже, че сте склонни към алергии, можеш да отдалечиш във времето приема на алергизиращите храни, сред които е и меда

  Peace

# 25
  • Мнения: 5 178
Не само, че не може до втората годинка
ами медарите препоръчват дори и за възрастни да е разтворен в топла (не гореща) вода, за да щади храносмилателния тракт

# 26
# 27
  • Мнения: 4 362
Аз също знам,че меда е силен алерген,но познавам и много майки,които са го давали от началото на бебчетата и на тях нищо им няма  Peace

# 28
  • софия
  • Мнения: 495
Не NaughtyПоне докато не стане на 1 годинка.Освен че е алерген,медът прониква през венците и може да увреди зъбите още преди да пробият.

# 29
  • Мнения: 372
В никакъв случай  Naughty, дори не е препоръчетелно ти да си пиеш кафето или млякото с мед Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт