Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мъж Телец -19

• 19 805
  • 457
  •   1
Отговори
# 450
  • Атина
Цитатът звучи като разсъждения на раче. Joy
Хвана ме. Малко по-груб беше изказът. Аз го перефразирах...лекииичко.
Относно блокирането, което обсъждаме- за мен крещи " приключих окончателно, не искам да зная повече нищо за теб". Но първо, трябва да си сигурен, че наистина, вътрешно си приключил с този човек. А това не винаги е лесно. Ще се обажда някакво червейче, дето може да гризе- "Как е?", "Какво прави?" и т.н. Човещинка е, разбираемо. Въпросът е, че щом се стигне до блокаж, гордостта трябва да е по-силна.
Каква съм мила и разбираща, а?! Размекнах се на стари години.

# 451
И аз бях блокирана от мъж телец онзи ден. Стойки и чалъми 🙄.

# 452
  • Боса по асфалта вървя си ...
Нещо типично за Телците Joy

# 453
  • Атина
Трито е, но няма значение.
Ооо, като Телюшинът на Везничката ми няма втори. Той е направо за дебелите книги. 10 месеца се цункаш по бузката, говориш за любов и топли чувства, предлагаш брак, а накрая те хващат в неподходящ момент..  а това е човек, който познаваш 20 години. С кеф да го свариш на супа.
Иначе продължава да не се отказва. Вчера изхвърлих картичка с цвете '' Прости ми". Поне е културен.:  Joy
Честит празник.Heart

# 454
Цялата работа там беше, че той е нямал предвид интимна връзка през тия години (през голямата част от които двамата са били женени за други хора), но след обяснението в любов на Везната е решил да се пробват, само че стъпил накриво с някоя, към която изпитва истинска страст, та сега явно му е виновно.

# 455
  • Атина
Каквото си иска да му е. И него ли сега да го мисля?!? Ако иска и в манастир да постъпи.
Не е до зодия, убеждавам се..( въпреки, че доста неща се припокриват).
Ако един мъж те иска, истински, ако ще и водна лилия да е, ще си стои на мястото. До теб.

# 456
Да де, това казах - изобщо не я е искал по такъв начин, тя му се е обяснила в любов, той се е почудил известно време, пък е решил, че идеята може би не е чак толкоз лоша, но като не я е харесвал достатъчно, не се е получило.

# 457
Нещо типично за Телците Joy

😁😁😁😁😁

Общи условия

Активация на акаунт