Мъж Телец -19

  • 41 891
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 144
Elea, аз съм Водолейка с асцедент Близнаци - питаш ли ми какво ми е с тази телешка скука на квадрат? Толкова далече съм от техният муден, стагниран, коловозен начин на живот, че дори не знам как да го опиша.
Джулая и Асене, май наистина нещо звездите са се бъгнали, че вкупом всички Телета да заприиждат обратно! 😂

Последна редакция: вт, 24 яну 2023, 21:21 от BelaDelSiera

# 736
  • Мнения: 3 841
Elea, аз съм Водолейка с асцедент Близнаци - питаш ли ми какво ми е с тази телешка скука на квадрад? Толкова далече съм от техният муден, стагниран, коловозен начин на живот, че дори не знам как да го опиша.
Джулая и Асене, май наистина нещо звездите са се бъгнали, че вкупом всички Телета да заприиждат обратно! 😂
Ох с бивш водолей, телецът ми се струва направо класи над него! Ами ти щом си водолей, не мисля, че ти трябва някой да те забавлява- ти го можеш сама!😃😃😃
А и аз съм пристрастна-синът ми е Телец!
Не е лесно, но пък ме носят на ръце.
Аз съм доволна!:)

# 737
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
.....тази телешка скука на квадрад?
..... стагниран, коловозен начин на живот....
От темата става ясно, че и "иди ми-дойде ми" номерата и манипулациите с драмите им са яко по калъп. Нулева изненада. Зеро съспенс Joy Все едно всички сме ходили с един и същи Телец...като изключим Lorelada Stuck Out Tongue Winking Eye

# 738
  • Мнения: 18 295
Ако сте ходили с един, той ще излезе най-големият Дон Жуан този, докато създава впечатление във всичките си гаджета колко е безобиден, скучен и предвидим. Joy

# 739
  • Мнения: 7 059
Никакъв огън не съм видяла в телците, които познавам. Може би само в редките случаи, когато се ядосат.

# 740
  • Мнения: 144
Джулая, аз в началото не вярвах, че е наистина възможно всички тези Телешки истории споделени в темата, да се припокриват на сто процента. Наистина все едно всички сме ходили с един и същи екземпляр и едни и същи "манжди" са ни били сервирани.
Но е факт!
Аз лично вече съм на етап, в който искрено се забавлявам от цялата ситуация, но пък има дами, които тепърва навлизат или в бъдеще ще навлезнат в този цирк ала Тельок Балкански.
А Lorelada нахъсано си защитава тревопасните, но пък е хубаво да има и опозиция.....Светлината не може да съществува (или поне ние човеците, не може да я определим като такава), ако я няма и тъмнината! Simple Smile

П.С. Тъй като темата свършва и колкото и да ми стана забавно накрая, мисля да наложа ембарго на новата тема.
На дамите, които тепърва ще се борят с вятърните мелници, им пожелавам успех и по-малко сълзи! Simple Smile

# 741
  • Мнения: 18 295
Може да се направи тема "Най-готината зодия за мъж" - че иначе в която и тема за зодия да вляза, те всички са описани като гадняри там. Би било любопитно кои са положителните герои. Thinking

# 742
  • Мнения: 144
Lorelada, то е ясно че всички мъже и всички жени си имат своите положителни и отрицателни качества/пороци. Въпросът е, че при никоя друга мъжка зодия, аз лично не съм видяла толкова еднотипно поведение. Имам чувството, че мъжете Телци се раждат на поточната линия в някой цех.......толкова предвидими са.
Управителя на зодия Телец е Венера, по-същество в основата на представителите на тази зодия, характеристиките са женски. Дълбоко заложено в тях е пасивността и ирационалността, защото женската енергия е пасивната и ирационална енергия. И понеже са мъже и имат изключително засилено Его, и защото са от постоянните знаци (с характерният им инат и стагнирано поведение), обаче нямат мъжкият силов заряд, който на подсъзнателно ниво да компенсира тази вътрешна емоционална несигурност и точно затова се случва това поведение примък-отмък и т.н, за което говорим в темата. Simple Smile

Последна редакция: вт, 24 яну 2023, 21:17 от BelaDelSiera

# 743
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
П.С. Тъй като темата свършва и колкото и да ми стана забавно накрая, мисля да наложа ембарго на новата тема.
Ти така си мислиш Joy

# 744
  • Мнения: 3 841
Може да се направи тема "Най-готината зодия за мъж" - че иначе в която и тема за зодия да вляза, те всички са описани като гадняри там. Би било любопитно кои са положителните герои. Thinking
Аз съм съгласна🤣🤣🤣Забавно ще стане!😁

# 745
  • Мнения: 144
Sweat SmileStuck Out Tongue Winking EyeJoy
П.С. Тъй като темата свършва и колкото и да ми стана забавно накрая, мисля да наложа ембарго на новата тема.
Ти така си мислиш Joy

# 746
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
От Телец ах! - нас не ни е страх! Joy - бегом към новата тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1519080.msg45916934#msg45916934

Общи условия

Активация на акаунт